Стрічка новин
Шахрайки «перевірили» 82-річного дідуся на коронавірус: Зловмисниці зайшли у будинок 82-річного дідуся, мотивуючи свій візит необхідністю нібито виміряти йому температуру. Спочатку розповідали про поширення Конотопський район: ситуація на ранок 1 квітня: Навколо Бурині встановлені ворожі блок-пости. Людей не впускають і не випускають з населеного пункту. Будь ласка, не наражайте себе на небезпеку! Запобігання поширенню коронавірусної інфекції: 24 березня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час роботи У Сумській області зняли карантин по АЧС: Як повідомлялося раніше, 4 серпня поточного року в Лебединському районі був зареєстрований спалах африканської чуми свиней. Кабмін знизив ціну на газ: Відтепер гранична ціна на газ із лютого – 6,99 грн за кубометр. Це означає, що постачальники газу більше не зможуть «Одруження онлайн» – актуальний виклик сьогодення: Після повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану. ❗️Передавайте інформацію про окупантів, а не публікуйте дані про зсу чи результати ворожих обстрілів: На відео – тіктокер, який днями виклав у інтернет матеріали про розташування українських військових у Києві. Згодом торговий центр, біля Станом на 25 вересня 2020 року на Сумщині 3474 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 122 осіб (Суми - 81, Шостка - 5, Конотоп - 13, Ромни - 1, Уривки Лебединських розмов: На лавочці в парку ім. Шевченка, що в центрі Лебедина, порівняно теплого осіннього дня сидять і люб’язно розмовляють молоді чоловік 102: що трапилось? з 6 по 12 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 168 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили

Пухлину головного мозку у Миколи виявили шість років тому, майже випадково, коли після вишу проходив медкомісію для служби в армії. Пухлина виявилася неоперабельною. Але правильно підібрана терапія і опромінення дали можливість тривалої ремісії. Тоді сім’я мобілізувала всі свої матеріальні і фінансові ресурси, щоб забезпечити хлопцю лікування.

«Ми тримали телят, свиней, обробляли город і майже все продавали, навіть квасолю, навіть пір’я і кролячі шкури. Все, що заробляли, і навіть бабусина пенсія - копійка до копійки. Син піддужав, міг працювати. Але ось весною протягом двох місяців померли так само через онкологію мій чоловік і моя мама, ми залишилися вдвох», - розповідає мама Миколи Наталя.

І хвороба вже у 29-річного Миколи також почала прогресувати. «Я вже пройшов багато курсів хіміотерапії, різного виду. Але як бачите, на одному препараті постійно сидіти не будеш. Ось недавно я зробив МРТ, і результати не дуже. До того ж двоїться в очах, вже рідко куди виходжу, більше пересуваюсь домом, бо сили покидають», - розповідає молодий чоловік.

Медики призначили Миколі вартісне сучасне лікування препаратом, яким держава не забезпечує. Спершу лише чотири курси, щоб зрозуміти, чи вдається за допомогою такої терапії зупинити процес. Але на це потрібно не менше 300 тисяч гривень.

Мати і син фінансово виснажені, але не втрачають надії і просять небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7574 1250 9046 Козлов Микола ЛеонідовичПідписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар