Стрічка новин
Ціни на ринку на 9 лютого 2021 року: М’ясо (1кг) – 120-140 грн. Сало (1кг) – 50-120 грн. З такими і село жило: Добре пам’ятаю, як моя перша вчителька Катерина Гаврилівна, прищеплюючи  нам, першокласникам, любов до науки, майже на кожному уроці повторювала, що Ще один випадок COVID-19 у Лебедині: Як стало відомо днями, в одного мешканця м. Лебедина, який звернувся за медичною допомогою до сімейного лікаря, результат дослідження на Одягнув пакет на голову: З’явилися подробиці та фото з місця жорстокого вбивства хлопчика: Учора до поліції надійшло повідомлення про те, що житель Глухова забрав із дитячого садочка свого 3-річного сина і додому з Безкоштовна паліативна служба на дому діє: У відділенні паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні діє мобільна мультидисциплінарна бригада. Очолює виїзну паліативну бригаду лікар, Шановна громадо сумщини!: Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття – очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі ДСНС спільно  з мобільними операторами розгортає систему оповіщення із використанням технології Cell broadcast: Повідомлення одразу виводиться на екран телефону, поверх усіх програм або заблокованого екрана, з одночасним гучним попереджувальним звуковим сигналом. Горів автомобіль: 26 березня, о 17 годині 03 хвили­ни, на пункт зв’язку 18-ї ДПРЧ Управ­ління ДСНС України в Сумській об­ласті надійшло Від завтра на Сумщині відновлюється рух поїздів за напрямом Суми − ст. Лебединська: Поїзди курсуватимуть з м. Суми через Боромлю до міста Лебедин та в зворотному напрямку. Приміський поїзд 6888 Суми − Лебединська відправляється Зі святом великодня!: Мама Анастасія і тато Андрій Забуги пишаються своєю донечкою Діанкою – маленькою лебединочкою. Разом з дорослими дівчинка береться за будь-яку

Місто Лебедин – рідне для Ольги Василівни Улько, бо саме тут вона вперше відкрила оченята на незбагненний світ, який із роками почала пізнавати. І саме батьки – Василь Петрович Улько та його дружина Тетяна Петрівна, працівники залізничної станції «Лебединська», дали життя і свою любов донечці у 1959 році.

Вона підростала. Пішла до школи №2. Перша вчителька Любов Микитівна Даниленко навчила читати, писати, але життя іноді диктує свої закони, буває, й жорстокі, і ніде від цього не подінешся. А потім тяжка хвороба. І вирок… Інвалід дитинства. Батьки робили все, щоб дитину вилікувати, щоб вона росла щасливою.

Ольга навчалася у спеці­алізованій школі-інтернаті, отримувала кваліфіковану допомогу за спеціальною програмою корекції і реабілітації дітей-інвалідів. Тяжко було відновлюватися. Але проходив час, і в дівчинки формується логічне мислення, розвиваються пам’ять, стійка увага. Могутнім засобом виховання громадської активності та самостійності стали позакласні заходи. Ольга багато читає, передплачує пресу, є членом громадської організації інвалідів.

Її життєвий шлях був звивистий, як гірська стежина, із крутими поворотами у власній долі. На неї випадали радощі і смуток, усмішки і розчарування, щастя і гіркі сльози – через втрату батьків, рідних. І залишилася із тітонькою Галиною Петрівною Синицею, яка вклала в неї все найкраще, виховуючи, допомагаючи, захищаючи, готуючи до самостійного життя.

Ольга Василівна пройшла велику життєву школу. Галина Петрівна навчала її, як готувати, доглядати за собою. А Ольга вбирала, мов губка, всю цю науку, хоч і важко все це їй давалось.

Ольга Василівна – людина особлива і щира, спокійна, порядна, добра, привітна. У кімнатах у неї чисто, затишно. Запитую, що є для неї найвищим даром? «Життя», – відповідає вона.

Жінка сміливо долала всі життєві перешкоди. Не втратила душевного тепла та душевної краси. Усе вміє робити: смаколики випікати, консервувати тощо. Керівники громадської організації інвалідів запрошують Ольгу Василівну на різні заходи, екскурсії. У минулому році вона вийшла переможцем обласної виставки художньо-прикладного мистецтва у м. Суми на тему: «Творчість не має меж», має грамоти від ГО інвалідів за участь у різних заходах.

Про неї не забувають і керівники залізничної станції «Лебединська», запрошують на святкові заходи, де вона отримує матеріальну допомогу, подарунки. Веде активний спосіб життя. Їй допомагає  соціальний працівник Віра Павловська, підтримують сусіди Віктор та Надія Вакули. Раз на два тижні відвідують медичні працівники паліативно-хоспісного відділення з оглядом та медичною допомогою. Велику підтримку надають Тетяна та Павло Чуйко.

Бажаємо Ользі Василівні міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і щоб радість і щастя завжди були поруч.

Медичні сестри Ніна Коваленко та Людмила Заплюйсвічка з однієї з виїзних бригад паліативно-хоспісного відділення (керівник Сергій Костюк), які обслуговують пацієнтів з інвалідністю, завітали до Ольги Улько.

Ольга Паливода,

позаштатний автор

тижневика «Будьмо разом».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар