Стрічка новин
В  Україні створили  реєстр колаборантів: Згодом його опублікують і усі українці зможуть бачити їхні прізвища, імена, по батькові. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Конюх за покликом: У період колективізації, коли селяни усуспільнювали коней, то повинні були здати і кінську упряж. Кожний селянин не уявляв своє життя На Сумщині поліцейські вилучили наркотиків на 55 мільйонів гривень: Слідчими слідчого управління ГУНП в Сумської області спільно із оперативними працівниками управління стратегічних розслідувань в Сумської області ДСР НП України, Вернісаж ідей Василя Сухомлинського: Людина починається з країни дитинства. А якою буде ця країна? Який внесок у становлення особистості дитини може зробити кожен з 102: що трапилось? з 27 квітня по 3 травня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції на­дійшло 155 заяв та повідомлень громадян, з них 12 на момент реєстрації містили Служба «101» інформує: Скажемо пожежам – Ні!: Настав період холодів, тож усе частіше доводиться нагрівати своє помешкання. Однак потрібно робити це безпечно і зважати на застереження. Чарiвна, мужня, загадкова... Поетесі, письменниці Марії Петрівні Кулішенко – 80!: Скажіть, ну хто не знає її імені? Певно, таких не знайдеться. Захоплювалися і захоплюються нині її чарівністю, мужністю, величчю материнства Не хлібом єдиним...: Так під час карантину можна охарактеризувати роботу водія хлібної машини Лебединського хлібозаводу Миколи Грицини, який підвозить хліб у Кам’яне. Агата, Ніка, Дамір, Омар та інші: Минулий рік залишив кожному різні спогади, проте одними з найприємніших та найнезабутніших завжди будуть ті, що пов’язані з народженням дитини. Одкровення українського далекобійника: Ми неодноразово друкували розповіді наших земляків про життя в різних країнах Європи. З введенням безвізового режиму та спрощення

За  минулий    сьомий тиждень, з 14 по 20 лютого 2022р.  включно,  в  Лебединській  міській  об’єднаній територіальній громаді зареєстровано 262  хворих на COVID-19.

Найбільше хворих  зареєстровано 15  лютого –102,   за 17  лютого   зареєстровано  64 хворих, за  19 лютого  –  50 хворих.  Це   менша  кількість, ніж було на   6-му тижні.

   

Загальна кількість хворих  по територіальній громаді  з початку пандемії станом на 20 лютого  2022р.  складає  6472  особи, з них одужали – 6047  хворих,  123 – померли і  302   є  активно    хворими   на   вказану  дату.

 За   20    лютого  2022 року по місту зареєстровано  27    активно   хворих дітей на  COVID – 19  та 4  дітей – в сільських населених пунктах   громади. 

 На минулому  тижні  зареєстровано  також   279    жителів  нашої  громади, які одужали, що  є   позитивним   результатом   за   поточний   період  пандемії.

По  Сумській області за   сьомий  тиждень зниження захворюваності на COVID-19 реєструється на території 37  ОТГ.  Померли протягом  7-го тижня  по області 72  людини, що на 3 більше, ніж на минулому  тижні.  Показник  смертності  на 7 тижні   становить 6,8 на 100 тисяч населення  проти 4,1 по  Україні. Летальність  становить  1,07%   проти  0,8%   в цілому по Україні.

  Темпи вакцинації  населення   по Сумській області  щотижня  знижуються, першу дозу  протягом 7 тижня   отримали  лише 2979 осіб.   Саме  тому  не вдається захистити  найбільш  вразливі групи  населення – громадян,  віком старше  60 років та людей з супутніми захворюваннями.  Більшість з них здобуватиме  свій імунний захист  через перенесення  хвороби,    ризикуючи  здоров’ям та життям.   Тому мінімізація  втрат від  коронавірусної   хвороби  серед вразливих  груп населення  є одним з  основних заходів стратегії протидії   COVID-19  для  України на 2022 рік.

  Не зростають  по громаді цифри   хворих  і  на   інші гострі респіраторні вірусні  хвороби.   Так, за  сьомий  тиждень  по місту зареєстровано 213  хворих  на  інші  вірусні інфекції, в тому числі 80 дітей,   і 73  хворих – в сільських населених пунктах, в тому числі  30 дітей.   

Про це повідомив Василь  БРАГА, завідуючий  Лебединським відділенням ДУ «Сумський  ОЦКПХ МОЗ  України».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар