Стрічка новин
Першість - за Дариною: У фінальному етапі 10-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що проходив у лютому Давайте будемо разом сьогодні, завтра і завжди!: Незважаючи на непорозуміння між міським головою та депутатським корпусом, більшість старос­тинських округів Лебединщини мають хороші результати. Сьогодні – 113-ий день війни: В Україні спростили виїзд дітей за кордон на відпочинок. Правила будуть дійсні під час воєнного стану в країні. Про це Ринок землі: питання, що цікавлять громадськість: Відкриття в Україні на початку липня цього року ринку землі стало черговим кроком в адаптації національного законодавства до європейського та Запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня Незалежності у с. Підопригори: Разом із концертним продюсером студії «Квартал 95» Мікою Фаталовим запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня А город подумал, ученья идут...: Пам’ять… Як добре, що вона зберігає все, що супроводжувало людину впродовж її життя: хороше і погане (на жаль), радісне і Дмитро ШУМАЄВ:  «Країна-оазис посеред пустелі»: Дмитро ШУМАЄВ – лебединець, закінчив школу № 5, потім ВПУ лісового господарства та Сумський національний аграрний університет. Вже декілька років Заборона на лов водних біоресурсів: Діятиме весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, ВЛАДИСЛАВ БУХАРЄВ: ЗІ СВЯТОМ ОСВІТЯНИ! З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!: «Шкільні вчителі володіють владою, про яку прем'єр-міністри можуть тільки мріяти» - Уїнстон Черчиль. Розпочато роботи по ремонту дороги Токарі-Межиріч: Спочатку ямковий ремонт від пам’ятника «Катюша» до Токарів, далі – підготовка до будівництва сучасної дороги до Межиріча.

Газета «Будьмо разом» неодноразово піднімала питання обдурювання наших громадян, розповідала про шахрайські схеми вилучення в них грошей із банківських карток, а то й безпосередньо за місцем проживання людей, особливо похилого віку, яким зловмисники під виглядом працівників тих чи інших установ обмінювали «старі» гроші на «нові».

Скільки разів правоохоронці попереджали наших громадян не вестися на різні заманливі пропозиції й не вірити телефонним дзвінкам, коли незнайомці повідомляють, що рідні потрапили в ту чи іншу неприємну ситуацію і щоб з неї вийти, потрібно заплатити певну суму грошей. На жаль, люди ведуться.

Зараз ще про одну схему.

Певно, пам’ятаєте народну мудрість: «Безкоштовний сир тільки у мишоловці». Так от, нещодавно у поштові скриньки жителів Лебедина були вкинуті так звані сертифікати від 5-го Avenue (Авеню), головний приз яких 365 000 гривень. «Час одержувати гроші! – говориться в ньому. – Зітріть захисне покриття на Сертифікаті та дізнайтеся суму Призу, яку отримаєте саме Ви! Сертифікат – це офіційний документ, що підтверджує право свого Власника на грошовий Приз і є підставою для вручення йому призової суми у повному обсязі. Я, голова Комісії з вручення призів, Вікторія Стельмах, на правах офіційного представника «5 Авеню», гарантую, що виплату грошового Призу буде здійснено вчасно і під моїм контролем». Стоїть підпис і примітивна печатка, а також фото тієї пані. Так і хочеться запитати цю голову комісії: «Невже?» А ще: «Скільки ж грошей витягнете з довірливих українців, які «клюнуть» на цей Сертифікат?» А деякі «клюнуть», впевнені в цьому, адже його розповсюдили по всій Україні. Бо так уже заманливо звертаються організатори (як зазначають) маркетингової акції, що встояти від спокуси не можна: «Зітріть захисне покриття в Сертифікаті та дізнайтеся суму Вашого Призу (зітерли, а там, (О лишенько!) аж 365 тисяч гри­вень); негайно телефонуйте за безкоштовним телефоном 0-800-50-55-83 та дізнавайтеся, як отримати свій Приз; обов’яз­ково назвіть оператору номер Сертифіката та суму Вашого Призу».

Тим, хто «охнув» від «дешевого сиру» (тут грошей), варто вчитатися в рядки, надруковані дрібненьким  шрифтом, де говориться, що маркетингова акція проводиться з 9.12.2020 р. по 31.12.2021р., детально про умови та місце її проведення дізнайтеся з окремого листа; дана маркетингова акція не є розіграшем, лотереєю, грою, конкурсом або публічною обіцянкою винагороди без оголошення конкурсу в розумінні глави 78 Цивільного кодексу України; Ваш дзвінок є реєстрацією участі в маркетинговій акції; відповідаючи, клієнт дає згоду на подальше використання компанією та партнерами його персональної інформації. А ще (зверніть увагу) зазначається, що даний Сертифікат є зразком і не має юридичної сили, носить рекламний характер. А як же розцінювати те, що написано вище? А написано таке: «Сертифікат – це офіційний документ, що підтверджує право свого Власника на грошовий Приз і є підставою для вручення йому його призової суми в повному обсязі».

І скільки таких подібних рекламних оголошень вже розмістили ЗМІ! Лохотрон захований у них. Ось і Марія Дюваль, всесвітньовизнаний екстрасенс, ясновидиця з унікальним даром передбачення майбутнього, володарка секретів Вищої Марокканської магії, яка перевершила своїх учителів у вивченні окультних наук, теж шукає «щасливчиків», обіцяючи їм здобути щастя, любов, великі гроші, фінансове благополуччя. Тож просить, якщо у даті народження є три числа зі щасливого ряду 4-9-5-1-6, зателефонувати за номером 0800-505-041, і тоді ці люди відкриють для себе період виключної фінансової удачі й зможуть отримати три мільйони гривень або новий автомобіль, або 100 золотих прикрас! Заманливо, правда ж? Коли б не довелося віддати останні власні кревні, «клюнувши» на таку пропозицію.

А скільки лунає телефонних дзвінків та приходить СМС-ок на мобільні телефони із лохотроном! Ось нещодавно одержав її від якогось чи якоїсь ТеччаМоnеу такого змісту: «На Ваше ім’я оформлено виплату. Для отримання тел. 0800357642. Код 27740». І що буде? Відповідь: полетять гроші із банківської картки у невідомому напрямку, адже на моє ім’я ніхто нічого не оформляв. Я це точно знаю. Отже, не вірте сумнівним рекламам, об’явам, сертифікатам, брошурам, дзвінкам. Бережіть себе і своїх рідних від шахраїв. На жаль, їх розвелося надто багато в нашій країні. А безкарність за шахрайство дозволяє розкручувати лохотрон із більшою швидкістю.

На мій погляд, правоохоронним органам давно потрібно було закрити подібні «9 Авеню» та зайнятися «фірмами» і «фірмочками», котрі ставлять перед собою головну мету: як обдурити простолюдина. А ще надати широкій гласності у ЗМІ фактів виявлення шахраїв, називаючи їхні імена та статті, за якими їх покарано.

Вадим БІЛИЙ.

 Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар