Стрічка новин
Чергова  хвиля  коронавірусної хвороби вже і на Лебединщині: Станом на 03.10.2021 р.  по Лебединській міській  об’єднаній територіальній    громаді  з початку пандемії  зареєстровано 2747  хворих,  з них одужали 2609 У Сумській області зняли карантин по АЧС: Як повідомлялося раніше, 4 серпня поточного року в Лебединському районі був зареєстрований спалах африканської чуми свиней. Пам’яті колеги: Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані! 102: що трапилось? з 16 по 21 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 111 заяв та повідомлень громадян, з них 9 на момент м. Лебедин: рятувальники запобігли масштабній пожежі у житловому секторі: 8 грудня о 09:21 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу літньої кухні по вул. Спартака у м. Лебедин. Рівень радіації на ЧАЕС не відстежується: не працює система моніторингу: Система моніторингу рівня радіаційного забруднення у зоні Чорнобильської АЕС не працює. Про це розповів голова Держагентства з управління зоною відчуження 102: що трапилось? З 8 по 14 березня 2021 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 95 заяв та повідомлень громадян, з них 8 на момент реєстрації містили Відбулася позачергова 64-та сесія міської ради: Вирішувалися питання стосовно перерозподілу коштів міського бюджету та були внесені відповідні зміни до Програми економічного і соціального Два серця 30 років у коханні i злагодi: Щедре зимове сонечко подарувало чудовий сонячний день подружжю Григорію та Тетяні Лещенкам з Лебедина, які вже 30 років у шлюбі. Як Володимир Білоконський: «Немає значення, в якій місцевості лікарі трудяться, скрізь вони повинні бути вірні клятві Гіппократа»: – Щиро вітаємо Вас, Володимире Володимировичу. Дякуємо, що погодилися поспілкуватися з читачами тижневика «Будьмо разом». Ми впевнені, що жителі Лебединщини

Напередодні свята – Дня автомобіліста і дорожника – ми завітали на автотранспортне підприємство, що створене в Лебедині у 2004 році, директором якого є Ігор БУДНИК.

Займається АТП відповідно до дозволів регулярними пасажирськими та вантажними перевезеннями, що здійснюються як по області, так і в межах України. Для цього є в наявності 11 транспортних засобів.

З повагою в автопарку ставляться до водіїв, які перевозять пасажирів та різні вантажі. Це Іван МІНЯЙЛО, Павло КУДЛАЙ, Валерій НОВАК, Володимир СУЩЕНКО, Василь КРИШТОП. Шкода тільки, що молодь не має бажання йти сюди працювати, адже робота ця не з легких.

За технічним станом транспорту пильно слідкує механік Василь ГОЛУБ (працює механіком з 1973 року).

Перед виїздом у рейс кожен водій обов’язково проходить медичний огляд. На підприємстві є власний медичний пункт, а завжди привітна медична працівниця Тетяна ЯКОВЛЄВА вже більше 30 років слідкує за здоров’ям водіїв. Також у автопарку є власна кімната відпочинку, щоб водії перед рейсом, або після нього могли відпочити. Тут для цього є все необхідне: ліжка, душова, мікрохвильова піч, газова плита, холодильник, пральна машинка.

На цьому фото також перевізники: Сергій ДІДЕНКО, Микола ВОСКОБОЙНИК, Віктор ЯКОВЛЄВ. Всі вони мають трудовий стаж більше 30-ти років.

Зі святом вас, шановні автомобілісти! Гладеньких вам доріг, безаварійних рейсів і вдячнх пасажирів!

                                                                                                                                                                                   Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар