Стрічка новин
Коноплі росли на городі: Сто вісімнадцять рослин коноплі виявили та вилучили правоохоронці Лебединського відділення поліції на городі 62-річної жительки району. За ряд зухвалих злочинів молодики отримали реальну міру покарання: Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення розбійного нападу, Якісні, але дешеві: Багато ділків скористалися світовою пандемією, аби отримати надприбутки. Зокрема, як вам ціна за медичну маску від Наш сучасник: Володарі надзвичайно важливої та відповідальної професії енергетика покликані забезпечувати для людей світло, тепло і затишок, комфорт у їхніх оселях, в Заява на реєстрацію шлюбу під час карантину: На період карантину, оголошеного в Україні через пандемію  коронавірусу, всі охочі укласти шлюб мають можливість подати відповідну заяву, не виходячи Учитель зI свIтлом у душI: Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. Інна Григорівна Хрін – вчитель історії, правознавства Допоможемо рибі перезимувати: Сильні морози створюють вкрай неспри­ятливі умови для зимівлі риби. Внаслідок утворення криги припиняється надходження кисню з повітря, а розчинений у УВАГА: ШАХРАЇ!: Поліція застерігає: у зв’язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом на тери­торії регіону збільши­лася кількість шахрайств. Обережно: гриби!: У період збирання та заготівлі грибів збільшується кількість випадків отруєнь. Серед основних причин – вживання неїстівних грибів або неправильно приготовлених Микола ПАДАЛКА, директор Лебединського міськрайонного центру зайнятості: «Я вірю у відродження Лебединщини!»: – Миколо Борисовичу, перш за все, розкажіть, будь ласка, нашим читачам про головні етапи Вашого життєвого і професійного шляху.

У селищі міського типу Угроїди, що на Краснопільщині Сумського району, добре знають багатодітну родину Бондарєвих, в якій виховується 10 прийомних дітей.

Світлана В’ячеславівна та Олексій Костянтинович мають ще двох власних дітей, на радість бабусі й дідуся підростають двоє онуків. Яке це щастя для них – бачити усміхнені обличчя рідних і дорогих серцю людей, відчувати, як вони дорожать своєю родиною, радіти їхнім успіхам!

Світлана Чорнобублик (дівоче прізвище) у 1981 році закінчила Лебединське педагогічне училище ім.А.С.Макаренка (нині фаховий коледж), є вихователем власного будинку сімейного типу, депутатом районної ради, завідувачкою будинку культури в смт. Угроїди, де вони іноді влаштовують сімейні концерти разом з дітьми.

Взагалі, Світлана В’ячеславівна – майстриня на всі руки, дуже відповідальна в усьому, її люблять і поважають діти, шанують односельці за великий материнський подвиг.

Цього літа ми побачилися зі Світланою в Лебедині на зустрічі випускників училища з нагоди 40-річчя випуску. Так цікаво було з нею поспілкуватися, обмінятися спогадами про роки навчання, дізнатися, як живе їхня родина протягом багатьох років.

Нехай життя тебе, Світлано, тільки радує, а діти, яким ти даруєш тепло свого серця, ніколи не забувають доріжку до рідного дому.

Ольга ПАЛИВОДА, колишній викладач училища, ветеран праці.

Додати коментар