Стрічка новин
Спортсмен, активіст: Володимир Фалько проживає в Лебедині. Навчався в Ле­бединській за­гальноосвітній школі I-III ступенів №6. В цьому році закінчив Ле­бединський педагогічний Щастя любить тишу: Дивлюся на сучасну молодь, стосунки між юнаками і дівчатами і роблю висновок: не вміють вони будувати своє щастя і берегти САКВИ САМОВИДЦЯ: До нової книги Василя Пазинича ввійшли окремі газетні вірші, які були написані впродовж крайнього десятиріччя. Тут – філософія, іронія, образність Її життя – це учні, зошити та недоспані ночі: Такими словами можна розпочати розповідь про директора Лебединської ЗОШ I-II ступенів №4 Олену Дубовик. Вона успішно поєднує досвід управління Шановна громадо сумщини!: Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі У нас приємна новина: Лідії Можаєвій виповнюється 95!: Лідія Миколаївна довгий час плідно спів­пра­цює із тижневиком «Будьмо разом», хоча проживає в Києві і має проблеми зі здоров’ям (інвалід Жінку обікрали в барі: Менше доби знадобилося дільничному офіцеру поліції, аби встановити особу зловмисника та повернути власниці викрадене майно. На Лебединщині знищено один боєприпас часів Другої світової війни: 15 березня о 17:00 піротехнічною групою Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) знешкоджено застарілий Це страшне слово: суїцид: Друзі! Сьогодні ми пропонуємо діалог про проблеми молоді. Чим ми цікавимося? Що нас хвилює? Це наші запитання та відповіді на У Лебедині ініціюють найменування «Урочище Бурлюк»: У Лебедині громадськість ініціює найменування безіменного урочища, на місці давно зниклого хутора Семиротівка – місця народження Давида Бурлюка»

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Учительська праця – це покликання, в якому гармонійно знайшли втілення мудрість і добро, людяність і жертовність, творчість та ерудиція, духовність і материнське тепло.

Прийміть найтепліші слова вдячності за високе служіння обраній справі, за професіоналізм і витримку, терпіння і невтомний пошук, самовідданість і щедрість душі, за наполегливу і натхненну роботу! Впевнений, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля процвітання рідного краю та утвердження могутньої, духовно багатої України!

Щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, домашнього затишку і родинного благополуччя, світлої учительської долі, вдячних і працелюбних учнів, людської шани і поваги, невичерпної наснаги та незгасимої енергії, нових здобутків та педагогічних звершень!

З глибокою повагою,

Микола Задорожній, народний депутат України.

 

 

 

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Низький уклін вам, дорогі осві­тяни, за вашу невтомну працю, доб­росовісне служіння обраній справі, талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.         

З повагою Руслан СІРЕНКО,                                                      

голова Сумської районної державної адміністрації.

 

 

Шановні педагоги, вчителі, викладачі!

Дозвольте від депутатського корпусу та від себе особисто привітати всіх працівників педагогічної ниви з чудовим святом – з Днем працівників освіти!

Учительська праця нелегка й відповідальна, адже саме педагоги щодня своїм наставницьким словом, своїми порадами й ученнями, закладають фундамент, стають провідниками у світ науки і пізнання. Недарма учителів часто називають другими батьками, оскільки саме ви віддаєте частинку своєї душі не лише власним дітям, а й своїм учням.

Нехай обраний вами професійний шлях приносить вам задоволення та радість, а зерна вашої праці проростають у ваших учнях щирою вдячністю та повагою.

Щиро бажаю вам міцного здо­ров’я, оптимізму, посмішок, неви­черпної енергії, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання майбутніх поколінь.

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.

Додати коментар