Стрічка новин
Горів будинок: 11.11.2020 року о 13 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне Як діяти при виявленні вибухонебезпечного предмета: Пройшло вже 75 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі Чим обернеться несплата за платіжками: Ситуація, що склалася в нашій країні за останні місяці, досить тривожна. Небезпечний вірус охоплює все більше територій. Українці живуть в Проблем додалося: Трохи більше року працює на своїй керівній посаді начальник КП «Лебединська ЖЕК» Іван Соловей. Він був призначений 2 квітня 2019 Біль материнський: «Сину, сину – ангел мій. Я тобі щасливу зичу долю. Добре серце матимеш в житті, ну а я пишатимусь тобою». Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 – 140 років: Історія Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 сягає другої половини XIX століття і пов’язана безпосередньо з відкриттям трьохкласного Просимо відгукнутися: До редакції тижневика звертаються наші читачі, жителі Лебедина, які позитивно  відгу­куються, про меморіальний комплекс по вул. Сумській, музей просто неба, Владислав Бухарєв став радником Авакова: Колишній народний депутат від Сумщини, екс-голова Служби зовнішньої розвідки й екс-заступник голови Служби безпеки України Владислав Бухарєв призначений Екскурсія на равликову ферму: 15 червня  Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості спільно зі  школярами, які знаходяться на відпочинку у профільному таборі «Джерельце» Відлетіли літа, змінились епохи, але пам’ять нетлінна про героїв війни: 9 травня… Знову і знову календар невблаганно нагадує нам, що ось уже 76 років ми живемо пам’яттю про Другу світову

Попит на STEM-спеціалістів та спеціалісток  збільшується з кожним роком. Практично 80% робочих місць, які на даний час швидко розвиваються, вимагають фундаментальних знань з математики, фізики, хімії, біології та інформатики, тобто зі STEM. Тому STEM-спеціальності входять до списку найбільш оплачуваних професій.

 

Незважаючи на оче­видну привабливість STEM-галузей, жінки все ж таки не дуже ак­тивно обирають STEM-напрям своєї майбутньої професії. Основними причинами незначної представленості жінок у STEM є відсут­ність при­кладів для нас­лідування у дівчат та нев­певненість у власних здібностях.

Для вирішення цих проблем у вересні 2019 року відбулося від­криття  Філіалів в Україні  «Дівчата STEM CSR Ukraine» за ініціативи  Центру Розвиток КСВ та за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні й Інституту Модернізації змісту освіти. Партнери Програми стали SAP, L’Oreal Україна, Yakaboo.

Лебединський педагогічний фаховий коледж  також долучився до цієї спільноти і отримав статус Філіалу «Дівчата STEM».  Серед дівчат-студенток була створена команда активних учасниць, що залучаються до заходів спільноти. Одним з таких заходів був Національний день дівчат у технологіях. Цього дня відбулися онлайн-конференція та онлайн-екскурсія до ІТ-компанії SoftServe. За підсумками заходу наші студентки були відзначені за рівень оригінальності, уважності, компетентності в цифровій сфері та здатність орієнтуватися в освітніх технологіях, а це Дар’я Костиря, студентка спеціальності «Початкова освіта» (1місце), Анна Романенко, студентка спеціальності «Соціальна робота» (2 місце) та Юлія Новак, студентка спеціальності «Початкова освіта» (3 місце).

Талановиті дівчата нашого коледжу продовжують долучатися  до STEM, підвищують обізнаність про STEM як провідного підходу до навчання в Україні. Наш Філіал підвищує їх обізнаність з питань гендерної рівності та запровадження гендерно чутливих підходів у розробці та проведенні активностей.

Додати коментар