Стрічка новин
Літа, заплетені у працю: Навесні, коли дерева квітнуть буйним цвітом, у дружній, люблячій сім’ї віруючих людей Володимира та Раїси Ніколенків із Лебедина 30 квітня Місяць тому у Телеграм запрацював бот "Дитина не сама": "Дитина не сама" - проект створений за ініціативи Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини, який впроваджується Офісом Президента Ціни на ринку в м.Лебедині на 2 лютого 2022 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 40-140 грн. Глаголiв дуб: Весна 1968 року змінила в моєму житті не лише місце проживання, а й багато чого іншого. Я ще далі відійшов Борги за землю доведеться повертати: Відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до закону. Лариса Матвіїва: «Творчість стала стилем мого життя»: Напередодні Дня журналіста розмову віч-на-віч ведемо із нашою колегою, з якою ми працювали в 90-х роках наприкінці минулого століття Сумський обласний діагностичний центр частково відновлює роботу з 21 березня: Заклад буде працювати з 9.00 до 13.00. Пацієнти зможуть пройти такі обстеження: всі види рентгенографії, комп’ютерну томографію, З Днем працівників сільського господарства!: Чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото: Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот Влад – талановитий спортсмен та активіст: Владислав Іващенко проживає в Лебедині. Йому 15 років. До 8 класу навчався в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

«Мамо, я хочу в туалет». Але як пояснити дитині, що в центрі нашого міста і, зокрема, в сквері ім.Павла Полуботка, де влітку багато відпочиваючих, немає жодного громадського туалету?

У минулому номері нашої газети в рубриці «Уривки лебединських розмов» жителі міста стурбовано говорили про це.

Хтось може сказати: «Так туалет же є за танцмайданчиком і кафе»: але це ж справжнє жахіття! В такий туалет не те що заходити, до нього підійти страшно вивалені стіни, повно бруду, нечистот. Це ж спражній розсадник різних інфекцій там, де влітку відпочивають лебединці, гості міста. Санстанцій, на жаль, немає, їх позакривали. Але ж є міська влада, яка допускає таке неподобство в самісінькому центрі Лебедина. А туалет тут потрібен такий, який має бути в 21 столітті.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар