Стрічка новин
5 порад фахівцям, які працюють дистанційно: - Робота з використанням гаджета або комп’ютера стала новою реальністю для мільйонів людей по всьому світу. І Україна не є Відновлено послугу з перереєстрації транспортного засобу при оформленні договору купівлі-продажу в сервісному центрі МВС: Тисячі людей щодня зверталися до сервісних центрів МВС з проханням відновити послугу – перереєстрація транспортних засобів. Адже багато громадян лишилися На фоні казкової природи: Зима – чудовий привід весело і корисно провести час з родиною на свіжому повітрі. Але грудень не дуже радував нас Про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови: Двадцять першою сесією восьмого скликання Лебединської міської ради від 29.09.2021р #460-МР було прийняте рішення (шляхом таємного голосування) «Про дострокове припинення Лебединське бюро правової допомоги РОЗ’яснює: Про азартні ігри в Україні: 13 серпня цього року набрав чинності Закон України «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор». ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ МОЄЇ РІДНОЇ СУМЩИНИ!: Ідуть роки, але  час непідвладний над пам’яттю народу – пам’яттю про пережите і вистраждане в роки  Другої світової війни! У Ринок землі: питання, що цікавлять громадськість: Відкриття в Україні на початку липня цього року ринку землі стало черговим кроком в адаптації національного законодавства до європейського та А ви чули? Бачили? читали?: Верховна Рада України 18 травня відправила у відставку трьох міністрів: інфраструктури – Владислава Криклія, економіки – Ігоря Петрашка й охорони Звернення Володимира Зеленського. Головне::   ◾️Російська армія все ще має значний потенціал для продовження атак. Обстріли наших міст продовжуються, Маріуполь заблокований, ракетні та авіаційні удари Вони мають право на щомісячну допомогу: 29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної

«Це наша листоноша. Вона в нас найкраща», – з повагою відгукуються про Антоніну Черемнову мешканці дільниці, яку вона обслуговує в м.Лебедині.

Це вулиці Першогвардійська, Петропавлівська, Шевська, Спартака, Крилова та інші. Люди її завжди чекають, бо знають, що Антоніна Олексіївна не тільки принесе поштову кореспонденцію, пенсію, оформить передплату, а й обдарує добрим словом, привітною посмішкою. Своїх адресатів листоноша знає і по прізвищу, і в обличчя, орієнтується, хто які видання передплачує, і не забуває нагадати їм про початок передплати.

Така ж Антоніна Олексіївна і вдома – привітна, лагідна, щедра на добро для своєї  родини. Разом з чоловіком виростили двох доньок, мають п’ятьох онуків, яким теж дуже потрібна бабуся, її домашні смаколики. Ними вона дуже любить їх пригощати.

За професією Антоніна Черемнова – бухгалтер, працювала деякий час на цій посаді, і ось уже 18 років трудиться в колективі ЦВПЗ м.Лебедина, де її дуже поважають і 18 вересня радо вітатимуть з ювілейним днем народження.                                                              

 Фото Вікторії БЕРЕСТ.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар