Стрічка новин
Шановні громадяни!: Дотримуйтесь правил безпечного поводження при виявлені підозрілого предмету схожого на вибухонебезпечний пристрій або невідомих предметів! Ознаки, що вказують на можливу належність Старий вовк (бувальщина): Пам’ятаю, льотчики Лебединського військового містечка не тільки добре літали, а й добре стріляли. Десь під Рябушками взимку вони вбили вовка. Вартові здоров’я: Наразі одним із найважливіших питань сьогодення, що турбує кожного українця, та, мабуть, і кожного жителя нашої планети, є коронавірусна пандемія. 29.12.2020 р. у м.Суми відбувся Відкритий чемпіонат ДЮСШ Спартак з боксу: У заліку команди ОДЮСШ Колос три золотих і одна срібна медаль. Перше місце: Стеблянко Олександр, Придатько Данило, Лебединська ЗОШ номер Її душа в поезії бринить: Якщо ви знаєте талановиту поетесу, літераторку, членкиню Національної спілки журналістів України, активну громадську діячку Богдану Гусак з Малого Висторопа, читали У Лебедині хлопчика засипало ґрунтом: 20 листопада об 11:02 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. Так, в м. Лебедин по вул. Жiнка, яка творить весну: Шлях нелегкий до ювілею – сплелись в нім тисячі доріг, а наша ювілярка йшла завжди своєю, не обираючи простих. Ці 20-21 лютого у м.Суми відбувся «Відкритий чемпіонат м.Суми з боксу».: У заліку команди ОДЮСШ Колос м.Лебедин - 6 золотих та 5 бронзових нагород. Перші місця вибороли учні Лебединської ЗОШ №6 На річках закінчується нерест: 20 травня 2021 року закінчується термін заборони любительського рибальства на річках та їх кореневих водах Сумської області, що була встановлена Кого і де будуть призивати : В Україні ще 3 березня оголосили повну мобілізацію. Загалом буде проведено 4 хвилі. Кого і де будуть призивати у першу

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Лебединським дітям надзвичайно пощастило. Адже вони отримують ази футболу у відомого футболіста, знаменитого воротаря, професійного тренера Сергія Страшненка.

Ми відвідали тренування і поспілкувалися з викладачем Сергієм Сергійовичем та його помічницею Маргаритою, яка допомагає йому.

– Як виникла ідея створити приватну футбольну школу?

– Я думаю, у багатьох спортсменів виникають думки про відкриття власної школи. В моїй голові все це теж відкладалось, відкладалось, а потім трапився випадок, після якого я твердо вирішив, що буду зай­матися спортом тільки на благо дитячого футболу, відкрию футбольну школу Сергія Страшненка.

– Це була Ваша особиста ініціатива?

– Так, звичайно, моя особиста.

– Як Ви прийшли у футбол?

– Напевно, так склалося  життя. Мій батько – відомий футболіст Сергій Васильович Страшненко. Він з 17 років почав професійно займатися футболом. Був у збірній СРСР. Грав у складі таких відомих команд, як «Карпати» (Львів), «Пахтакор» (Ташкент), «Закарпаття» (Ужгород). В Сумах розпочав  футбольну кар’єру, в Сумах її й завершив. Це Людина з великої літери, завдяки йому я теж прийшов у футбол.

– Якими є Ваші юні вихованці?

– Вони займаються футболом, з великим бажанням. Це можна побачити під час тренувань. Зараз займаються три групи, віком від 4,5  до 12 років. Заняття проходять на стадіоні ШМАСу три рази на тиждень.

– Що потрібно, аби вступити до Вашої школи?

– В першу чергу, бажання дитини та любов до цього виду спорту.

– Що потрібно зробити, щоб стати відомим футболістом?

– Надзвичайно багато працювати. Тому що тільки так можна досягти вершин в ігровому виді спорту.

–  А Ви в яких командах гра­ли?

– Розпочинав я свою кар’єру після закінчення школи в 1996 році. Мій перший професійний досвід був у клубі «Закарпаття» (Ужгород), 1-ша ліга. Я відіграв перше коло, і мене запросили до клубу «Металург» (Запоріжжя) у вищу лігу. Потім були клуби «Фрунзенець-Ліга99» (Су­ми), «Жемчужина» (Сочі), «Спартак» (Суми), «Сталь» (Дніпродзержинськ), «ФК Суми» (Су­ми). Це все незабутні спогади, враження.

– Бажаємо Вам і ось цим хлопчакам, які вже зараз бачать себе зірками у футболі, високих спортивних досягнень.

Бесіду вела Вікторія БЕРЕСТ.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар