Стрічка новин
Виявили боєприпаси часів Другої світової війни: До Лебединського відділення поліції зателефонував 24-річний житель районного центру та повідомив, що під час проведення  земляних робіт поряд з вулицею Чи існують правила дорожнього руху для велосипедистів?: Чимало людей в нашому місті використовують велосипед як повноцінну одиницю громадського транспорту на щоденній основі: їздять на работу, до лісу, Чи не порушуються права людини?: Пандемія. А ще зовсім недавно усі їхали додому через введення простого карантину. Четвер, 12 березня ц.р., залишиться у пам’яті надовго. Влад – талановитий спортсмен та активіст: Владислав Іващенко проживає в Лебедині. Йому 15 років. До 8 класу навчався в Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5. Ціни на ринку на 9 червня 2021 року: М’ясо (1кг) – 100-140 грн. Сало (1кг) – 30-120 грн. «Чарiвнi барви Лебединщини»: Лебединщина надзвичайно багата здібними, обдарованими дітьми.  Ми в черговий раз пересвідчилися у цьому. Днями сузір’я талантів розквітло у Лебединському центрі Трьох мешканців регіону підозрюють у масштабній реалізації спирту сумнівної якості: За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру трьом мешканцям регіону, які організували у Сумській області незаконну схему збуту етилового Лебединці борються з незаконним розповсюдженням наркотичних речовин: Небайдужі жителі міста зафарбували стіни будівель, зупинок та муралів, де був розповсюджений Telegram канал із продажем наркотичних засобів. Пісня "Україна" у виконанні Юлії Бухарєвої і танцювального колективу "Веселка", керівник Тетяна Литовченко: Здоров’я - понад усе!: За минулий тиждень, з 29.03. по 4.04.2021 р. включно, по Лебединській міській об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 223 хворих на COVID-19.

Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, щоб обговорити сьогодення. Цих жінок пов’язували довгі роки спільної праці та різні життєві долі.

У 70-80 роках минулого сторіччя на Лебединський завод поршневих кілець приходило влаштовуватися на роботу багато молоді. Хтось ставав до верстата, хтось освоював роботу лаборанта, приходили бухгалтери, нормувальники, кухарі, а потім і техніки, інженери.

Медичний кабінет також чекав на молодого фельдшера, який міг би прийти в разі потреби на допомогу ливарникам, зварювальникам, токарям.

Колектив інженерно-технічних працівників, службовців теж був чималий. Трудове життя на підприємстві кипіло, сімейне – теж. Прийшовши сюди зовсім молодими, дівчата згодом ставали дружинами, а потім на свята вже приводили на рідне підприємство своїх діточок за подарунками.

Час минав швидко, і ось уже колись зовсім юні дівчата стали майстрами своєї справи, якій і присвятили все життя.

Нещодавно на організовану зустріч праців­ників колишнього Лебединського ЗПК прийшло 19 жінок. У більшості з них 30, 35, 40 років трудового стажу – і лише один запис у трудовій книжці.

Зустріч стала для всіх хвилюючою: розмовам та спогадам не було кінця.

Жінок прийшов привітати один із колишніх керівників ЛЗПК Микола Григорович Горбась. Його прихід зробив зустріч ще святковішою.

До сутінок тривало дійство. А потім кожна з нас із приємними враженнями від зустрічі пішла додому, до своєї оселі, до своєї сім’ї.

І про що думали в цей час, можемо тільки здогадуватися…

До речі, мої колишні колеги щиро вітають колишніх трудівників заводу з Днем машинобудівника, яке ми відзначали нещодавно. Будьте здорові і Божого благословення вам і вашим рідним!

Ольга ДЕЙКУН, м.Лебедин.

Члени колективу Лебединського заводу поршневих кілець на святкуванні у лісопарку, 1951-ий рік. (директор С.В. Семенченко).

 

Нещодавня зустріч працівників колишнього підприємства. У центрі – директор М.Г.Горбась.

Додати коментар