Стрічка новин
Ще один випадок COVID-19 у Лебедині: Як стало відомо днями, в одного мешканця м. Лебедина, який звернувся за медичною допомогою до сімейного лікаря, результат дослідження на Наші помічники: Її ім’я і прізвище, шановні читачі тижневика «Будьмо разом», часто зустрічають на сторінках видання під різними матеріалами. Лебединські поліцейські розслідують обставини ДТП, у якій травмувався мотоцикліст: Подія сталася у суботу, близько 13 години, в селі Ворожба, що на Лебединщині. Як попередньо встановили працівники поліції, 32-річий місцевий Справа, що об’єднує: Сергій Буката – не лише відомий у місті приватний підприємець, засновник ТМ «Бук», а ще – успішний блогер. Його канал Ви, діду, ще славно тримаєтесь!: Зустрілися старий із молодим, і вийшла між ними ось така розмова. – Пам’ятаєте, чим скінчилась вся  та справа з євробляхами? Як Створює красу, «наздоганяє» вітер: Скажете, шановні читачі, дивний заголовок. Так, але він відображає цікавий світ захоплень нашого земляка, жителя м.Лебедина Івана ЖУВАКА. Тож давайте Інформація про стан оперативної обстановки на території м. Лебедина та Лебединського району з 15 по 21 березня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського РУП надійшла 101 заява та повідомлення громадян, з них Рідній Сумщині присвячується!: Лебединці мітингували: Лебединці мітингували проти закриття продовольчого ринку. З приводу ситуації, яка наразі склалася із закриттям лебединського ринку, дивіться у відео. У Лебедині госпіталізували ще одну людину з підозрою на ботулізм: На Сумщині з підозрою на ботулізм 6 грудня госпіталізували ще одну людину. Наразі вона перебуває в Лебединській лікарні. Про це

На Сумщині у розпалі риболовний сезон. Любителів риболовлі – цікавого і популярного виду дозвілля – доволі часто можна побачити на водоймах області за своїм улюбленим заняттям.

Щоб риболовля була вдалою і лишила тільки приємні враження, слід неодмінно дотримуватися простих правил електробезпеки.

Пам’ятайте! Риболовля поблизу повітряних ліній електропередач може призвести до трагічних наслідків через небезпеку ураження струмом. Тому закликаємо рибалок не легковажити і обов’язково дотримуватися Правил охорони електричних мереж, які забороняють риболовлю в межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів та пристроїв.

Чому небезпечно рибалити поблизу ліній електропередачі? Власне, підвищена вологість поблизу водойм становить серйозну небезпеку для здоров’я і життя людини, адже ураження струмом можна отримати навіть при наближенні до дротів ліній електропередач, не кажучи вже про дотик до них.

Крім того, риболовна вудка є провідником струму. Її довжина може сягати 10 метрів, що перевищує відстань від землі до дротів ліній електропередач. У населеній місцевості нормована відстань від дротів повітряних ліній електропередач напругою 10 тисяч вольт до поверхні землі становить 7 метрів, і неуважний рибалка може з легкістю випадково «дотягнутися» вудкою до дрота ЛЕП і отримати смертельну травму.

Також небезпечно підіймати вудочку при переміщенні під лініями електропередач. Нагадаємо, минулоріч у селі Шпилівка Сумського району від ураження струмом загинув чоловік. З’ясувалося, що він прямував до водойми з піднятою вгору довгою вудкою, яка зачепила дріт лінії електропередач напругою 10 тисяч вольт. Струм пройшов по вудочці до постраждалого. При цьому енергетики перевірили саму лінію – всі габарити по її розміщенню в нормі, а причиною трагедії стало, на жаль, недотримання чоловіком правил електробезпеки.

Неприпустимо також рибалити під час грози. По-перше, вудочка може притягнути удар блискавки, а, по-друге, дріт ліній електропередач, обірваний шквальними поривами вітру, може вразити людину струмом навіть на відстані 8 метрів.

Сумський рибоохоронний патруль та АТ «Сумиобленерго» закликають дотримуватися правил електробезпеки під час риболовлі. Бережіть своє здоров’я і життя!

Додати коментар