вт.07162019

Птахи – у вирій, собаки – у Лебедин

Птахи – у вирій, собаки – у ЛебединРозхожий вислів: «На Руси две беды: плохие дороги и дураки» - це не зовсім про нас. Тому що у Лебедині свої дві біди: розбиті дороги і…собаки. Про дороги вже писано-переписано (в тому числі, на асфальті та парканах) і, скоріше всього, із численними ямами-канавами ми ввійдемо в зиму. А навесні – пересядемо на гужовий транспорт, так як автівки доб’ємо до ухналя. Дороги – теж.А ось собаки… Безпритульні, вони бігають солідними групами і поодинці, голосно обгавкують проїжджаючих велосипедистів, полюють за сумками в руках домогосподарок, влаштовують собачі ігрища прямо в центрі міста.Із приходом осінньо-зимових холодів, їх кількість значно збільшиться, агресивність-теж. А щоранку до школи, а потім після занять - додому, йдуть школярики… В цьому плані статистика невблаганна: щороку безпритульні собаки в Україні кусають більше тисячі людей. (Цією інформацією ми не лякаємо, а застерігаємо…).А як реагують на собаче перенаселення Лебедина відповідні міські служби? Скоріше всього, що ніяк. (Ми, однозначно, за гуманні методи боротьби із тваринами-безхатчинками, на це орієнтує всіх нас і прийнятий нещодавно Верховною Радою України Закон). Але страусина позиція тут не пройде і голову в пісок від собачих проблем не заховаєш. Рано, чи пізно їх треба буде вирішувати. Краще – раніше…

Біля пам’ятника Т.Г. Шевченку: і відпочивають, і з історією знайомляться

Для них, центр міста – рідний дім

Відстрілювання - 33.5%
Стерилізація - 16.1%
Створення спеціальних притулків - 44.1%
Нічого не робити - 4.3%
Власний варіант - 1.9%

Коментарі  

 
Сумчанин
+1 #14 Сумчанин 01.10.2013, 10:53
Цитую Васыль:
Пока не укусят какованибудь ребенка депутата ничего не решится Я думаю будит правельно стрелять всех собак а не строить притулок Нада строить больниц Не закрывать школ и детских садок нада строить дорог А не притулки для придурки

вот, вот.... )))) Вам то как раз школы и не хватает.... но наверное поздно уже её посещать.... хоть репетитора по орфографии себе наймите....
Цитата | Скарга
 
 
Васыль
0 #13 Васыль 30.09.2013, 21:15
Пока не укусят какованибудь ребенка депутата ничего не решится Я думаю будит правельно стрелять всех собак а не строить притулок Нада строить больниц Не закрывать школ и детских садок нада строить дорог А не притулки для придурки
Цитата | Скарга
 
 
Микола
+1 #12 Микола 28.09.2013, 13:03
От я як у воду дивився - одна каже, щоб ті собаки виздихали. Другий - я дітям у школу чи садік краще гроші дам. Ще хтось інше напише. То що нехай собаки і далі плодяться, нападають на перехожих і т.п.?
А за бюджет не переживайте - в ньому можна передбачити поки що і "турботу про собак," а там життя покаже. Я б зекономив на преміях жеківцям та комунальникам, та й апарату преміальних неп дав. А там дивись і бродячі собаки в Лебедині зникнуть...
Цитата | Скарга
 
 
Читатель
+4 #11 Читатель 28.09.2013, 12:29
О каком финансировании вы говорите? У нас в школах в начальных классах за обеды родители доплачивают, продукты свои сдают, а вы собак кормить за деньги громады?!! Да вы хоть численность их(собак) знаете? Сколько их возле организаций, заводов прикормленных и родившихся пока было тепло? Да их в городе больше, чем учеников начальных классов! Ну зима, правда "подчистит" немного... волонтеры, прытулок - не доросли ещё мы до этого, если у кого то есть желание -изолируйте их и кормите за свой счет(только сколько вы потяните 10?, 40?, 100шт.? или 500?).А я против, свои уплоченные налоги лучше пусть пойдут на садик, школу, или ремонт дорог! На сегодня здесь только один выход, но все боятся в этом признаться, "усыпление". Может не так как было когда то - в ККП был человек, который стрелял, снимал шкуру( надо было сдать на вторсырьё), может гуманней, но другого пути пока нет!
Цитата | Скарга
 
 
Лебедева пенсіонерка
+3 #10 Лебедева пенсіонерка 28.09.2013, 08:56
Грошей на це небуде. Мер надурив жителів мікрорайону Сільхозтехніки, пообіцявши 35 тисяч на башню водонапорну, а коли люди зібрали половину то сказав що грошей у нього нема. А ви кажете про бюджет на 2014 рік для собак. Та шоб вони повиздихали ці собаки - паразіти.
Цитата | Скарга
 
 
Микола
+1 #9 Микола 28.09.2013, 08:29
Волонтери - волонтерами, бо як прикруте, що нічим отих собак стане годувати, то волонтери "ноги в руки" і за угол. А от комунальна служба міста нехай менше спить, а вносить пропозиції, де саме відкрити притулок для собак, хто їх поратиме і чим годуватиме. І в яку тищу це обійдеться, бо даром ніхто нічого не робитиме (я б запропонував придбати недороге господарство десь на околиці сіл Куданівка або Токарі, щоб обїдки для котів та собак ближче з санаторію возити). А міськраді треба продумати, скільки грошей на це закласти в бюджет на 2014 рік. На "милостиню" не надійтесь, то зараз усі крикливі та розумні, а як дійде до "дай", то всі глухі і німі. А інші що скажуть? Чому мовчать наші депутати?
Цитата | Скарга
 
 
33
+2 #8 33 27.09.2013, 13:02
*****азид, в аптеке без рецепта, две таблетки на одно животное, и собак нет.
Цитата | Скарга
 
 
Стас
+7 #7 Стас 27.09.2013, 11:47
Как я жалею, что не записал всё на видеорегистрато р. Может панам с горсовета по башке бы настукали, отправ я на ТСН запись, как на девочку свора напала в центре.
Цитата | Скарга
 
 
Лія
+4 #6 Лія 27.09.2013, 11:19
Лия, собачница вы наша, заберите этих псин себе домой. Как вы достали любители вшивых тварей.

Стас, я не люблю собак... )))) ситуацию знаю, т.к. помогаю (финансово) волонтёрам.... Но и не терплю безотвественных людей.... Ведь, если бы люди не выбрасывали животных на улицу, то их бы там и не было....
Цитата | Скарга
 
 
Стас
+3 #5 Стас 27.09.2013, 11:03
Цитую Лія:
А пишучи таку статтю, чому автор не наводить прикладів про "агресивність" вуличних лебединських собак? А я скажу чому..... Тому, що таких випадків за останні років два-три не було.....


Такой случай был дней десять назад возле пятой школы, когда девочка, лет десяти шла в школу , а вся эта свора вокруг неё кружила и одна обнаглевшая шавка недавала девочке пройти гавкая на ребёнка. Добрые люди остановились на машине и помогли отогнать собак. Лия, собачница вы наша, заберите этих псин себе домой. Как вы достали любители вшивых тварей.
Цитата | Скарга
 
 
Санстанция
+4 #4 Санстанция 27.09.2013, 10:18
Выходить и всем вместе сильно гавкать! Тогда и будет толк!
Цитата | Скарга
 
 
Лія
+2 #3 Лія 27.09.2013, 09:59
Вірно прокоментоване друге фото..... Звичайно для них центр міста - рідний дім, оскільки з рідного їх, награвшись "господарі" викинули на вулицю.....
Цитата | Скарга
 
 
Лія
+3 #2 Лія 27.09.2013, 09:57
Не собаки винні, а тварюки - місцеві жителі, які їх викидають на вулицю, тим паче з приходом холодів.... То в чому винні собаки? До речі, волонтери уже третій або й четвертий рік оббивають пороги міської ради та інших інстанцій з метою вирішення саме цієї проблеми..... хочуть відкрити притулок та доглядати за тваринами, які на вулиці комусь заважають..... Так може саме їм слід допомогти? І проблема буде вирішена, і стурбованість "собаконенависн иків" зникне.... Чи вбити тварину простіше???? А пишучи таку статтю, чому автор не наводить прикладів про "агресивність" вуличних лебединських собак? А я скажу чому..... Тому, що таких випадків за останні років два-три не було..... Інциденти ж, які траплялися, стосуються собак, у яких є господарі і які, вигулюючи їх не можуть належним чином доглянути за своєю твариною....
Цитата | Скарга
 
 
Наталія Петрівна
0 #1 Наталія Петрівна 27.09.2013, 09:16
А чому ж немає ніяких пропозицій? Що ж Ви конкретно пропонуєте з цим робити.
Цитата | Скарга