Стрічка новин
Чому затримали субсидії?: Жителі Лебединської громади стурбовані затримкою субсидій та пільг для оплати комунальних послуг за березень 2021 року. Станом на 17 вересня 2020 року на Сумщині 2724 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 84 осіб (Суми - 47, Шостка - 2, Конотоп - 4, Охтирка - 5, Згадаємо Василя Войцеховича: Старше покоління лебединців добре знало ім’я Василя Олександровича Войцеховича (народився 23.12.1912/05.01.1913, м. Краснокутськ (Красний Кут) Богодухівського Немає доплати? Чекайте!: На календарі вже кінець травня, але не всі ветерани війни отримали грошову допомогу, яку, як зазвичай, чекали до Дня Перемоги. Увага: небезпечний вантаж: Із 28 червня 2021 р. до 12 липня на території обслуговування відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській Розпочата вступна компанія до вищих навчальних закладів системи МВС України на 2021 рік: Запрошуємо Вас отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» у кращих вищих навчальних закладах До уваги водіїв: з 17 березня діють нові штрафи за порушення ПДР: Завтра, 17 березня, набирає чинності Закон №1231-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі Рятувальники ліквідували загоряння госпо­дарчої споруди: 14 червня, о 09:18, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Боднівка у Лебедині. Екскурсія на равликову ферму: 15 червня  Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості спільно зі  школярами, які знаходяться на відпочинку у профільному таборі «Джерельце» За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції.

Наближається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Всі ми молитовно приходимо до Божої Матері, коли просимо за рідних, діточок, близьких та за мир у наших серцях і нашій країні.

Кожен Православний храм є домом Божим та домом Цариці Небесної. Так, і в нашому місті є храм, названий на честь Покрови Пресвятої Богородиці, в якому ми особливо відчуваємо близькість та присутність нашої Матінки. Тож запрошуємо всіх разом 14 жовтня о 8 год. помолитися до неї та попросити молитовного заступничества перед Богом, а також подякувати за любов до роду людського. Повідомляємо, що на честь 5-ї річниці освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці 17 жовтня Божественну Літургію в храмі очолить Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій. Він прибуде, щоб привітати настоятеля о. Васілія і прихожан з таким великим для всіх нас святом. Зустріч Владики о 9 год. у храмі Покрова Пресвятої Богородиці. Давайте всі разом в цей день принесемо молитви до нашої Цариці Небесної і попросимо у неї, щоб любов, мир і радість наповнили наші серця.

Додати коментар