Стрічка новин
Сумський район: вчора сьогодні завтра: Керівництво Сумського району долучилося до акції «Створюємо ліси разом» 21 березня, у Міжнародний день лісів, стартувала Всеукраїнська акція, ініційована Державним Немає доплати? Чекайте!: На календарі вже кінець травня, але не всі ветерани війни отримали грошову допомогу, яку, як зазвичай, чекали до Дня Перемоги. Українські вечорниці: Весело і завзято пройшов захід у ди­­тячому садку «Сосонка» для вихованців старшого до­ш­­кі­ль­ного віку, під­­­го­тов­ле­ний му­­зич­­­ним ке­­рів­­ни­ком Оксаною Семененко. На Сумщині на Великдень ублюдки вбили самку зубра: Сьогодні, 20 квітня, на Конотопщині знайшли вбитою самку зубра. Про жахливу подію розповів начальник відділу охорони і захисту лісу Руйнувати не можна берегти. Де ставимо кому?: Не встигли ще комунальники до­об­­­­­­лаш­­­ту­вати дитя­чо-спор­­тив­ний май­данчик у скве­рі Во­­їн­­­ської слави, як но­­во­вста­новлені еле­мен­­­­ти уже було пошкоджено: На конкурс: Ось таку п’ятикілограмову щуку  в кінці жовтня спіймав спінінгом наш земляк, затятий рибалка Олександр Стеблянко на одному із ставків Київщини. Контррозвідка СБУ блокувала масштабну схему: На Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила групу осіб, які організували схему постачання оборонному авіаційному підприємству уживаного неякісного обладнання під Помогите найти родственников: У меня в Лебедине жили дальние родственники. Я нашел в конце-концов их адрес, где они жили, ул.Кобижча,4. В каком ведомстве У Сумах СБУ блокувала підпільне виробництво алкоголю: Співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області у взаємодії з Головним управлінням Державної фіскальної служби області під процесуальним Влаштовуйте Новорічну ялинку правильно!: Наближаються новорічні свята. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили і не зіпсували свята, обов’язково необхідно дотримуватися певних правил пожежної

СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до цього влас­ну працьовитість, сум­лін­ність, відповідальність.Наз­ва гос­по­дарства від­повідає сут­ності справи, якою зай­маються в ньому – вирощувати зернові та насіння сільгоспкультур.

Впродовж 2021-го хлібо­ро­б­ського року насіннєві посіви в ньому складали близько 1200 гектарів, з них 750 га – озимої пшениці, 30 га – ярового ячменю, 190 га – сої, 10 га – гречки, а та­кож два гібриди кукуруди на­сін­нєвої – по 25 га і три гібриди соняшнику – по 24 га.

У загальному СТОВ «Хлі­бороб» має 2025,72 га орної землі. Нині йде підготовка до наступного сезону 2022 року, зокрема, проводиться очищення насіннєвого матеріалу і доведення його до державних стандартів.

НА ЗНІМКУ: директор Олександр Логвиненко, комірник Сергій Гузів, водії Василь Валюх та Віктор Олійник, оператор очисних машин Віталій Бондаренко, механізатор Юрій Ярмак, водії Сергій Сагайдак та Анатолій Микитенко, головний інженер Сергій Кисіль, підсобний робітник Ігор Волков (зліва-направо).

Олександр ЛОГВИНЕНКО.

Додати коментар