Стрічка новин
За вирощування коноплі житель Лебединщини постане перед судом : Міні-плантацію молодих конопель виявили у полі на околиці селища Ворожба дільничні офіцери Лебединського відділення поліції. У місті на День Незалежності України відкрили меморіал “МІГ-29”: В Лебедині пройшов урочистий мітинг присвячений одразу двом світлим подіям. Однією з них є відзначення дня, Їм хліборобська справа – до душі: СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до Незвичне хобі двох сестричок: Сьогодні наша розповідь саме про них – п’ятикласницю Анастасію та четвертокласницю Єлизавету, які навчаються в ЗЗСО №7. Не дивлячись на Лебединському «Феніксу»  – три роки: П’ятого жовтня представництво на Лебе­дин­щині громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» відсвяткував своє триріччя! Життєстверджуючі, упев­нен­­­­ні, силь­ні, відкриті, надзвичайні! На Сумщині розпочинаються багатоетапні антитерористичні навчання: Тренування проходитимуть з 16 квітня до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на За жорстоке поводження з тваринами – до суду: В останні роки у світі все більшого визнання набуває думка, що гуманне поводження з тваринами — один із показників цивілізованості Дівчина з вогником: Сумський державний університет завжди пишається своїми студентами з активною життєвою позицією в суспільному житті, які представляють спільні ідеї та інтереси Національній поліції - 5 років: 4 липня українські поліцейські відзначають своє професійне свято. Національній поліції України цього дня виповнюється 5 років. Олексій Василенко: «Коли беру до рук баян, у мене душа співає»: Життя, довжиною в 90 років, подарувало нашому земляку Олексію Миколайовичу Василенку улюблену роботу, чудову дружину, двох хороших доньок, двох любих

Малювати картини руками не можна,

                        Лише серцем, що б’є у душі…

                        В тій, де мешкає дивний художник,

                        Що натхнення черпає в собі.

   

Саме цими поетичними рядками була відкрита в Лебединському краєзнавчому музеї виставка картин вихованців Лебединського центру позашкільної освіти художньо - естетичного відділу гуртка «Образотворче мистецтво та декоративно – прикладне мистецтво» (керівник Олена Верхова).

Виставка картин – це завжди свято, це можливість зустрітися з прекрасним, а особливо, якщо автори цих картин – діти. Що ж малюють діти? Чому присвячені їхні рукотворні шедеври? Що надихає юних митців?

Дивлячись на дивовижні роботи дітей, розумієш,  наскільки їхній світ яскравий, світлий і величний. Це справжній «Живописний калейдоскоп». У них багато душевного тепла, любові, радості, фантазії, казки.

Діти своїми роботами неначе відкривають нам, дорослим, новий світ – незнайомий, несподіваний, трохи таємничий і бажаний, а, може, й дещо забутий. Юні художники малюють усе, що їх хвилює, усе, що їх радує і тривожить. Свої мрії й бажання вони втілюють у картинах, необмежених тематикою (є де розгулятися фантазії!), технікою виконання, жанром.

Усі експоновані роботи  мають свою душу і змінюють світогляд дорослих. Ці картини хвилюють і захоплюють, пробуджують почуття прекрасного і зміцнюють віру в усе добре, що існує в світі. Діти-художники – майстри неповторності, бо саме вони вміють доторкнутися поглядом до душі, помітити непомічене іншими й зробити його зрозумілим для кожного, хто дивиться на картину.

Світлана Бражніченко,

старший науковий співробітник

Лебединського краєзнавчого музею.

Коментарі  
0 #1 ОГО! 28.10.2021, 14:38
Шановнi поети! Треба ж перечитувати те, що у вас написалося!

"Малювати картини руками не можна,"
Звiсно, що не можна. Їсти борщ теж руками не можна, бо для цього iснуϵ ложка. А малювати треба не руками, а пензлем або олiвцем. В усякому разi, так нас вчила в першому класi наша Полiна Костянтинiвна.

"Лише серцем, що б’є у душі…"
Мало того, що серце у вас когось там б’є, так воно ще й б’ється в душi, а не в груднiй клiтинi! От же яка анатомiчна аномалiя.

"В тій, де мешкає дивний художник"
Художник мешкає в душi? Справдi, дивак! Сподiваюсь, вiн чоботи знiмає, як заходить до свого мешкання?

"Що натхнення черпає в собі".
Ну, й молодець! Не ходити ж йому з черпаком по сусiдям...
Цитата
Додати коментар