Стрічка новин
Сучасна школа - демократична школа: Торік у закладі загальної середньої освіти №5 Тростянецької міської ради педагоги були окрилені новим проєктом, що отримав      наз­ву «Демократична школа». ВРУ встановила винагороду за передачу ЗСУ військової техніки РФ: Можна отримати таку суму: 💰500 000 за бойовий гвинтокрил 💰100 000 за танк 💰1 000 000 за бойовий літак Усіх чоловіків, які незаконно перетнули кордон, ловитимуть на зворотному шляху: Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі українського телемарафону. «Всі люди, які покидали нашу країну, вони зафіксовані. ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!: Комунальне некомерційне підприємство «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника» повідомляє, що з 01.07.2021р. стартує четвертий етап вакцинації від COVID-19. Свято у павленківців: 26 червня стало святковим днем для всіх жителів Павленкового. Не дивлячись на літню спеку, що почала дошкуляти від самого ранку, Варварство по-лебединські: ДП «Лебединський лісгосп» було зроблено в лісовому масиві шість зон відпочинку, але вони протрималися лише три тижні. Адже є серед Приборкуючи загоряння господарчої споруди, вогнеборці врятували житловий будинок та літню кухню: 21 вересня о 13:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди на вул. Освіти у м. Лебедин. Юність повернулася до нас: Школа для кожної людини – це той острівець добра, радості, надії, сподівань, який неможливо забути. Через 50 років покликав він Як лебединцям звернутись за невідкладною допомогою (визвати "швидку")?: Запам’ятайте телефони НЕВІДКЛАДНОЇ медичної допомоги: - кабінет невідкладної медичної допомоги у м.Лебедин (обслуговує м.Лебедин, с.Токарі, Олексенкове, Куданівка, Бишкінь, Ворожба, Калюжне, Курган, У Лебедині хлопчика засипало ґрунтом: 20 листопада об 11:02 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. Так, в м. Лебедин по вул.

Шановні читачі тижневика «Будьмо разом», користувачі сайту «Лебедин press»!


Після тимчасового вимушеного припинення випуску газети «Будьмо разом» у зв»язку з воєнними діями, ми знову розпочали її діяльність. При цьому, ми зберігаємо основне спрямування видання – газета для сімейного читання
До того ж, ми розширюємо кордони інформування, щоб стати ближчими до кожного читача. Тож тепер нас можна знайти не лише на сайті, а й у Telegram каналі та facebook.
Тому, якщо хочете про все дізнаватися першими, підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах:

https://www.facebook.com/lebedinpress
https://t.me/lebedinpress
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Координатор сайту Євгеній Чижик.
Із повагою Василь Дацько,

головний редактор тижневика «Будьмо разом» та інтернет-видання «Лебедин press», Заслужений журналіст України.

Днями в редакцію тижневика надійшла сумна новина – відійшла у Вічність позаштатний автор нашої газети, її активна читачка і шанувальниця, киянка Лідія Миколаївна Можаєва. Це була людина надзвичайно талановита, щира, життєрадісна, енергійна, з величезним творчим потенціалом.

Лідія Можаєва, окрім педагогіч­ної та перекладацької діяльності, біль­ше сорока років пропрацювала позаштатним кореспондентом на радіо, видала дві збірки власних  гуморесок. Крім того, писала вір­ші, активно вела рубрику «Поради довгожительки Лідії Ганжі». І до останнього, маючи 100-річний багаж життєвих років, не випускала з рук журналістського пера – творила, складала плани на майбутнє, мріяла...

Ми будемо сумувати за Вами, шановна наша колего! Світлої Вам людської пам’яті!

Колектив тижневика

«Будьмо разом».

 

P.S. Пропонуємо вам прочита­ти гумореску Лідії Можаєвої «За здо­ров’ям? У чергу!» із власної збірки «Гей, гоп, не журись!» Адже вона по життю була оптимістом, відганяла від себе похмурий настрій. І сміх для неї – це були безплатні ліки.

 

«ЗА ЗДОРОВ’ЯМ? У ЧЕРГУ!»

Ось така табличка висіла на дверях аптеки. Незвич­не запрошення привер­нуло увагу мешканців цього мік­рорайону. Поруч п’ять звичайних аптек. Напівпорожні. А в цій? Переповнено. Молода аптекарка в білому халаті помітно хвилювалась: – Не штовхайтесь! Всіх обслужу.

Біля віконця стара бабуся страдницьки мимрила:

– Моя онука – злю­ка, лається. Може, допо­мо­жете?

– Так! Є ліки. А ви, ба­бусю, зараз мені посміх­ніться.

– Ой, дівчинко! У мене тільки півтора зуба.

– Посміхнулись? Ось так робіть перед онукою. Вона лається, а ви їй “ха-ха”, “хи-хи”!

– Допоможе, ду­маєте?

– А онучці стане цікаво, чого це бабуля хихикає. І дам вам пігулки під назвою “Доброта” і “Співчуття”. До­по­може!

– А що приймати, коли дочка хамка? Соромно комусь сказати. Вам можна. Ви медик. Я її батько.

– А скільки років вашій дитині?

– 14. А виглядає на 18.

– Є у нас пігулки “Антихамін”. Недорогі. Дарниць­кого хімзаводу. Дуже ефективні. Буде часто бігати в туалет.

До унікальної аптеки йшли все нові й нові відвідувачі. Хтось просив окуляри від душевної ко­роткозорості, інші – від депресії. А один чоловік, схожий на безхатька, забажав 30 пляшок настоянки валеріани.

– А нащо Вам так багато?

– Хочу похмелитись. А горілка в магазині подорожчала.

Після обідньої перерви зал переповнений. Ну, де ви ще знайдете ліки, що лікують заздрість, смуток, “швидку настю”?

– Дайте мені якесь мазило для обличчя. Воно зараз у мене, як печене яблуко.

Якась жінка із натовпу відгукнулась:

– А ви більше посміхайтесь. Зморш­ки змен­шаться. Дове­дено!

Біля дверей аптеки стояв зажурений чо­ловік. Він страд­ницьки мимрив:

“Не чекав я, що моя молода сусідка скаже комплімент: “Дядьку Степан! З вами добре ходити взимку в ожеледицю позаду. Пісок сиплеться”.

Аптекарка озвалась:

“Купуйте горіхи кедрові та віагру. Будете в тонусі.

Аква дестилята, вінус спірітус...”

– Прокинься, мамо, що тобі наснилося? По латині забалакала.

– Невже це все мені наснилось: дивна аптека і рецепти?                                    

Лідія МОЖАЄВА.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар