Стрічка новин
Уривки Лебединських розмов: Дві  сусідки на вулиці: – Вчора поїхала в ліс і привезла велосипедом мішок шишок. Такі великі! А як горять у грубі! Діти розбудовують громаду: У рамках участі в обласному конкурсі проєктів «#Діти_розбудовують_громаду» учні ЗЗСО №7 м.Лебедина провели акцію –️ «Зупинись! Подивись!»️, метою якої було Вільний і незалежний: Клопотенка Івана в селі називали «вільний і незалежний». Звичайно, він сам був винним, що до нього приклеїлося таке прізвисько. Якось Дослідження крові роблять у Лебедині: Лебединська центральна районна лікарня придбала імуноферментний аналізатор для визначення антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2. 102: що трапилось? з 15 по 21 червня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 139 заяв та повідомлень громадян, з них 15 на момент реєстрації містили Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві жіночки: – Спочатку на тих людей, які ходили без масок, всі дивилися з великою підозрою і остерігалися їх… Щоб не зіпсувати враження від відпустки: Літо – пора відпусток. Ми з нетерпінням чекаємо теплих днів, мріємо про нові враження та знайо­мства. Але у зв’язку з пандемією про Чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото: Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот Виїзд дитини за кордон: коли не потрібно питати дозволу: У бабусі чи на морі, в Україні чи за кордоном – літній відпочинок дитини повною мірою залежить від батьків, вони Між нами, сусідами: Валентина якраз заходилася робити ревізію в кухонній шафі, як її гукнув чоловік: – Там тебе Сергіївна кличе. Якась розмова є.

Зустрілися двоє знайомих, які довго не бачилися, на автостанції в Лебедині:

– Я оженився вдруге і вдруге нещасливий.

– Чому?

– Перша жінка пішла від мене.

– А друга?

– Не хоче йти.

х Х х

Зустрілися два пасічника:

– Друже, у тебе бджоли курять?

– Ти що, з дуба гепнувся. Конєшно, ні.

– Тоді в тебе, мабуть, пасіка горить.

х Х х

В одній із аптек міста літня жінка звер­та­ється до фармацевта:

– Скільки коштує хороше снодійне?

– 380 гривень, і то лише для Вас.

– Ой, не смішіть. За такі гроші я вообще ніколи не засну!

х Х х

Розмовляють два чоловіки біля пожеж­ної частини:

– Чув, що в Лебедині йде ремонт доріг?

– Звідки ти цю новину взяв? В місті яма на ямі. Ти подивись, навіть, ось на цей відрізок від пожежної частини до промислового ринку. Доведеться старі килими виносити, щоб можна було проїхати. А які податки деруть з літри бензину! Та й свої авто не встигаємо ремонтувати.

х Х х

Розмовляють продавець і покупець у магазині, де продають буді­ве­ль­ні мате­ріали:

Покупець: «У вас є фанера?»

Продавець: «Вам для будівельних робіт?»

Покупець: «Ні, над Парижем політати!»

х Х х

Зустрілися дві знайомі біля автовокзалу. Сівши в маршрутку, розговорилися. Одна з жінок, років 50, дуже стурбована:

– Оце їду в Суми в приватну клініку. Що це в нас у Лебедині за лікування?! Треба було на прийом до лікаря, бо з горлом у сина великі проблеми, але в реєстратурі сказали, що лор у відпустці і буде на роботі аж після 20 серпня. Виявляється, він у нас один. Тепер хворий має їхати за 40 км, ще й гроші лікарю плати.

– А вони в лікарні все економлять, скорочують спеціалістів. Чому закрили денний стаціонар?! Скільки хворих проходили там лікування – і дуже вдячні були. Кому прийшла в голову така ідея, не розумію?

х Х х

Два юнаки в парку обговорюють результати Олімпіади-2020 у Токіо:

– Наші 19 нагород забрали, – говорить один. – Мало, що й не кажи. Золота медаль – тільки одна.

– А ти чув, як нашу легкоатлетку, бронзову медалістку, почали цькувати в Україні за те, що сфотографувалася в Токіо з російською спорт­сменкою?

– Та чув. Це взагалі дурня! Для чого в спорт вмішувати політику? Хай би хтось із цих розумників вийшов сам на спортивну арену такого рівня, виборов перемогу. Тоді б і подивилися на його емоції.

Розмови підслухав і записав

Никанор Лагідний.

Додати коментар