Стрічка новин
Доля в кожного своя: -Як у тебе донька швидко виросла! Готуйся зятя до хати приймати, у вас місця на всіх вистачить, – якось довелося Таке-сяке, он яке…: Як відомо, із 1 січня цього року згідно із Законом України «Про утворення та ліквідацію районів» Лебединський район, як і Тенденція квітня обнадійлива: Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить Понад 57 тисяч клієнтів «Сумигаз» жодного разу не сплатили за доставку газу: Власники більше 57 тис газифікованих домо­во­лодінь Сумщини ще жодного разу не сплачували за розподіл газу. Нагадуємо, з 1 січня 2020 Міні-побрехеньки: – Манько, а хто тобі поставив під око фінгал? – Чоловік мій. Золотом позначенi роки: Наші ювіляри Анастасія Василівна та Володимир Сергійович Вельбой – надзвичайно чудові люди! Все, чого торкаються їхні золоті руки, викликає захоплення 30 квітня в залі засідань Лебединської міської ради відбулася 10-а сесія міської ради восьмого скликання.: Розпочалася вона Державним Гімном України і Гімном Лебедина. Але під час узгодження порядку денного патріотична атмосфера в залі дещо пішла ШАНОВНІ ДРУЗІ!: У нашого земляка, родом із Пристайлового, колишнього позаштатного автора районної газети «Будівник комунізму» (зараз – «Життя Лебединщини»), а нині відомого Уривки Лебединських розмов: Дві жінки інтелігентної зовнішності розмовляють на автовокзалі в Лебедині, чекаючи автобуса: – Ти в курсі, що сільських рад вже немає, а Їхні серця віддані дітям: Першої неділі жовтня традиційно в Україні шанують представників, мабуть, найчисельнішої освітянської професії.

З метою забезпечення пожежної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ та ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ,

рятувальники закликають громадян дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки напередодні та під час свят, аби вони пройшли без надзвичайних подій. Насамперед, під час проведення феєрверків (салютів) не дозволяти брати участь у заході дітям, вдягненим в одяг з легкозаймистих матеріалів, не підходити до місця проведення феєрверка (салюту) ближче, ніж на 300 м. Під час масового заходу не наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться електрострумом. У разі виявлення обірваних дротів, неізольованої проводки, іскріння проводки негайно повідомити організаторів.

Пам’ятайте, що в разі

виникнення пожежі

або надзвичайних ситуації слід:

  • негайно повідомити органі­за­торів про виникнення пожежі, аварійної ситуації.
  • чітко виконувати команди організаторів (не панікувати, не кричати, спокійно йти до запасних виходів).
  • після евакуації вишикуватися в зазначеному місці і зазначити свою присутність для обліку, нікуди після евакуації без дозволу не йти.
  • у разі, якщо непередбачувана ситуація виходить з-під контролю, терміново дзвонити за номером 101, повідомити про пожежу або аварійну ситуацію, назвати своє прізвище та ім’я та адресу установи. Коротко описати ситуацію: кількість людей, відкритий чи закритий вогонь.

Також теплі погодні умови сприяють відпочинку на природі,особливо в період свят.

У зв’язку з цим, на­передодні свят рятувальники закликають бути обережними під час відвідування лісу, відпочинку на берегах водойм, тощо. 

Сумське районне уп­рав­ління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Додати коментар