Стрічка новин
Українська Конституція або яблуко розбрату і шлях до єдності: В українській мові слово «держава» двозначне. У пункті 1-у 10-ї статті Основного Закону «Державною мовою в Україні є українська мова» Сильна духом і майстриня на всі руки: Один із останніх травневих днів видався сонячним, теплим, без дощику. Тож і вирішила завітати до Катерини Харченко з м.Лебедина, Кому заважав стенд?: У ніч з четверга на п’ятницю минулого тижня в нашому місті сталася подія, яку, можливо, не кожен і помітив. Та Керівників підрозділу поліції Сумщини викрили на хабарах: Служба безпеки України задокументувала одержання систематичних хабарів заступником начальника та начальником сектора кримінальної поліції одного Карантинні уривки Лебединських розмов: Оскільки в Україні триває карантин, і вулицями нашого міста, по магазинах, на базарі, на автовокзалі, аби почути, що люди говорять, Нехай веселковою буде стежина: Більше тридцяти років на небосхилі Лебединщини усіма своїми барвами сяє віднедавна вже народний хореографічний колектив «Веселка» на чолі з чарівною Ветерани спорту Лебединщини не втрачають фізичної форми: 13 листопада 2020 року у с.Михайлівка Лебединського району відбулись змагання з міні-футболу «Кубок Лебединщини-2020»  серед  ветеранів спорту у віковій Кольори дитинства: Не секрет, що діти бачать навколишній світ у яскравих кольорах. То­му учні початкових кла­сів Лебединської ЗОШ І-ІІ ступенів №4 були Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл. Лебедин – місто, яке вразило литовців: До лютого невелика кількість жителів Литви знали про м. Лебедин, що на Сумщині. Та одна подія повністю змінила

Знову римую у зошит слова

Відчайдушно учора,

Сьогодні несміло.

Римами сповнена голова…

Саме так хочеться почати розповідь про чарівну жінку, поетесу з Лебединщини, яка талановита буквально у всьому – в родині, творчості… В цій українській берегині вдало поєднались і врода, і вдача: це – Оксана Мороз. Нещодавно в Лебединському міському краєзнавчому музеї відбулася знакова подія: світ поезії поповнився новою збіркою Оксани Мороз з милозвучною назвою «Поетичні світлини». Презентуючи свою першу книгу, Оксана Миколаївна розкривається як лірична поетеса з душею велета, поглядом художника, співчуттям матері, ніжністю люблячої жінки. Це вічний романтик з нестримним бажанням жити неординарно, в бурхливих потоках мрій, бажань та дійсності. Людина енергійна, креативна, з великим колом захоплень. Закохана в поезію, Оксана Мороз із задоволенням зустрічається з поетами - земляками, рада зустрічам з новими людьми, адже це завжди дає нові враження, емоції, натхнення до роботи й поетичної творчості. На заході звучали вірші у виконанні автора, декламували їх також лауреати Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, читці гуртка «Художнє читання» Лебединського міського будинку культури (керівник Микола Корсун) Володимир Дорошенко, Анна Алексеєнко, Олександра Червяк, Єгор Пічахчі.

Оксана Миколаївна – не лише майстриня слова, а й майстерний фотограф. Її фотографії – це наче речові докази вражень, пригод, щасливих миттєвостей життя. Їй вдається не просто піймати найкращі моменти й лишити їх для себе назавжди, але й згодом перетворити збережене на мистецтво. Вона як справжній художник здатна показати в миті цілий світ.

Привітати майстриню слова завітали друзі, шановані гості. Звучало багато вітань, побажань, і, звичайно ж, було море квітів.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського міського краєзнавчого музею.

На знімку: Оксана Мороз (справа) з поетесою Богданою Гусак і керівником культурно-мистецького об’єднання «Таланти Лебединщини» міського будинку культури Миколою Корсуном.

Додати коментар