Стрічка новин
Роз’яснюємо ситуацію щодо ліків.: Якщо у вас є потреба в медикаментах, які ви не можете знайти у аптеках міста/селища/громади – ви можете звернутися: За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції. Розмінування території Сумщини триває. За 15 квітня працівники ДСНС знищили:: У Лебединській ОТГ 🔸 АС-125 мм – 4 одиниці 🔸 Н235 – 4 одиниці Гуманітарна допомога: Розпочата вступна компанія до вищих навчальних закладів системи МВС України на 2021 рік: Запрошуємо Вас отримати вищу юридичну освіту за спеціальностями «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» у кращих вищих навчальних закладах 102: що трапилось? з 27 липня по 2 серпня 2020 року: 28 липня до чергової частини надійшла заява від 46-річної місцевої мешканки про те, що в певний період часу з веранди 9 жовтня – всесвітній день пошти: Працівниці ВПЗ «Лебедин» Сумської дирекції АТ «Укрпошта», яких ви бачите на цьому знімку, несуть в оселі громадян Лебединської територіальної  громади З 22 травня - другий етап пом’якшення карантину: Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу. «Серед пом’якшень, які ми пропонуємо з 22 травня, 102: що трапилось? з 6 по 12 квітня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 168 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили На конкурс: Сергій із Лебедина (прізвище просив не називати) на одній із водойм Лебединщини ловив карасів і зміг «вполювати» на досить тонку

Більше тридцяти років на небосхилі Лебединщини усіма своїми барвами сяє віднедавна вже народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з чарівною жінкою, майстром своєї справи, людиною і Педагогом  з великої літери

 – Тетяною ЛИТОВЧЕНКО. Цей колектив знаний не лише на Лебединщині, а й далеко за її межами. «Веселку» радо зустрічають на різних фестивалях і конкурсах, за неї вболівають і радіють її успіхам по всій Україні, навіть за кордоном. Ми підкорили Польщу, Болгарію, а нещодавно ще й Туреччину. І де б не засяяла «Веселка», завжди лунають гучні оплески, і додому ми повертаємося з найвищими нагородами та масою неймовірних вражень.

Усі чудово знають, що коли цей колектив з’являється на сцені, то глядача чекають бездоганна хореографія, злагодженість рухів, неймовірна постановка, і байдуже з музикою чи без! А за лаштунками завжди панують дисципліна і порядок. І все це завдяки талановитому хореографу, яка вкладає у своїх вихованців не просто частинку своєї душі, а всю себе повністю.

7 червня цього року у нашій танцю­ва­льній родині свято. Наша «веселкова мама» святкує свій ювілей. Напе­редодні цього чудового дня ми від щирого серця ві­таємо Вас і бажаємо довгих і щасливих ро­ків життя. Нехай Вам завжди вистачає сил та натхнення, не буде межі фантазії у постановках, хай Вас не полишають ентузіазм та жага до перемог, хай всі ідеї будуть успішними і обов’язково реалізованими, нехай Вам завжди будуть присвячені гучні оплески та захоплення глядачів.

Наша «веселкова родина» налічує не сто вихованців, які нині займаються в колективі. Нас набагато більше. Випускники приводять до «Веселки» своїх діток, всі Вас пам’ятають, телефонують, пишуть, раді зустрічам. А все чому? Бо поруч зі щоденною, часто нелегкою працею, панує атмосфера тепла і любові, яку даруєте нам Ви. Завдяки Вашому вихованню ми стали  щасливими, Ви навчили нас бути здібними, талановитими. Ми Вас щиро любимо.

 

Ми Вас з ювілеєм сердечно вітаєм.

Хай доля дарує побільше тепла.

Любові і радості щиро бажаєм,

Щоб завжди удача на крилах несла.

Нехай веселковою буде стежина,

Хай довго іще по життю Вас веде.

Для нас дорога Ви насправді людина,

Хай Ваша ніколи зоря не зайде.

 

Вітання тільки починаються, і все ще попереду…

З любов’ю і шаною вихованці «Веселки» та їхні батьки.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар