пт.06222018

Горизонти щастя – далекі і близькі

Горизонти щастя – далекі і близькіДля кожного з нас вони, мабуть, різні. Хтось почувається щасливим від філіжанки гарячої ранкової кави, для когось щастя в житті – здорові, успішні діти, хороша погода в домі, улюблений серіал по телевізору. Але в загальному українці в очікуванні позитивних змін в усій країні, які, як не прикро, затрималися за якимись далекими горизонтами на десятки років. Тому про те, що в світі 20 березня уже вп’яте відзначався Міжнародний день щастя, знав далеко не кожен українець. Як і те, що ініціатива цього свята надійшла з невеличкої країни Бутан, що знаходиться в Південній Азії і де живуть, як вважається, найщасливіші люди. Населення там близько 700 тисяч, 80 відсотків з них – сільські жителі. Зовсім недавно ця країна стала доступною для туристів. Вабить до себе спекотним кліматом і живописною природою. Бутанці – дуже доброзичливі і гостинні, шанують свої традиції і культуру, а ще – релігію. Править країною молодий король, 1980 року народження, який, до речі, одружений на звичайній студентці.

З 2004 року там повністю заборонено продаж і вживання тютюнових виробів, і лише з 1999 року дозволено людям користуватися телебаченням і Інтернетом. «Країна щастя» – так ще називають Бутан. І кожен, кому пощастило побувати там, хоче взяти для себе «частинку щастя» хоча б у вигляді сувеніру.

Напередодні 20 березня було підготовлено традиційний звіт щодо рівня щастя у світі. Перші п’ять місць, де живуть найщасливіші люди, як зазначається в ньому, це Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія.

Україна цього року опинилася на 132 місці, закріпившись між Ганою та Угандою. Щодо наших країн-сусідів: Словаччина – 40 місце, Польща – 46, Росія – 49, Молдова – 55, Румунія – 57, Білорусь – 67, Угорщина – 75. У «найщасливіших» країнах найвищі ВВП на душу населення, соціальна підтримка, тривалість здорового життя, свобода, щоб зробити свій життєвий вибір, благородство.

Як нам, українцям, які в усьому світі відзначаються працелюбністю, доброзичливістю, гуманністю, гостинністю, піднятися врешті-решт на декілька сходинок, щоб почуватися в своїй країні хоча б трішки щасливішими? Як людям утриматися від спокуси виїхати туди, де цінуються їх знання, досвід, бажання самовдосконалюватися?

А щодо щастя... Сповна відчути його можна лише на рідній землі, серед рідних людей. І творити щастя слід своїми руками. Якби, звичайно, народ і влада були в цьому єдині. А 132 місце для України – дуже невтішний результат. Хоча й без цього рейтингу ми це відчуваємо кожен на собі. Але ж усім нам так хочеться щастя, і не десь за горизонтом, а поряд – у своїй родині, в колективі і в країні загалом.

Вадим БІЛИЙ.


Коментарі  

 
???
0 #21 ??? 10.04.2018, 17:03
Цитую Лебединец из Московии:
Цитата, приведенная московско-фашистской вошью ...., не реагировать на вшивый понос..... Это от злобы и бессилия. "Нам свое робыть..."


М-да, юноша... Вот вы свое и робыте.... Видимо, от злобы и бессилия?
Ибо ни доброта, ни сила, ни ум из вашего текста не просматриваются ... Так что "свое" вам бы лучше "робыты" где-нибудь в укромном месте, чтобы дети не видели...
Цитата | Скарга
 
 
15GrPzReg
+3 #20 15GrPzReg 07.04.2018, 14:52
Продолжаем разговор.Итак-ц итата вторая,тот же Отто:
Могущество России может быть подорвано только отделением от неё Украины… необходимо не только оторвать, но и противопоставит ь Украину России, стравить две части единого народа и наблюдать, как брат будет убивать брата. Для этого нужно только найти и взрастить предателей среди национальной элиты и с их помощью изменить самосознание одной части великого народа до такой степени, что он будет ненавидеть всё русское, ненавидеть свой род, не осознавая этого. Всё остальное — дело времени.
Парируйте,джентльмены.
Habe Ehre!
Цитата | Скарга
 
 
Для 15GrPzReg
-4 #19 Для 15GrPzReg 07.04.2018, 11:52
Російський журналіст і фотограф Вікторія Івльова про росіян, які захоплено слухали звернення президента країни Володимира Путіна з посланням Федеральним зборам. (сторінка в Facebook).
“Ні, я все-таки не розумію, як же це можливо, щоб Патріарх, священики, інші віруючі люди, лікарі великі – Рошаль, наприклад, або міністр охорони здоров’я Вероніка Скворцова, актори тонкі – Машков, Миронов, або, ось, Піотровський, директор музею світового значення, або жінки різні, – так як же це можливо, щоб всі вони, ці гуманітарні на вигляд люди, оком не моргнувши, оком не повівши, півтори години покірно слухали розповідь, як ми будемо вбивати, вбивати, вбивати.І ніхто не підняв руки до неба і не вигукнув – зупиніться! Згадайте, як пахне людська кров, як смердять розкладаються трупи, як скляніють очі і живе на ваших очах стає мертвим, і зворотного ходу немає… Ніхто. Жодна людина. Всі боягузи. Всі вбивці. Всі аплодують війні. Вона любить приходити, коли їй так аплодують. Кадирня накрила Росію”.
Світлана Ганнушкіна (російська правозахистниця)
«Як відомо, історія вчить в основному одному – тому, що вона нічому не вчить. І чужий досвід особливо погано сприймається. І ми сьогодні бачимо, що наша держава, а не тільки окремі угруповання, поводиться так, як поводилися ті, хто привів до краху свою країну, до утворення «Освенціма», «Бухенвальда» і так далі. Якось дуже страшно повторюється історія. Олімпіада в країні, яка, насправді, попирає права людини, потім анексія Криму, потім збройне втручання в український конфлікт. І воно розширюється, на жаль. Тому говорити сьогодні просто про фашистські угруповання, які, фактично, існують у нас вже дуже давно, діяльність їхня не припинялась... У нас 4 листопада вперше, починаючи з 2005 року, не було Російського маршу. Що це означає? Може бути, тому що націоналістичні настрої охопили достатньо велику частину населення, в тому числі і владу. Думати про це страшно, соромно».
Цитата | Скарга
 
 
Для 15GrPzReg
-4 #18 Для 15GrPzReg 07.04.2018, 11:51
«Секретна дипломатія?XVII I століття». Marx Karl. Secret diplomatic history of eigtheen century. London, 1899.
«Чудь і чудь колом. Росія – це Московія, яка виникла після розпаду Золотої Орди. Колиска Московії – «криваве болото монгольського рабства, а не сувора слава епохи норманів». Маркс написав, що політика Росії продовжувала політику Орди, а не політику Русі.
Фрідріх Енгельс («Армії Європи»)
«Чим є в російській цивільній службі нижчий клас чиновників, рекрутуються з дітей тих же чиновників, те ж саме являють собою офіцери в армії: хитрість, низькість поглядів, вузько егоїстична поведінка з'єднуються з поверхневою початковою освітою, робить їх ще більш огидними; гонорові і жадібні до наживи, продалися душею і тілом державі, вони в той же час самі щодня і щогодини продають її по дрібницях, якщо це хоч скільки-небудь може бути для них вигідно ... Ця категорія людей, в цивільній і військовій областях, головним чином і підтримує ту величезну корупцію, яка пронизує всі галузі державної служби в Росії».
Федір Достоєвський ("Щоденнику письменника").
«Я сказав, що росіян не люблять в Європі.
Вони бачать в нас швидше варварів, що хитаються по Європі і радіють, що що-небудь і де-небудь можна зруйнувати, - зруйнувати лише для руйнування, для задоволення лише подивитися, як все це розвалиться, подібно орді дикунів, подібно гунам, готових нахлинути на древній Рим і зруйнувати святиню, навіть без всякого поняття про те, яку коштовність вони знищують...»
Микола Бердяєв (есе «Душа Росії»).
«Росія – найбільш націоналістична країна у світі, країна небачених ексцесів націоналізму, гноблення підвладних національностей русифікацією, країна національного вихваляння, країна, в якій усе націоналізовано аж до всесвітньої церкви Христової, країна, що вважає себе єдиною покликаною і що відкидає всю Європу, як гнилля та породження диявола, приречені на загибель. Зворотним боком російського смирення є надзвичайна російська зарозумілість».
Бісмарк
"Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані".
Антон Чехов.
"У Росії немає філософії, але філософствують всі, навіть дрібнота"
«У Росії чесна людина - щось на зразок сажотруса, яким няньки лякають маленьких дітей ...»
"Росія - величезна рівнина, по якій носиться лиха людина"
"Дивна істота - російська людина! Психологія у них - собача: б'ють їх - вони тихенько виють і ховаються по своїм будах, пестять - вони лягають на спину, лапки догори і виляють хвостиками ".
Л. Толстой про російський народ
«Но горе в том, что они несчастные, так обмануты, что истинная святыня отнята от них и подменена ложною. Те самые люди, которые, без малейшего колебания и сознания нарушения святыни своей души пойдут в солдаты, на войну, в суд, будут собирать подати, эти люди, не считающие все это нарушением своей святыни, хранят другую ложную святыню, подставленную ими вместо настоящей, и будут блюсти ее под страхом страшных наказаний, страданий, смерти даже, не нарушать эту ложную, выдуманную, внедренную в них искусственную святыню… Ведь это ужасно. Опомнитесь люди».
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-4 #17 gorizont 07.04.2018, 09:25
Цитую 15GrPzReg:
Для горизонтов-расширяйте свой кругозор,милейшие неонацисты.Чиайте,вникайте,делайте выводы.
Итак-цитата первая
канцлер Германии Отто фон Бисмарк об украинцах:

Нет ничего более гнусного и омерзительного, чем так называемые«украинцы»!

Это отребье, взрощенное поляками из самых гнусных отбросов русского народа (убийц, карьеристов,пресмыкающейся перед властью интеллигенции), готово за власть и доходное место убить собственных отца и мать!

Эти выродки готовы разорвать своих соплеменников, и даже не ради выгоды,

а ради удовлетворения своих низменных инстинктов,

для них не существует ничего святого,

предательство является для них нормой жизни,

они убоги умом, злобны, завистливы, хитры особой хитростью.

Эти нелюди вобрали в себя все самое плохое и низменное от русских,поляков, и австрийцев, для хороших качеств в душе их не осталось места.

Больше всего они ненавидят своих благодетелей,

тех кто сделал им добро

и готовы всячески пресмыкаться перед сильными мира сего.

Они ни к чему не приспособлены и могут исполнять только примитивную работу,

они никогда не смогли бы создать своего государства,

множество стран гоняли их словно мячик по всей Европе,

рабские инстинкты настолько въелась в них,

что покрыли омерзительными язвами всю их сущность!

Для ???
1. От Ангелы Вам привет-ответный.
2.Письменность появилась гораздо раньше.
3.15GrPzReg- 15 Grenadier Panzer Regiment-ничего общего с иными персонажами не имеет,прошу не путать.
Habe die Ehre!



15GrPzReg, ты же понимаешь, что ты больной?
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-5 #16 gorizont 07.04.2018, 09:23
Русские клоуны, которые через месяц будут дидов на палках носить, производят только дебилов и войну.
Цитата | Скарга
 
 
???
0 #15 ??? 07.04.2018, 08:16
Цитую 15GrPzReg:


Для ???
1. От Ангелы Вам привет-ответный.
2.Письменность появилась гораздо раньше.
3.15GrPzReg- 15 Grenadier Panzer Regiment-ничего общего с иными персонажами не имеет,прошу не путать.
Habe die Ehre!


Bitte um Verzeihung, gnadige Herr.
Цитата | Скарга
 
 
Лебединец из Московии
-4 #14 Лебединец из Московии 07.04.2018, 08:15
Цитата, приведенная московско-фашис тской вошью 15GrPzReg никогда не произносилась Бисмарком. Она написана кремлевскими идеологами уже в 20-м веке, или даже в 21-м веке. Она совершенно неестественна для момента середины 19-го века. Таких дурноляпов в российской истории очень много. Был такой историк российский Татищев в 18-м веке. Он отличился тем, что брал летописи древние, переписывал их, подправлял в угоду Москве, а оригиналы сжигал.
Лучше всего, молодые земляки, не реагировать на вшивый понос. Это от злобы и бессилия. "Нам свое робыть..."
Цитата | Скарга
 
 
15GrPzReg
0 #13 15GrPzReg 04.04.2018, 10:09
Для горизонтов-расш иряйте свой кругозор,милейш ие неонацисты.Чиай те,вникайте,дел айте выводы.
Итак-цитата первая
канцлер Германии Отто фон Бисмарк об украинцах:

Нет ничего более гнусного и омерзительного, чем так называемые«украинцы»!

Это отребье, взрощенное поляками из самых гнусных отбросов русского народа (убийц, карьеристов,пре смыкающейся перед властью интеллигенции), готово за власть и доходное место убить собственных отца и мать!

Эти выродки готовы разорвать своих соплеменников, и даже не ради выгоды,

а ради удовлетворения своих низменных инстинктов,

для них не существует ничего святого,

предательство является для них нормой жизни,

они убоги умом, злобны, завистливы, хитры особой хитростью.

Эти нелюди вобрали в себя все самое плохое и низменное от русских,поляков , и австрийцев, для хороших качеств в душе их не осталось места.

Больше всего они ненавидят своих благодетелей,

тех кто сделал им добро

и готовы всячески пресмыкаться перед сильными мира сего.

Они ни к чему не приспособлены и могут исполнять только примитивную работу,

они никогда не смогли бы создать своего государства,

множество стран гоняли их словно мячик по всей Европе,

рабские инстинкты настолько въелась в них,

что покрыли омерзительными язвами всю их сущность!

Для ???
1. От Ангелы Вам привет-ответный.
2.Письменность появилась гораздо раньше.
3.15GrPzReg- 15 Grenadier Panzer Regiment-ничего общего с иными персонажами не имеет,прошу не путать.
Habe die Ehre!
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-5 #12 gorizont 03.04.2018, 21:05
Урок толерантності в українській школі:
— Діти, запам’ятайте: до москалів треба ставитися так само, як до нормальних людей.
Цитата | Скарга
 
 
???
0 #11 ??? 03.04.2018, 16:53
Цитую 15GrPzReg:
Все как всегда...печаль,уныние и безысходность.


Дорогой незнакомый Гутен!
С одной стороны, я тебя готов поддержать - по причине своего возраста и состояния здоровья. А с другой - примерно такие, как эти твои слова звучат на Земле уже не менее 3 000 лет, с момента изобретения письменности. И за печалью всегда (во всяком случае, до сих пор) всегда наступала радость.
Так что, будем надеяться, тем, кто придет за нами, еще повезет.
Ведь если ДеДилии ЛебеБиновны не переводятся на планете уже не менее 3 000 лет, то должны же на ней жить и приличные люди? Они ведь тоже имеют право?

Ангеле Меркель привет и наилучшие пожелания.
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-6 #10 gorizont 03.04.2018, 14:30
Росія сама кончена і деградована країна світу з таким же населенням. Да ботні вилупки? :lol:
Цитата | Скарга
 
 
15GrPzReg
0 #9 15GrPzReg 03.04.2018, 12:14
Все как всегда...печаль ,уныние и безысходность.
Цитата | Скарга
 
 
???
0 #8 ??? 03.04.2018, 09:25
Цитую gorizont:
Цитую ???:
Цитую gorizont:
Зареєструвався на сайті. Вата тут, як дома у себе в мордорі пише якусь дурню.


Здорово! Велика новина! Здається, газетi таки поталанило! Невже й справдi тут зареєструвався сам пан Горизонт? Отже приготуймося, земляки, НАРЕШТI, читати в "Будьмо разом" хоч якусь умню...


Шановна ЛеБеБино ДеДiлiєвно!
Щиро дякую за Ваш цiнний коментар. Як бачите, я не помилився: вiдтепер ми знову читатимемо вiд вас багато суцiльної умнi, розумнi, сут-нi, та iншої ...-нi, яка вас так яскраво вiдзначає.
Мої щирi поздоровлення читачам "Будьмо разом".
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-4 #7 gorizont 03.04.2018, 06:58
Цитую ???:
Цитую gorizont:
Зареєструвався на сайті. Вата тут, як дома у себе в мордорі пише якусь дурню.


Здорово! Велика новина! Здається, газетi таки поталанило! Невже й справдi тут зареєструвався сам пан Горизонт? Отже приготуймося, земляки, НАРЕШТI, читати в "Будьмо разом" хоч якусь умню...


Цитата | Скарга
 
 
???
-1 #6 ??? 01.04.2018, 11:59
Цитую gorizont:
Зареєструвався на сайті. Вата тут, як дома у себе в мордорі пише якусь дурню.


Здорово! Велика новина! Здається, газетi таки поталанило! Невже й справдi тут зареєструвався сам пан Горизонт? Отже приготуймося, земляки, НАРЕШТI, читати в "Будьмо разом" хоч якусь умню...
Цитата | Скарга
 
 
gorizont
-4 #5 gorizont 31.03.2018, 22:13
Зареєструвався на сайті. Вата тут, як дома у себе в мордорі пише якусь дурню.
Цитата | Скарга
 
 
???
-1 #4 ??? 31.03.2018, 18:42
Цитую Горизонт:
"Україна цього року опинилася на 132 місці, закріпившись між Ганою та Угандою. Щодо наших країн-сусідів: Словаччина – 40 місце, Польща – 46, росія – 49..."

Як не дивно вата 49-та. Там щастя тільки від путіна. От коли путін помре, то росія буде на останньому місці.

]


Кто про что, а вшивый про баню.
Цитата | Скарга
 
 
Горизонт
-4 #3 Горизонт 31.03.2018, 16:07
"Україна цього року опинилася на 132 місці, закріпившись між Ганою та Угандою. Щодо наших країн-сусідів: Словаччина – 40 місце, Польща – 46, росія – 49..."

Як не дивно вата 49-та. Там щастя тільки від путіна. От коли путін помре, то росія буде на останньому місці.

Цитата | Скарга
 
 
Парфюмер
+1 #2 Парфюмер 31.03.2018, 13:50
" А 132 місце для України – дуже невтішний результат."

- Вадим, немцы назвали бы такой результат красивым словом: АХТУНГ!!! И кто объяснит мне, чем же Украина хуже Молдовы, у которой 55-е место? Там ведь тоже нет ни нефти, ни газа, одни гастарбайтеры по всему свету. Народ другой? Вадим, как считаете?

"Хтось почувається щасливим від філіжанки гарячої ранкової кави, для когось щастя в житті – улюблений серіал по телевізору."

- Трогательно. Только это люди с минимальными требованиями к жизни, к тому же, на мой неискушённый взгляд, эмоционально перезревшие ещё в колыбели.

"Як нам, українцям, які в усьому світі відзначаються працелюбністю, доброзичливістю , гуманністю, гостинністю, піднятися врешті-решт на декілька сходинок, щоб почуватися в своїй країні хоча б трішки щасливішими?"

- Вадим, когда Вы в каждой своей заметке задаётесь подобными экзистенциальны ми вопросами, то меня восхищает плотность Вашего нарратива. Вы - добытчик истины, которая брезжит где-то вдали и которой не суждено достичь, живя в обществе по ленинской (или сталинской) формуле: шаг вперёд, два шага назад. Один поэт точно написал: " Мы с тобой в чудеса не верим, оттого их у нас не бывает". Безверие и разочарование, разве не так?

"Як людям утриматися від спокуси виїхати туди, де цінуються їх знання, досвід, бажання самовдосконалюватися?"

- Обеспечить нужное качество жизни. Вот и всё. Чем на Украине, не покладая рук, и занимаются, начиная с 1992 года. Четверть века в неустанной заботе о народе.
А "спокуса", про которую Вы говорите, уже приобрела характер чесоточного зуда, так страшно хочется уйти с родных мест от такой заботы.

"А щодо щастя... Сповна відчути його можна лише на рідній землі, серед рідних людей."

- Это так. Кто-то правильно сказал: "НЕ СТАРОЕ ЛУЧШЕ НОВОГО, А РОДНОЕ ЛУЧШЕ ЧУЖОГО"

"Якби, звичайно, народ і влада були в цьому єдині."

- Вот-вот. "Якби" - будущее время, а не настоящее. Оно, конечно, наступит и я могу Вам даже сказать, когда именно. Тогда, когда на Северном полюсе вырастут пальмы.
Впрочем, это удел многих наций и народностей. Украина не одинока. Но это слабое утешение.

"Але ж усім нам так хочеться щастя, і не десь за горизонтом, а поряд – у своїй родині, в колективі і в країні загалом."

- Слезоточивая надрывная мысль, возвышенная до нехватки кислорода. Эвдемонизм чистой воды.
Цитата | Скарга
 
 
???
0 #1 ??? 31.03.2018, 07:22
"Як нам, українцям, які в усьому світі відзначаються працелюбністю, доброзичливістю , гуманністю, гостинністю...."

Так, так, пане Вадиме! Бо усi ж iншi народи на свiтi вiдзначаються лише таким, про що й писати соромно...

Добре, що тi iншi не вихваляються у пресi власними видатними вiдзнаками. Хоч якась вiд них радiсть...
Цитата | Скарга