Стрічка новин
Шахрайки «перевірили» 82-річного дідуся на коронавірус: Зловмисниці зайшли у будинок 82-річного дідуся, мотивуючи свій візит необхідністю нібито виміряти йому температуру. Спочатку розповідали про поширення У Лебедині пенсіонеру виписали штраф за спалювання листя: Здійснюючи патрулювання міста Лебедин, група реагування поліції охорони помітила, що у вечірній час на території одного з міських підприємств по Вони ніколи не крокували на святкових парадах: З дитинства моє покоління звикло бачити на святкових парадах ветеранів – усміхнених і радісних, з букетами квітів, з тихим дзвоном Професор, доктор філологічних наук Олена Ткаченко: «Переконана, що в житті не можна робити гріховного, нарікати чи поганого бажати»: – Шановна Олено Григорівно, прийміть вітання з Лебединщини! Дякуємо, що погодилися поспілкуватися із читачами тижневика «Будьмо разом». Агата, Ніка, Дамір, Омар та інші: Минулий рік залишив кожному різні спогади, проте одними з найприємніших та найнезабутніших завжди будуть ті, що пов’язані з народженням дитини. Шановні жителі 162-го виборчого округу!: 21 листопада ми відзна­чаємо День Гідності та Свободи України на знак вшанування пат­ріотизму та муж­ності грома­дян, які стали на захист До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю: Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 р. № 166 «Деякі питання надання фінансової Вишивана жіноча доля: Часом на очі потрапляють якісь речі, що викликають цілий шквал емоцій, бурю спогадів, примушують серце битися частіше або ж, навпаки, До уваги водіїв: з 17 березня діють нові штрафи за порушення ПДР: Завтра, 17 березня, набирає чинності Закон №1231-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі Вчимо старост: Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

Гортаю підшивку газети за минулий рік. Ось серія цікавих матеріалів із історії нашого краю. А ось інтернет-міст, організований редакційним колективом із земляком, який зараз проживає в Чехії.

А це тематичні сторінки: жіноча, для молоді, «У родинному колі», «Четвергові посиденьки» із цікавою інформацією. А ось, на мій погляд, найголовніше – розповіді про людей Лебединщини, Сумщини, які чесно працюють, віддано кохають, створюють сім’ї, виховують дітей, йдуть на заслужений відпочинок і при цьому, незважаючи на життєві негаразди, тримаються за рахунок мізерної пенсії. Хіба можна все це обійти увагою?

Подумалось: раз це подобається читачам, то, можливо, зупинитися і продовжувати лише те, що «прижилося» на сторінках видання, а не вигадувати щось нове?

Але журналістика тому й називається творчою діяльністю, що не можна зупинятися на досягнутому, потрібно шукати нові теми, руб­рики для пуб­лі­кацій, проводити тематичні за­хо­ди, спільні ак­ції. До речі, сто­совно акцій. Як пам’ятаєте, до 30-річ­чя Неза­леж­ності України колектив редакції спільно із підприємствами, організаціями Сумщини провів таку акцію під назвою: «До 30-річчя Не­залежності України – 30 примірників газети «Будьмо разом». Приємно, що чимало керівників відгукнулися на цей захід. Найак­тив­ніших я хочу сьо­годні назвати. Це Андрій Кир’я­но­вич Киричен­ко (ПП «Надь»), Магомед Джамалович Галаєв (Обл­спожив­спілка), Микола Олексійович Штукін (ТОВ «ВорожбаЛатінвест»), Олександр Миколайович Огієнко (ТОВ «Укртранспневматика»), Євген Сергійович Кіріченко (ТОВ АФ «Лан»), Анатолій Васильович Онайко (СТОВ «Перемога»), Анатолій Григорович Троян (ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»). Спасибі вам за це. Дякуючи вам, ваші працівники читають тижневик «Будьмо разом» у четвертому кварталі цього року. Сподіваємось, що наша співпраця знайде продовження і в подальшому, в тому числі й з іншими колективами. Наприклад, зараз ми розпочинаємо дієве творче спілкування на сторінках тижневика із освітянами.

Над тим, як зробити газету цікавішою, сьогодні й працює редакційний колектив. Продумуємо, чим вас ще здивувати в майбутньому, чим порадувати, а, можливо, й допомогти. Адже наша газета не повчає, а вчить, не тисне своєю думкою, а запрошує до діалогу. Бо ми працюємо для вас і щиро хочемо, щоб наші стосунки, шановні читачі, міцніли, щоб у кінці напруженого робочого дня ви відкрили черговий свіжий номер тижневика «Будьмо разом» і обов’язково знайшли для себе щось цікаве, корисне. Нам буде це приємно. Значить, ще не всі «тусуються» у Facebook, Masseager, Telegram та в інших соцмережах (до речі, цим зловживають і деякі керівники державних і виконавчих структур, підміняючи цим живе спілкування із громадянами). Тому наш тираж значно виріс. Ви «прикипіли» серцем і душею до нашого видання. Спасибі вам за це. Обов’язково будемо розповідати про вас на сторінках тижневика. Тим більше, що сьогодні «Будьмо разом» передплачують і читають не лише на Лебединщині, а й у Сумах, населених пунктах Сумського, Шосткинського, Роменського та інших районів. Будьте впевнені, ми вас не підведемо. І будьмо разом у наступному році!

Із найкращими побажаннями

за дорученням трудового колективу

Василь ДАЦЬКО,

головний редактор тижневика «Будьмо разом»

та інтернет-видання «Лебедин press»,

Заслужений журналіст України.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар