Стрічка новин
Поліція затримала педофіла: Поліція Сумщини затримала чоловіка за підозрою у систематичному ґвалтуванні малолітньої падчерки. Подія сталася в одному з райцентрів області. Відкриття ринку землі. На що чекати?: Мораторій на продаж землі в Україні діяв з березня 1992 року. Держава дала українцям землю за умови не продавати і Надійний друг і порадник: Коли ти вже давно на заслуженому відпочинку, а ще й доймають різні хвороби, тоді поринаєш у далеке минуле,коли все було На Сумщині виявили плантацію конопель майже на 3 мільйони гривен: 2 жовтня співробітники Сумського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ спільно зі слідчими обласного главку поліції, за силової підтримки бійців роти Один день із життя Василя Єрмолайовича: З Василем ­Єр­мо­ла­йовичем Шилом ми поруч пропрацювали у Маловисторопському коледжі понад тридцять п’ять років. До навчального закладу він прийшов  Володимир ЮРТОВ: «Все життя бережу в серці образ батька-льотчика»: Редакція тижневика «Будьмо разом» продовжує пошуки мате­ріалів, котрі свідчили б про подви­ги льотчиків, які покояться на Ле­бе­динській землі, про їхній Уривки Лебединських розмов: Жінка кричить на чоловіка: – Навіть не торкайся мене! Ти гірший за коронавірус! Як ти вмудрився, не скидаючи маски, випити пів Ось така «Лебединська венеція»: Коли розпо­чи­нається сезон дощів, ця калюжа в центрі міста (на повороті з вул. Пер­шо­травневої до пров. Мико­лаївський) стає все більшою Про коропа, про Короп та про лебединця Сергія Шивякова: Спочатку, звісно, поговоримо про коропа. Та не про те, що воно за звір, де він літує та зимує, що з Сповнена світла й тепла: Її душа відкрита до людей. Це відчувалося відразу при нашому першому знайомстві. Та це не було спеціальне зна­йомство. Просто потреба

Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її порогу, і на шкільному подвір’ї, що оживає від їх щасливих посмішок, ніби чуються переливи дзвоника, який ось-ось покличе всіх у клас.

…Теплі обійми, радісні привітання, веселі жарти – і ніби й не було цих 5 років від останньої зустрічі. А попрощались  мої дорогі учні з Рябушківською школою 45 років тому. Кожен може написати літопис свого життя, своїх трудових надбань, вже виросли їхні діти, радують успіхами онуки. А тоді, в шкільні роки, так гарно мріялось і так хотілось, щоб все омріяне збулось.

Організаторами цієї зустрічі, як і попередніх, були Марія Гетьман (Гожда) і Сергій Коростіль. Щиро дякуємо їм за це. Неблизький шлях з Великої Писарівки здолала, аби побачити шкільних друзів, Віра Гавриленко (Слинько). Вона, як і Марія Гетьман, віддала десятки років педагогічній справі – з любов’ю до дітей, з добром і щирістю до своїх колег. А чоловік Марії – Василь Гетьман, її однокласник, який став омріяною долею  чудової дівчини, – ветеран МВС, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.

Сергій Коростіль виконує досить гуманну справу: працює в Лебединській районній лікарні водієм швидкої допомоги, є надійним сім’янином і другом.

Микола Карабан живе з родиною в Сумах і довгі роки працює водієм-перевізником на пасажирському транспорті. Робота йому дуже подобається, і люди його поважають.

Ніну Бондаренко (нині Рева) пам’ятаю скромною, трудолюбивою дівчиною. Довела вона це і в своїй багаторічній праці – соціального робітника в с.Рябушки.

Олексій Бондаренко приїхав на зустріч разом з дружиною Світланою з с.В.Бобрик Краснопільського району. Він знайшов себе в робітничій професії і дуже цим задоволений.

Костянтин Гетьман, який живе і працює в Сумах, зі знанням справи розповідав про свою професію зв’язківця.

У розмовах, спогадах, жартах непомітно пролетіло декілька годин. Згадали і пом’янули шкільних друзів, учителів, які на жаль, відійшли у Вічність. Квіти пам’яті перед урочистим зібранням поклали на могилу класного керівника тодішнього 9-10 «Б» класів Любові Жінжер.

Суботній день 26 червня був дуже спекотний. Декого чекала далека дорога додому. Тому вимушені були попрощатися, але цього разу не на 5 років, а лише на рік.

Дорогі мої учні! Нехай спомин про цей чудовий літній день гріє серце кожного з вас до наступної нашої зустрічі!

Олена ЛУБЕНСЬКА,

колишній класний керівник 9-10 «А» класів.         

Додати коментар