Стрічка новин
Сумський район: вчора сьогодні завтра: Керівництво Сумського району долучилося до акції «Створюємо ліси разом» 21 березня, у Міжнародний день лісів, стартувала Всеукраїнська акція, ініційована Державним Бажаєте позитивних змін? Почніть опановувати нову професією. Можливість поруч!: Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відзначає десятиріччя свого існування. Центр готує кадри за 12 робітничими спеціальностями. Забруднюють і луг, і річку: В Лебедині не один десяток років працює психо­неврологічний диспансер. З парадного входу – красива, доглянута територія. Але жителі прилеглих вулиць Головне з оперативного зведення Генштабу станом на 18:00: 🔻Противник почав відводити підрозділи збройних сил з району міста Суми. Ймовірно, ворог вирішив відмовитися від наступу на Сіверському та, частково, Програма реалізується і в Межирічі: Менше трьох місяців знадобилося дорожникам, щоб втілити в життя мрію мешканців Лебедина,Токарів, Межиріча та інших сіл. За час війни та через війну з Сумщини виїхало  близько 300 тисяч людей: Про це в ефірі телеканалу "Рада» заявив  голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький . Продовжили традицію: «Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій Учитель зI свIтлом у душI: Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. Інна Григорівна Хрін – вчитель історії, правознавства Шановні жителі 162-го виборчого округу!: Захворюваність на COVID-19 на Сумщині зростає швидкими темпами: показник захворюваності в області майже вдвічі більший за середній по Україні, суттєво Увага: вибухонебезпечні предмети!: Щороку, з настанням весни на полях, присадибних ділянках, в лісах зростає ймовірність виявлення небезпечних знахідок. Адже боєприпаси часів минулих війн

У переддень Святого Василя, тобто 13 січня, в Україні традиційно відзначають Щедрий вечір, або як його ще називають у народі – свято Маланки. Жодний Щедрий вечір не може вважатися справжнім без щедрування.

Це давній український звичай, під час якого люди, як правило молодь, обходять своїх родичів, сусідів та знайомих, щоб щедрівками прославити господарів і побажати їм здоров’я та достатку на весь рік.

З побажаннями доброго здоров’я та добробуту в новому році до КЗ «Лебединська центральна міська бібліотека» завітали щедрувальники – першокласники (всі вони є постійними відвідувачами бібліотеки) із Лебединської ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 разом зі своєю вихователькою Л.С.Грициною. Вони порадували працівників щедрівками та подарували святковий настрій.

Приємно бачити, що вчителі та вихователі вкладають у маленькі серця любов до звичаїв та традицій українського народу, навчають берегти, цінувати і не цуратися свого, рідного. Маємо надію, що молоде покоління продовжить традиції наших пращурів.

Олександра Кудлай, бібліотекарка КЗ «Лебединська центральна міська бібліотека».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар