-
RSS
Tools
19.05.2012
Хокеїсти випробували лебединський лід
13.02.2012 14:31      E-mail | Печать | PDF 
Незважаючи на морозяну погоду 11 лютого, на міському стадіоні «Аван­гард» була справ­ж­ня «спе­ка», адже вбо­ліваль­ники та гравці зібра­лися в очікуванні зна­менної події – това­риського поєдинку між хокейними командами «Лебедин» (м. Лебе­дин) та «Ворони» (м. Суми), присвяченого відкриттю хокейного майданчика. Свято розпочалося виступами школярів-прапороносців, які під звуки спортивного мар­шу урочисто вийшли на лід. Радо вітали вболі­ва­льники хокейні команди, що за мить вже мали розпо­чати спортивне змагання. Гімн хокею «В хокей играют настоящие мужчины» до­дав святкового настрою при­сутнім та допоміг на­лаштуватися на гру.

«Сьогодні ми від­кри­ваємо новий хокей­ний майданчик, спо­діває­мось, ця подія стане активним пош­тов­хом для розвитку хокею на Лебединщині. Це чудове поле – результат зла­годженої співпраці місь­кої влади, меце­натів та жителів міста», - зазначив міський голова Анатолій Троян під час відкриття хокей­ного майданчика.

І ось змагання роз­почалося. З перших хвилин «Во­рони» відкрили рахунок, чим збентежили гравців команди «Лебедин», проте вже в другому періоді лебе­динці вийшли на лід з бойовим на­строєм і впевнено атакували супротивника. Нап­ружений темп гри три­мав вболівальників в постійному тонусі про­тягом всіх трьох періодів. Господарі з гідністю прийняли всі виклики гостей.

Віртуозні передачі та вдалі стратегічні атаки обох команд встановили рахунок 6:6. Проте в серії післяматчевих буллітів («хокейні пенальті») хокеїсти Лебедина поступилися одній з кращих професійних хокейних команд Сумсь­кої області з рахунком 4:3 (відпо­відно загальний раху­нок 10:9).

Аліна БРАЖНІЧЕНКО, начальник відділу з питань внутрішньої політики міськвиконкому.

Фото Наталі МАТВЄЄВОЇ.

 

 
   Интересная статья? Поделись ей с другими:   

Комментарии  

 
0 #1 Я 14.02.2012 12:04
Дійсно цей майданчик робили підприємства і підприєці нашого міста, а "Регіони" піарятся за їх рахунок.
Цитировать
 
 
0 #2 горожанин 14.02.2012 14:18
А какой счет, как сыграла команда города?
Цитировать
 
 
0 #3 Месный 14.02.2012 20:19
Победила дружба.
:yahoo
Цитировать
 
 
0 #4 юля 15.02.2012 08:07
никто не запрещал другим партиям взять свои флаги,рядовие регионали работали по благоустрою коробки,а такие как всезнайка только болтают язиком.А мер наш молодец,организ овал всех и сделал коробку.
Цитировать
 
 
0 #5 вера 15.02.2012 09:31
Ну дуже хлопці гарні.
Цитировать
 
 
0 #6 наблюдатель 15.02.2012 20:05
ТЕ,кто действительно построил коробку, совсем с другой партии.Кто был на стадионе и видел как ее строили ,их знают.Регионалами там и не пахло-они только фотографиловали сь и рапортовали ,что сделали.
Ну,а мер наш мо-ло-дец !!!
Цитировать
 
 
0 #7 biostar 16.02.2012 21:01
форма у нашик ничё так-как вроде с помаранчевой революции тока приехали :crazy
Цитировать
 
 
0 #8 Міський голова Анатолій Троян 17.02.2012 08:52
Радію, що задумане збулося. 30 років в місті не було хокейної коробки. Дякую всім, хто взяв у цьому участь. Перед собою ставлю наступні завдання, що стосується міського стадіону:
1. Рекультивація і відновлення футбольного поля (роботи не проводились протягом десятків років).
2. Встановлення штучного міні поля.
3. Побудова спортивно-тренажерного комплексу на свіжому повітрі для тренування різних груп м’язів.
Закликаю всіх до співпраці без рапортів і піару. Все, що зроблено і зробиться залишиться для міста, для людей.
Обов’язково відгукнемося на всі ділові пропозиції, які надійдуть на сайт.
Цитировать
 
 
0 #9 Андрій Петрович 17.02.2012 22:20
Геть політику! СПОРТ ПЕРЕДУСІМ! Підтримаймо міського голову (незалежно від забарвлення прапора) у його благих намірах.
Цитировать
 
 
0 #10 патриот 18.02.2012 19:05
За державу обидно!
Цитировать
 
 
0 #11 ???????? 19.02.2012 18:32
кириченко молодец!!!
Цитировать
 
 
0 #12 игрок х/к Лебедин 20.02.2012 20:01
спасибо мэру и всем кто принимал участие!а форма дело наживное-тем более мэр обещал на след.год помоч с этим вопросом
Цитировать