Стрічка новин
Пожежа – це велика небезпека: Настала зима, тож пожежонебезпечний опалювальний сезон триває. Ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Наші помічники: Її ім’я і прізвище, шановні читачі тижневика «Будьмо разом», часто зустрічають на сторінках видання під різними матеріалами. На Сумщині поліцейські вилучили наркотиків на 55 мільйонів гривень: Слідчими слідчого управління ГУНП в Сумської області спільно із оперативними працівниками управління стратегічних розслідувань в Сумської області ДСР НП України, Перемога Руслани Рибакової: Дівчина є студенткою 321 групи Лебединського педколеджу ім. А.С.Макаренка (спеціальність “Середня освіта. Музичне мистецтво”). Справа, що об’єднує: Сергій Буката – не лише відомий у місті приватний підприємець, засновник ТМ «Бук», а ще – успішний блогер. Його канал 102: що трапилось?  З 7 по 13 вересня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 119 заяв та повідомлень громадян, з них 10 на момент реєстрації містили 102: що трапилось? з 30 серпня по 5 вересня 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, Ми працюємо для вас: Гортаю підшивку газети за минулий рік. Ось серія цікавих матеріалів із історії нашого краю. А ось інтернет-міст, організований редакційним колективом «Скажіть, поки не пізно…»: Я – житель міста Глухова, але передплачую газету для сімейного читання «Будьмо разом», бо вона універсальна. Кожен читач знайде в ...Підприємства немає, а спогади – залишилися: Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються,

В останню неділю вересня вся когорта працівників закладів дошкільної освіти відзначає Всеукраїнський День дошкілля.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, а заклад дошкільної освіти недаремно вважають першою школою життя. Адже в цьому віці формується життєва компетентність малят, закладаються основи здорового  способу життя, виховується любов до природи, довкілля, родини, Батьківщини. І найголовнішою людиною для дошкільників є, звичайно, вихователь. Бути вихователем – високе покликання. Ця професія вимагає самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові до своєї справи, до дітей.

Такими відповідальними, креативними, високоосвіченими і є пе­дагоги нашого закладу. Ви­хователі Т.О.Калюжна, Л.О.Лисянська, Л.В.Кравченко, Н.С.Ри­мар, В.В.Гудим, В.М.Дрюхі­на, О.П.Пустова, Н.М.Бой­ко, Л.А.Маліка, Л.В.Попіль­нух, Т.М.Бурик, Н.В.Чунен­ко та спеціалісти закладу А.О.Тара­сенко, І.І.Бойко, Л.В.Безугла, А.Б.Зінченко, А.О.Пономаренко на високому професійному рівні взаємодіють із здобувачами освіти, забезпечуючи якість освітніх послуг  та рівний доступ до неї.

Започатковане з метою піднесення престижності професії вихователя, це свято допомагає психологічно зблизитися всім учасникам навчально-виховного процесу, об’єд­­нав­шись в одну велику родину під назвою ДОШКІЛЛЯ.

Користуючись нагодою, я щиро вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти, хто забезпечує безпечне і комфортне перебування дітей в садочку, хто долучився до справи виховання розумних і талановитих малят, до справи формування нового покоління  українців, та висловлюю подяку за вашу нелегку, але почесну місію.

Бажаю всім працівникам дошкілля міцного здо­ров’я, мирного неба. Нехай  ва­ше життя буде сповнене но­вих можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Група молодшого дошкільного віку №3 «Пролісок» разом з вихователем Тетяною КАЛЮЖНОЮ та музичним керівником Анною ТАРАСЕНКО.

 

Група старшого дошкільного віку №2 «Казка» разом з вихователем Лілією ЛИСЯНСЬКОЮ.

Лариса ХОРУНЖА,

завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

Додати коментар