нд.12172017

Успіхи лебединських лижників

Успіхи лебединських лижниківЦьогорічна зима порадувала снігом лижників Лебединщини, а вони у відповідь досягли успіхів у лижних змаганнях. Підсумком цього року стали змагання чемпіонату України з лижних перегонів серед майстрів громадської організації «Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів  України», які проходили в м. Суми 15 –19 лютого. 19 лютого, в заключний день змагань, був проведений забіг вільним стилем на дистанцію 8 км, що присвячений першому президенту федерації лижного спорту України Сергію Фоміну.

16 лютого на дистанції 5+5км (дуатлон) брали участь: Віталій Цебро  - 1 місце, Віталій Меренко – 2 місце, 3 місце – Олександр Марченко.

18 лютого на дистанції 20 км вільним стилем у різних вікових категоріях змагалися і зайняли відповідно місця: Олександр Марченко, Віталій Меренко, Віталій Цебро – 3 місце; Василь Безкоровайний (на дистанції 15 км) – 2 місце.

В заключній гонці на 8 км вільним стилем виступили: Анатолій Стегній – 1 місце; Олександр Марченко – 2 місце; Віталій Цебро – 3 місце.

У змаганнях також взяла участь єдина жінка від Лебединщини Олена Марченко, зайнявши на дистанції 6 км 1 місце у своїй віковій категорії.

Всього лебединські лижники вибороли 10 медалей різного гатунку.

Слід зазначити, що не тільки в цих змаганнях, а взагалі протягом цього року високу функціональну підготовку та високу майстерність показали Віталій Цебро та Олександр Марченко, у яких завойовано по 5 медалей різного гатунку.

Олександр Марченко, зокрема, зумів згуртувати навколо себе лижників, підготуватися до перегонів, що дало змогу гідно представляти Лебединщину на змаганнях. Як результат, за сезон вони завоювали 21 медаль різного гатунку. Він разом з товаришами по лижні багато зусиль доклав до підготовки тренувальної траси, що в підсумку дало свої результати. І за це йому велике спасибі.