Стрічка новин
Це вибухонебезпечно!: На території області продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів – боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, а також сучасних засобів Втікачі з України, які укриваються від призову можуть сісти за грати на 5-10 років: У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо забов'язання громадян України, у тому числі чиновників та бізнесменів, які підпадають під призов на «Спортивна хата»: У лісопарковій зоні міста теплого сонячного суботнього дня відбулася така ж тепла зустріч членів колективу представництва на Лебединщині громадської організації Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких А що у сусiдiв? І не тільки...: Президент призначив нового голову Охтирської РДА. Президент Володимир Зеленський призначив голів районних державних адміністрацій у трьох областях. 102: що трапилось? з 30 серпня по 5 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, Таку допомогу може отримати кожен: 10 грудня відзначався Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини. Це страшне слово: суїцид: Друзі! Сьогодні ми пропонуємо діалог про проблеми молоді. Чим ми цікавимося? Що нас хвилює? Це наші запитання та відповіді на Про любительську риболовлю взагалі: Опоненти рибалок-любителів, а значить, і нашого «Куточка рибалки», як добре знаємо, є здебільшого людьми дуже практичними і не розділяють рибальського З минулого межиріцьких хуторів: На початку 1905 р. у Павленківській волості у 54 хуторах мешкали у 1047 дворах 6826 жителів, які мали 5446 дес.

Кожний навчальний заклад має своє обличчя, успіхи, традиції. Поділіться і ви цим зі своїми ко­легами-освітянами і нашими читачами на сторінках тижневика «Будьмо разом». І цей крок назустріч одне одному допоможе нам зробити життя цікавішим, а здобутки в освіті й вихованні – більш вагомішими.

Сьогодні наша розповідь про Рябушківський ЗЗСО.

Звисоти пташиного польоту бачиш безкраї поля, річку, яка звивається між численними вільхами, та ліс, ліс, ліс.., а потім твої очі зупиняються на двох виблискуючих банях храму Іоанна Предтечі... Це моє село. Село Рябушки. З одного боку луг, а з іншого – сосновий ліс. У затишному куточку,  біля лісу, збудували колись у далекому 1966 році Рябушківську школу, перед нею висадили  яблуневий сад, а позаду пізніше розбудували стадіон, а з 2019 року – міні - футбольне поле зі штучним покриттям.

Рай для дитини: хочеш, яблука їж, хочеш груші, хочеш, у футбол грай, а якщо сміливий, то і в ліс на прогулянку гайнути можеш. Але все це відходить на задній план, коли лунає дзвінок. Ви переступаєте поріг не простої сільської школи з коричневою дош­кою і шматком крейди і  вби­ральнею зовні,  а потрапляєте у доволі сучасну, добре оснащену, з високим рівнем  матеріальної бази, де викладають учителі – пред­метники, які володіють новітніми інформаційно-комунікативними тех­н­о­логіями; де в кожному класі є інтерактивна дошка з проектором та комп’ютером, а учні мають дос­туп до знань з усього світу завдяки ме­ре­жі Інтернет. Ось уже сімнадцять років керує шко­лою директор Во­ло­димир Солоха. Педагогічний колектив налічує 18 учителів. З них: 1 – стар­ший вчитель, 4 – з вищою кваліфікаційною категорією, 8 – з першою категорією. 3 – з другою, 2 – спеціалісти.

Гордість школи з 2018 року – класи Но­вої Української Школи, про які можна го­во­рити безкінечно! Завдяки допомозі Рябуш­ків­ської сільської ради (колишній голова Іван Шо­лудько), депутатів ко­лиш­нього Лебединського району (Лео­ніда Падалки, Віта­лія Волощука), бла­годійного фонду «Р­азом з Кернел», до­помозі батьків ми маємо казкові класи, які нічим не поступаються «столичним», а в деяких моментах, навіть виграють.

Кожного року в школі про­хо­дять зустрічі випуск­ників. Ви б бачили яке здивування викликають наші класи у людей, які живуть у містах! Здивування в хорошому сенсі цього слова. Єдиний мінус нашої школи – це відсутність дітей, точніше їх мала кіль­кість. Про сьогодення багато говорити не треба: не­має роботи – немає молоді. Це страшно! Село зникає… І, мож­ливо, в недалекому май­бут­ньому зникне як явище взагалі. Але ми ще існуємо, і дуже хотіли б, щоб наша робота не зникла в нікуди, а ми мали можливість і далі давати знання дітям. У нас для цього є гарні можливості: це автобус, який возить дітей з інших сіл, а міг би і з міста, це і саме приміщення, яке розраховане на 320 дітей (велике, світле, привітне), це їдальня, де готують смачно і корисно, це спортзал з не­щодавнім ремонтом (новими душовими і туа­летами). І, найголовніше: для батьків – рейтинг ЗНО – 51 міс­це з 208 у Сумській області, чет­верте в межах Лебединської ОТГ; для дітей – відкриті можливості, безперешкодний доступ до якісної освіти.

Учні, де ви? Відгукніться!

Школа чекає на вас!

Людмила Лещенко, вчителька.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар