Стрічка новин
Станом на 18 вересня 2020 року на Сумщині 2807 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 83 осіб (Суми - 56, Шостка - 1, Конотоп - 2, Ромни - 2, Вогнеборці з Кам’яного: Як говорять у народі, на вогонь і воду можна дивитися безкінечно. А от герої цієї розповіді дивляться на це явище Міжнародні перемоги “Веселки”: Нещодавно зразковий хореографічний колектив «Веселка» Лебединського центру позашкільної освіти (керівники Тетяна та Валентин Литовченки) взяв участь у міжнародних Заради жарту: Було це давно, ще в період «хру­щовської відлиги». Биш­кінський колгосп ім.К.Марк­­са значно від­ставав від ін­ших господарств у зби­ранні ранніх зернових. Це наша історія: В кінці минулого року у видавництві ТОВ «Триторія» вийшла книга Володимира Підлісного «Штепівка та навколишні хутори і села». Професор, доктор філологічних наук Олена Ткаченко: «Переконана, що в житті не можна робити гріховного, нарікати чи поганого бажати»: – Шановна Олено Григорівно, прийміть вітання з Лебединщини! Дякуємо, що погодилися поспілкуватися із читачами тижневика «Будьмо разом». У Лебедині ініціюють найменування «Урочище Бурлюк»: У Лебедині громадськість ініціює найменування безіменного урочища, на місці давно зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка» Лебединське бюро правової допомоги Інформує: Особливості роботи у нічний час: Який час, згідно із законодавством, вважається нічним? Питання тривалості, режиму і порядку обліку робочого часу регулюються Кодексом законів про працю України 102: що трапилось? з 18 по 24 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 142 заяви та повідомлення громадян, з них 17 на момент реєстрації містили Олексій Василенко: «Коли беру до рук баян, у мене душа співає»: Життя, довжиною в 90 років, подарувало нашому земляку Олексію Миколайовичу Василенку улюблену роботу, чудову дружину, двох хороших доньок, двох любих

Сумський державний університет завжди пишається своїми студентами з активною життєвою позицією в суспільному житті, які представляють спільні ідеї та інтереси молоді,

розділяють та множать їх, генерують масу проєктів, розширюючи студентські традиції, дозвілля, де кожен має можливість вчитися, відпочивати та розвиватися.

Сьогодні розповімо вам саме про таку творчу, цікаву особистість, щиру, активну, розумну та амбітну, яка гідно продовжує найкращі традиції нашого студентства. Знайомтеся – ця мила, тендітна дівчина Віта Фесенко родом із  мальовничого смт Низи Сумського району, студентка 2 курсу навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.

Віта Фесенко добре закінчила Низівську загальноосвітню школу. Улюблені її предмети – математика, фізика, хімія. В старших класах брала участь у олімпіадах зі шкільних предметів, займаючи призові місця. Улюблене заняття зі шкільних років – хореографія, далі, зі старших класів,  продовжила займатися  у Сумському хореографічному колективі «Грація». У її арсеналі – кубок «Візаві» відкритого фестивалю – конкурсу танцювального мистецтва у ДК Фрунзе, участь з колективом у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі  дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», у  Всеукраїнському фестивалі-кон­курсі хореографічного мистецтва «Пла­нета зірок», у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «New festival of arts», перемога на фестивалі  «Tradition to art». Неперевершені враження залишилися під час виступів у Харкові та на Азовському морі, де концерти  вдало поєднали з відпочинком. Окрім цього, Віта займалася квілінгом, бісероплетінням, вишивкою , малюванням, де її роботи  були представлені на  виставці декоративно - ужиткового мистецтва в селі Сула під час святкування «Хліборобської пісні». Активну участь брала в художній самодіяльності сільської громади, кон­цертних програмах, традиційних дозвіллєвих заходах до Різдвяних свят, 9 Травня, свята Івана Купала, Днів села.

Те, що буде вступати  до Сумського державного університету, вирішила давно, ще під час виступів з хореографічним колективом на сцені актової зали вузу. А ще свого часу тут навчалася  і рідна сестра Віти – Аня. Остаточно підтвердила свій вибір під час підготовчих курсів до ЗНО, де дуже сподобалися  викладачі: уважні, добрі,  позитивні, привітні, не байдужі, а ще –  ошатна територія, природа, вражали навчальні корпуси, перехоплювало подих від великої кількості поверхів та аудиторій. З першого курсу одразу поринула в студентське життя, відчула приналежність до студентської родини в гуртожитку. Тут швидко знайшла спільну мову зі студентами інших факультетів і спеціальностей, з такими ж дотепними, привітними, життєрадісними, з якими хочеться спілкуватися, бо маєш багато спільного. Це додає впевненості та бажання діяти. З першого курсу  приєдналася до активних, ініціативних студентів, зацікавилася заходами, що проходили в гуртожитку: літературно – музичні вечори, вечори кіно, прикрашання вестибюлю до різних свят. Все це молодь об’єднало, здружило.

На другому курсі Віта вже – голова ради гуртожитку №2а, організатор різноманітних заходів. Енергійна, наполеглива, комунікабельна, ініціативна, не байдужа дівчина з вогником, яка «запалює» інших, тримає руку на пуль­сі мешканців гуртожитку, дбає про позитивний настрій колективу в такий непростий час коронавірусної кризи. Зараз ми змушені перебудовуватись, оскільки дистанційна форма навчання залишає на всьому свій відбиток, тому Віта орга­ні­зувала онлайн спілкування в групі гуртожитку, часто проводить опитування, анкетування, словом, активно використовує інтернет-простір, формує цілісне інформаційне середовище. Вільного часу у Віти практично не буває. Весь час знаходиться в оточенні друзів, цікавих людей, які спонукають до руху та саморозвитку. В гуртожитку знайшла справжніх друзів, кохання, займається громадською роботою. «Настрій завжди підіймають люди, з якими спілкуєшся, – говорить Віта, – додають заряд позитиву та спонукають до руху вперед».  А ось якої думки про Віту її друзі.

Дар’я – сусідка по кімнаті: «Віта доб­ра, вихована, чуйна, комунікабельна, перей­мається проблемами інших. З нею дуже комфортно».

Ліна: «Цінує колектив, компанійська, любить порядок, не боїться рухатися вперед, має власну думку, яку активно відстоює, смачно готує млинці, творча, дуже гарно малює аквареллю».

Іван – товариш дитинства: «Знайомі із дитячого садочка. В дитинстві тиха, добра дівчинка, в школі відповідально ставилася до навчання, активіст класу, учасниця шкільного КВК, весела, енергійна, займалася хореографією, цінує товариську підтримку, дружбу».

Андрій: «Проста дівчина, з особливим характером, непередбачувана, дбай­лива, уважна, чуйна, добра, є постій­не бажання щось робити, творити і ство­рювати, самовдосконалюється і само­роз­вивається».

Лілія: «Віта комунікабельна, вміє підтримати і дати пораду. Пишаюся , що маю таку подругу  з першого курсу.  Дуже приємно разом працювати та реалізовувати студентські проєкти, що спрямовані на розвиток дозвілля молоді».

Віта Фесенко  – креативна та творча особистість, закінчила школу анімації, отримала сертифікат на роботу в дитячому клубі «Давай грай». Любить мандрувати, побувала у Карпатах, Львові, Харкові, Одесі, Чернігові, Батурині, Полтаві. Мріє відвідати Канаду.

Найцінніше у житті дівчини – це родина, яка її розуміє, мотивує, у всьому допомагає, є надійною опорою та підтримкою. Віта – цілеспрямована, організована, відпо­відальна та рішуча. Саме такою її виховали батьки Тетяна Леонідівна і Віктор Іванович.

Студентське життя у Віти триває, воно надає унікальну можливість  та вміння  поєднувати навчання та численні захоплення, отримувати гарну освіту та відмінні професійні навички . І вже через декілька років,  у майбутньому, буде гарна перспектива  реалізувати креативні проєкти, або творчі ідеї, перетворивши їх у бізнес і зробити справою свого життя. Тож побажаємо Віті успіхів у навчанні, нових досягнень, віри у власні сили, а згодом успішної кар’єри та щасливої долі, наснаги та нових життєвих перемог.

Валентина Ворона.

Додати коментар