Стрічка новин
Недаремно в народі кажуть...: Уманський парк Софіївка був побудований з 1796 по 1800 р.р. на кошти Фелікса Потоцького, що був наприкінці XVIII-го століття одним На Лебединщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди: 11 травня о 21:39, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Лісна в с. А в тих літах – і сонце, і дощі: Чомусь так швидко за життєвим горизонтом ховаються літа: день за днем, рік за роком. За численними справами, турботами людина й Спортивний калейдоскоп: Українець Олександр Усик одноголосним рішенням суддів переміг чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBO, WBA і Свято оновлення та сподівань: У святково прибраній малій актовій залі при МЦКД зібралася вся родина любительського об’єднання «Надвечір`я» на творче Наша баба Дуня: Я так і знала, що й цього разу мене не дуже приязно зустрічатиме на при­вітному, витоптаному без утоми гусячими лапами В Охтирці на теплопостачанні привласнили сорок мільйонів: В Охтирці на Сумщині співробітники СБУ задокументували виведення понад 40 млн грн коштів із місцевої ТЕЦ. Глаголiв дуб: Весна 1968 року змінила в моєму житті не лише місце проживання, а й багато чого іншого. Я ще далі відійшов Ще раз про озеро Лебедине: У Лебедині була добра традиція: їдуть жителі міста або його гості в бік Будилки на Харків чи Охтирку, обов’язково поглянуть Чи допускається відеоспостереження за працівниками на робочому місці?: Відповідно до ч. 1, 2 ст. 32 Кон­ституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його осо­­бисте й сімейне життя,

Протягом 2021 року в осо­­бистому жи­­тті чималої кіль­кості меш­канців Пол­тав­ської, Сум­ської та Чер­нігівської областей від­бу­лися суттєві зміни. Закохані, завдяки наміру засвідчити свої стосунки, поповнили Дер­­жавний реєстр актів ци­­вільного стану новими відомостями про їхні родини.

Торік у зазначених регіонах сімейні стосунки зареєстрували понад 16 тисяч пар, що майже на 4 тисячі шлюбів більше, ніж у 2020 році. Зокрема, на Полтавщині відбулося 7 тисяч шлюбних церемоній, на Сумщині – близько 5 тисяч та більш як 4 тисячі весіль – на Чернігівщині.

Варто зазначити, що нерідко майбутні по­дружжя корис­ту­валися пос­лугою «Шлюб за до­бу» – зручним сервісом, який дозволяє громадянам офіційно зас­відчити стосунки протягом 24 годин з моменту подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу.

За словами очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини СВИСТУН, зекономити час на очікуванні процедури реєстрації стосунків у 2021 році зголосилися понад 2 тисячі пар молодят, скориставшись сервісом Мін’юсту «Шлюб за добу». У то­­­му числі,  по­­над 700 пар поєд­на­­ли свої до­лі на Пол­­тав­­­щи­ні, бі­льше 800 – на Сум­­щині та понад 600 закоха­них пар – на Чер­нігівщині.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар