Стрічка новин
Військові РФ кинули гранату в мирних жителів Тростянця – двоє чоловіків загинули: 18 березня російські військовослужбовці на одній із вулиць Тростянця кинули гранату в людей. Унаслідок вибуху загинули двоє чоловіків. Повідомляє Суспільне Виїзд дитини за кордон: коли не потрібно питати дозволу: У бабусі чи на морі, в Україні чи за кордоном – літній відпочинок дитини повною мірою залежить від батьків, вони Станом 1 жовтня 2020 року на Сумщині 4435 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 212 осіб (Суми - 153, Шостка - 7, Конотоп - 1, Ромни Наші батьки – найкращі!: У кожного в житті настає момент, коли трохи інакше оцінюєш справжні цінності та багатства людини. Я дуже рада, що вже Роз’яснення по сиренах та відбою тривоги: ДАЄТЬСЯ Відбій тривоги, коли це авіаційний наліт. НЕ ДАЄТЬСЯ відбій тривоги, коли це вуличні бої або артилерійський обстріл. Час відбою тривоги Учитель зI свIтлом у душI: Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. Інна Григорівна Хрін – вчитель історії, правознавства Перемога у конкурсі «Перлина-Fest» online: Дар’я Голуб та Ангеліна Трикоз – талановиті сестрички. Вони віддають мистецтву хореографії більшість свого вільного часу. З раннього дитинства є Авторський сир жителя Сумщини завоював гран-прі в Італії: 41-річний Сергій КУЗЬМЕНКО проживає в селищі Кириківка Вели­кописарівського району. З працівника служби безпеки охоронних фірм та аграрних холдингів Про ситуацію в районах на 4 квітня: 🔺 Сумський район Села і селища, міста, які постраждали від орків найбільше - отримують усе необхідне в першу чергу. Гуманітарну допомогу, Такий у них менталIтет: Якось Галина Олексіївна і Петро Іванович Перевозники з Лебедина, перегортаючи сторінки сімейного альбому і ведучи надвечірню задушевну розмову, невимушено

На високому рівні нещодавно була проведена кваліфікаційна робота із здобувачами освіти групи №42 за професією 7412 «Кондитер» ІІІ розряду.

Здобувачі освіти виконували індивідуальні завдання згідно з переліком кваліфікаційних пробних робіт. В процесі роботи були витримані санітарні умови та технологічні характеристики. Найкраще виконали завдання: Аліна Лоза, Вікторія Котляр, Світлана Ховратенко, Анна Приходько, Таміла Антипенко, Альбіна Грищенко, Аліна Яковенко, Влада Бреус.

На розсуд кваліфікаційної комісії були представлені кондитерські вироби «Баба ромова», капкейк, торти «Казка», «Кавовий», «Зимове диво», тістечка «Бісквітне з масляним кремом», «Кошик з білковим кремом», желе, суфле, пряник «Різдвяний», кекс «Столичний», млинці з різними начинками, вафельні трубочки зі згущеним молоком.

Голова комісії Юрій Дубровін, директор ТОВ «Маковичок», подякував за роботу юним фахівцям.

Ми пишаємося нашими майбутніми кондитерами!

Ірина ТКАЧЕНКО,

заступник директора з навчально-виховної роботи

ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар