Стрічка новин
Скільки ніг у свині?: Ви коли-небудь кололи кабанця в своєму господарстві? Ні? Ага, кололи. Значить, ситуація вам знайома. Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Сумний досвід клієнтів системи безоплатної правової допомоги демонструє, що інколи догляд за своєю зовнішністю завдає неабиякої шкоди 102: що трапилось? з 21 червня по 4 липня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 284 заяви та повідомлення громадян, Відома ведуча Леся Нікітюк відвідала Лебедин: 22 червня наше місто від­ві­дала відома ведуча Леся Ні­кі­тюк. Знімали сюжет для тревел-шоу «Le маршрутка». Ту­рис­­­тичний проєкт покликаний Ольга ПАЛИВОДА: «Я творила свою долю сама. Радію життю і по-філософськи ставлюся до нього»: 15 травня відзначатиме ювілей напрочуд цікава людина, неординарна особистість – педагог-ветеран, Заслужений працівник культури України, громадська діячка з активною У Сумах СБУ блокувала підпільне виробництво алкоголю: Співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області у взаємодії з Головним управлінням Державної фіскальної служби області під процесуальним У яких випадках договір оренди житла посвідчується нотаріусом?: Як розповіла очіль­­ниця Північ­но-Схід­ного між­регіо­­н­а­льного уп­­рав­ління Мі­­ніс­терства юсти­ції (м. Суми) Ірина Свистун, під час оформ­лення договору оренди жит­ла у сторін Обростаємо сміттям: Добрий день, шановна редакціє газети «Будьмо разом»!  Хочу звернути вашу увагу на проблему сучасного суспільства - байдужість жителів м. Лебедина Головний «еколог» громади: Коли сформували громаду, виникло питання розподілу обов’язків. Кого ж призначити головним екологом? Запропонували рибаку і мисливцю Івану Боброву: «Ти, Іване, Поїдемо?: Місто, як і вся країна, поступово виходить з карантину, тому громаду надзвичайно цікавить, коли розпочне роботу громадський транспорт?

Зустрілися двоє знайомих, які довго не бачилися, на автостанції в Лебедині:

– Я оженився вдруге і вдруге нещасливий.

– Чому?

– Перша жінка пішла від мене.

– А друга?

– Не хоче йти.

х Х х

Зустрілися два пасічника:

– Друже, у тебе бджоли курять?

– Ти що, з дуба гепнувся. Конєшно, ні.

– Тоді в тебе, мабуть, пасіка горить.

х Х х

В одній із аптек міста літня жінка звер­та­ється до фармацевта:

– Скільки коштує хороше снодійне?

– 380 гривень, і то лише для Вас.

– Ой, не смішіть. За такі гроші я вообще ніколи не засну!

х Х х

Розмовляють два чоловіки біля пожеж­ної частини:

– Чув, що в Лебедині йде ремонт доріг?

– Звідки ти цю новину взяв? В місті яма на ямі. Ти подивись, навіть, ось на цей відрізок від пожежної частини до промислового ринку. Доведеться старі килими виносити, щоб можна було проїхати. А які податки деруть з літри бензину! Та й свої авто не встигаємо ремонтувати.

х Х х

Розмовляють продавець і покупець у магазині, де продають буді­ве­ль­ні мате­ріали:

Покупець: «У вас є фанера?»

Продавець: «Вам для будівельних робіт?»

Покупець: «Ні, над Парижем політати!»

х Х х

Зустрілися дві знайомі біля автовокзалу. Сівши в маршрутку, розговорилися. Одна з жінок, років 50, дуже стурбована:

– Оце їду в Суми в приватну клініку. Що це в нас у Лебедині за лікування?! Треба було на прийом до лікаря, бо з горлом у сина великі проблеми, але в реєстратурі сказали, що лор у відпустці і буде на роботі аж після 20 серпня. Виявляється, він у нас один. Тепер хворий має їхати за 40 км, ще й гроші лікарю плати.

– А вони в лікарні все економлять, скорочують спеціалістів. Чому закрили денний стаціонар?! Скільки хворих проходили там лікування – і дуже вдячні були. Кому прийшла в голову така ідея, не розумію?

х Х х

Два юнаки в парку обговорюють результати Олімпіади-2020 у Токіо:

– Наші 19 нагород забрали, – говорить один. – Мало, що й не кажи. Золота медаль – тільки одна.

– А ти чув, як нашу легкоатлетку, бронзову медалістку, почали цькувати в Україні за те, що сфотографувалася в Токіо з російською спорт­сменкою?

– Та чув. Це взагалі дурня! Для чого в спорт вмішувати політику? Хай би хтось із цих розумників вийшов сам на спортивну арену такого рівня, виборов перемогу. Тоді б і подивилися на його емоції.

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.

Додати коментар