Стрічка новин
Дотримуйтесь правил дорожнього руху: На території Сумської області з жовтня по листопад 2021 року проводиться комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності, попередження дорожньо-транспортних Арешт за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху: Лебединським районним судом Сумської області розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченню громадянина С. у вчиненні кримінального правопорушення, На Сумщині розпочинаються багатоетапні антитерористичні навчання: Тренування проходитимуть з 16 квітня до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на З рук у руки: як документально засвідчити договір міни?: Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Він досить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Сумний досвід клієнтів системи безоплатної правової допомоги демонструє, що інколи догляд за своєю зовнішністю завдає неабиякої шкоди Тростянець вільний від «русского міра»: Малий та середній бізнес серед лідерів в Україні по «карантинних» виплатах: Задля пом’якшення ситуації, спричиненої коронавірусом, Урядом передбачена виплата допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавцям із числа Станом на 2 жовтня 2020 року на Сумщині 4677 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 242 осіб (Суми - 185, Шостка - 2, Конотоп - 4, Ромни - 4, COVID-19, грип, кишкові інфекції тощо: По Лебединській міській терито­ріальній громаді на коронавірусну хворобу за 5 місяців поточного року захворіли 1868 жителів громади, в томі числі Через шахрайства постраждали дві літні жінки: До Сумського районного управ­ління поліції з заявою про злочин звернулася 75-річна житель­ка обласного центру та повідомила поліцейським, що вдень їй

Ось і завітав до нас у гості Першовересень. Шкільне подвір’я Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, яка є одним із кращих навчальних закладів Сумщини, розквітло радісними дитячими усмішками: так приємно знову зустрітися зі своїми друзями, вчителями.

  Для першокласників цього дня взагалі все було вперше: урочиста лінійка, привітання, добрі поради від старших наставників. І поряд не лише вчителька, яка поведе їх у світ знань, а й щасливі батьки.

Учнів і вчителів прийшли привітати з початком навчального року поважні гості. В їх числі депутати Сумської обласної ради Людмила Чегринець, Оксана Кужель, депутат Сумської районної ради Яна Романенко. Головне в їхніх щирих побажаннях, щоб діти були здоровими, успішними в навчанні і разом з учителями ще вище підносили рейтинг своєї рідної школи, якою всі вони пишаються.

Першачки з нетерпінням чекали, коли перший дзвінок покличе їх за парти – і почнеться в них нове життя, що обіцяє бути дуже цікавим.  

                                                         

  Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар