Стрічка новин
Глаголiв дуб: Весна 1968 року змінила в моєму житті не лише місце проживання, а й багато чого іншого. Я ще далі відійшов НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «КАЛЕЙДОСКОП» ПОВЕРНУВСЯ З БОЛГАРІЇ З ПЕРЕМОГОЮ: У м. Кітен, Болгарія, відбувся різножанровий VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий прибій», у якому в двох вікових категоріях у номінаціях Шановні працівники агропромислового комплексу!: Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем  працівників сільського  господарства! Віддаю вам данину пошани за те, що взяли на Дві пожежі у Лебедині: 12 квітня о 13:09, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Фабрична в м. Лебедин. Вам телефонують колектори...: Уявіть ситуацію: у вас є старенька бабуся, яка жодного разу в житті не заглядала в комп’ютер чи смартфон. Аж раптом Юні спортсмени Лебединщини вибороли кілька перемог на чемпіонаті України: Цими днями у місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з грепплінгу серед дітей 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 років народження. «Скажіть, поки не пізно…»: Я – житель міста Глухова, але передплачую газету для сімейного читання «Будьмо разом», бо вона універсальна. Кожен читач знайде в Ірина УСЕНКО: «Танцю, до тебе прагнуть серце I душа….»: Знайомтеся: Ірина Усенко – керівник танцювального гуртка «Соняшник» на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6. Операція пройшла успішно: Як ми повідомляли раніше, наш земляк, родом із Пристайлового, колишній позаштатний автор районної газети «Будівник комунізму» (зараз «Життя Лебединщини»), Врятуймо Мілану!: Для кожного з батьків найбільше щастя – здорові діти. Родині Желєз­нікових не пощастило. Їхній Міланочці лише п’ять місяців, а вона

Наш Лебединський край багатий відомими далеко за межами України іменами. Про багатьох із них читачі тижневика «Будьмо разом» дізналися із матеріалів під рубрикою «Лебединщина – сторінки історії».

Сьогодні є нагода згадати ще одного нашого славного земляка, якому днями виповнилося 100 років. Це Володимир Михайлович Курило, який проживає в Києві.

Народився Володимир Михайлович Курило 27 липня 1921 року в Лебедині в робітничій родині. Тут до війни закінчив педагогічне училище, до1941 року працював учителем початкових класів у селі Горки Лебединського району. З 1942 року розпочалася військова сторінка в його біографії: Володимир іде захищати рідну країну від фашистських загарбників. Має бойові нагороди.

Почалися післявоєнні роки. Трудовий шлях нашого земляка продовжується в Чернівецькій області. Він паралельно здобуває вищу освіту в Львівському педінституті, захищає кандидатську дисертацію.

Від 1945 р. перебував на партійній роботі, зокрема в 1962-1969 р.р. працює секретарем Чернівецького обкому КПУ, в 1969-1975 р.р. він перший проректор Чернівецького університету.

В 1975 році переїжджає до Києва, де до 1989 року працює заступником міністра освіти Української РСР. Але не полишає наукову діяльність і захищає докторську дисертацію. З 1982 року Володимир Михайлович Курило є доктором історичних наук.

Від 1989 року – професор кафедри історії України Київського лінгвістичного університету. Від 2006 року – на заслуженому відпочинку.

Володимир Курило є доктором історичних наук, професором, Почесним академіком Національної академії наук України, Заслуженим працівником вищої школи.

За плідну багаторічну трудову діяльність має багато урядових відзнак і нагород.

Найкращі вітання, шановний земляче!  довгих і теплих  вам літ і зим!

Додати коментар