Стрічка новин
Рішення, якого чекали: У зв’язку з тим, що урядом розширено та вдосконалено програму по частковому безробіттю, до центрів зайнятості останнім часом з цього Дерева спиляли, гілки залишили: 12 июля – день святых Петра и Павла. Много лет, по сложившейся традиции, мы с мамой и сестрой ходим в Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший Шановна громадо сумщини!: Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі Правоохоронці Сумщини розкрили ряд крадіжок : Крадіжки сталися в населених пунктах Сумського, Білопільського, Лебединського, Серединобудського та Ямпільського районів. Цікавили злодіїв золоті вироби, Якість, перевірена часом: «Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти Як збільшити розмір аліментів та як не втратити те, що вже є: Порядок зміни розміру аліментів – актуальна тема, яка цікавить чималу кількість родин, тому цілком очевидно, що всі прагнуть саме збільшити Лебединці мітингували: Лебединці мітингували проти закриття продовольчого ринку. З приводу ситуації, яка наразі склалася із закриттям лебединського ринку, дивіться у відео. Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Кримінальна відповідальність за продаж гуманітарної допомоги: 3 квітня цього року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року №2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл.

Опрацювавши запит редакції тижневика «Будьмо разом» про надання інформації щодо роботи відділень поштового зв’язку Лебединської територіальної громади з 01 жовтня 2021р., Сумська дирекція АТ «Укрпошта» повідомляє наступне.

В АТ «Укрпошта» розпочато впровадження національного проєкту «Пересувні відділення», який має на меті трансформувати та автоматизувати відділення на всій території України задля зростання їхньої ефективності та максимального задоволення потреб сільських мешканців, розширення спектру послуг у селі (доставка ліків, можливість замовлення товарів за каталогом з інтернет-магазинів тощо) та покращення умов праці та зарплатні для співробітників компанії.

Проєктом передбачається саме зміна формату роботи відділень поштового зв’язку: у сільській місцевості частину стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні ВПЗ з мобільними бригадами (начальник відділення, водій-супроводжувач, листоноша). У селах з більшою завантаженістю пошти додатково працюватимуть листоноші села, аби забезпечити місцевих жителів повним та своєчасним сервісом. Пересувні відділення будуть запроваджені по всій Україні в усіх населених пунктах, де проживає до 1200 осіб.

Пересувні відділення – це та ж сама пошта, з усіма послугами, що були раніше та навіть новими, які з’являться після автоматизації відділень. Змінюється лише формат надання послуг, їх перелік буде розширений.

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у маленькі села за встановленим графіком. За час перебування пересувного відділення в селі, поштова бригада встигає повністю задовольнити попит на послуги Укрпошти.

Додатково до авто, яке приїжджає з адресною доставкою, працює точка присутності – це, по суті, і є стаціонарне поштове відділення. «Точка» буде організована у нашому приміщенні, або виділеному сільською радою. Начальник пересувного відділення залишатиметься у точці присутності та прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний рахунок тощо. Водій-супроводжувач та листоноша у авто пересувного відділення доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів. Таким чином, маломобільні клієнти так само отримуватимуть наші послуги біля своїх домівок, як і раніше. По суті, якщо раніше в селі було стаціонарне відділення Укрпошти та приходив листоноша, то зараз буде приїжджати авто (що дасть можливість доставляти більшу кількість відправлень),  та кілька днів на тиждень працюватиме відділення у форматі точки присутності.

З 01 жовтня 2021р. після реорганізації обслуговування жителів сільської місцевості Лебединської МТГ, крім с.Будилка, с.Ворожба, с.Штепівка (в цих населених пунктах стаціонарні відділення поштового зв’язку залишаються) здійснюється мобільними бригадами ПВПЗ №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42. До складу бригади кожного ПВПЗ входять начальник, листоноша та водій-супроводжувач.

Наголошуємо, що пересувні відділення поштового зв’язку надаватимуть повний спектр послуг, а саме: доставка поштових відправлень, періодичних друкованих видань, доставка та виплата пенсій, соціальних допомог, приймання всіх видів платежів на дому, передплати на періодичні видання, здійснення реалізації товарів народного споживання, знаків поштової оплати, поповнення рахунків мобільних операторів та багато інших, що є в переліку АТ «Укрпошта».

Графік роботи всіх відділень поштового зв’язку, в тому числі автоматизованих та пересувних, залежить від кількості населення та завантаженості відділення. Затверджений графік роботи кожного відділення Укрпошти можна переглянути на офіційному сайті в розділі «відділення» за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/.

Проєкт пересувних відділень допомагає виконати низку урядових програм та є продовженням стратегії забезпечення українців зручними та доступними послугами. Зазначимо, що до всіх позитивних аспектів для жителів (і клієнтів, і працівників Укрпошти) можна додати кілька пунктів, що стосуватимуться громади в цілому:

  • 3 запровадженням пересувних відділень 100 відсотків населення матиме доступ до всіх необхідних їм послуг у сучасному форматі.
  • З купівлею Укрпоштою банку 100 відсотків населення села вперше отримає доступ до банківської інфраструктури та зможе долучитись до безготівкового обслуговування.
  • Вивільнені старі відділення Укрпошти будуть продані громаді чи інвесторам, які будуть готові вкласти кошти у ремонт та побудувати необхідну для населеного пункту точку інфраструктури.
  • Розвиватиметься малий бізнес. Із запровадженням ПВПЗ хендмейд виробники можуть розпочати свій маленький бізнес на міжнародних онлайн майданчиках для продажів. Для цього Укрпошта забезпечує банківські та логістичні послуги. Ми вже маємо сотні прикладів людей, які стали успішними підприємцями, починаючи з виробництва на власній кухні. Завдяки пересувним відділенням вони зможуть без проблем надсилати товари до 192 країн світу.
  • Після прийняття змін до закону про продаж землі купувати ділянки для сільського господарства можна тільки у безготівковій формі. Враховуючи те, що у маленьких селах немає ні банків, ні банкоматів, пересувні відділення – це єдиний спосіб для фермерів та ОТГ здійснювати комерційну діяльність у цій площині.

Повну інформацію про проєкт можна знайти на офіційному сайті Укрпошти https://www.ukrposhta.ua/ua/peresuvni-viddilenja.

Дякуємо Вам за звернення.

Сподіваємося на взаєморозуміння та плідну співпрацю.

В’ячеслав МАРИНИЧ,

директор Сумської дирекції

Акціонерного товариства «Укрпошта».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар