Стрічка новин
Віват, професіонали!: Вже 26 років поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про Демографічна статистика: У Лебедині та районі протягом березня зареєстровано 10 шлюбів та 1 розлучення. У березні на Лебединщині зареєстровано 18 дітей. З Віктора Химича призначено головою Лебединської райо­нної державної адміністрації: Відповідне розпорядження Президента України Володимира Зеленського №437/2020-рп оприлюднене на офі­ційному сайті глави держави 14 серпня 2020 року. Молоді, завзяті, найкращі, бо наші!: Молодість — прекрасна пора в житті людини. Негаразди сприймаються легко, дорослі проблеми ще не хвилюють, бо в більшості вирішують їх Хвостаті дегустатори: Маю в господарстві кота і собаку й іноді дуже дивуюся, коли вони відмовляються пити молоко, або зїсти шматочок ковбаси. Понюхають Лебедин долучився до всеукраїнської еко-акції “Зробимо Україну чистою разом”: Всесвітня еко-акція «Let’s Do It, World!» торкнулася і Лебедина. Цієї суботи, 19 вересня, небайдужі лебединці зібралися разом, аби поприбирати засмічені За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції. Далеке, але таке близьке: Весна. Краса. Травень. Цей місяць почи­нається зі свята, що називається Першотравень. Його святкування – це при­віт весні. В усьому світі «Зупинись, прекрасна мить!»: У кожного, напевно, є світлини, пов’язані з неймовірними емоціями, яскравими враженнями, приємними подіями, подорожами. НЕБЕЗПЕКА – для людей, СОРОМ – для влади!: У мережі Фейсбук у групі «Підслухано Лебедин» з’явився допис Олени Соляник, яка занепокоєна, в якому стані знаходиться Меморіал Слави. «Меморіал

Осінь – чудова пора, пора поетів та романтиків. Кольоровим розмаїттям прикрашає осінь наш чудовий край. Саме такої прекрасної днини завітала Осінь і в Лебединський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка».

Дітки, вихователі і батьки готувалися до зустрічі прекрасної пори року – виготовляли флористичні осінні композиції, вчили пісні, таночки, готували сюрпризи для малечі.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Чого тільки там не було! І незвичайної форми гарбузи, що перевтілилися в парубків та звірят; і чобітки самої Осені, прикрашені квітами; і хризантеми, і жоржини, і айстри, що навіювали подих красуні-Осені. Всі композиції переливалися відтінками радості й тепла, бо виготовлені з величезною любов’ю.

Квітковий осінній бал занурив усіх у казкові переживання. Діти разом з батьками розкрили свою творчість, проявили талант, адже кожна робота – це витвір мистецтва. Дякуємо всім, хто взяв участь у заході, подарував незабутні емоції та насолоду усій «Ромашковій» родині.

 Лариса ХОРУНЖА, завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

Додати коментар