Стрічка новин
«АМК РЕМ-БУД» завершує ремонт дороги Лебедин-Пристайлове: Працівники компанії влаштували вирівнюючий шар із дрібнозернистого асфальтобетонного покриття і найближчими днями починають роботи на узбіччях автошляху Лебедин-Пристайлове. Трощили, руйнували, вивозили…: Вдатися до роздумів на цю тему і взятися за написання матеріалу підштовхнув візит на батьківську дачу. Запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня Незалежності у с. Підопригори: Разом із концертним продюсером студії «Квартал 95» Мікою Фаталовим запрошуємо всіх вас 20-го серпня на традиційний масштабний фестиваль до Дня Про людей хороших: «Тимур і його команда»,- на подвір’ї садиби моїх покійних батьків проз­вучала назва улюбленого оповідання дітей шкільного віку 60-70-років із вуст 102: що трапилось? з 22 по 28 листопада 2021 року: Протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 105 заяв та повідомлень громадян, Золотом позначенi роки: Наші ювіляри Анастасія Василівна та Володимир Сергійович Вельбой – надзвичайно чудові люди! Все, чого торкаються їхні золоті руки, викликає захоплення Спільна акція тижневика «Будьмо разом» та підприємств, організацій Сумщини: Незабаром ми відзначатимемо тридцяту річницю Незалежності України. Подія, яка стала епохальною для всіх громадян країни, внесла серйозні корективи в подальший Не допустити зривів у постачанні природного газу населенню: ТОВ «Сумигаз Збут» звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні Черговий трюк?: Телефонний дзвінок вечірньої пори збентежив не на жарт. «Чому це в п’ятницю, вже по закінченню робочого дня турбує «Сумигаз­збут»? – Звернення депутатів Лебединської районної ради до Президента України: Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради щодо утворення та ліквідації районів.

Втрачаючи рідних людей, друзів, як важко завжди усвідомлювати, що це – назавжди. І ці болючі звістки часом такі несподівані!

Рік тому, погожої днини, коли по Землі крокувала весна, ми проводжали в останню путь свого колегу, надійного і доброзичливого друга Олександра Резніченка. Проводжали з квітами, добрими спогадами, смутком у серці і зі сльозами на очах. Йому б ще жити та жити, та Господь, напевне, покликав його до себе саме в той момент…

…Пригадуємо приємні миті нашої спільної роботи в редакції Лебединської міськрайонки. Скільки було творчих відряджень у межах міста, району, області! Навіть у Київ у Верховну Раду нас запрошували. Влаштовували також колективні свята, поїздки, журналістські фестивалі. І надійним помічником під час цих робочих і святкових моментів для Олександра Івановича був його фотоапарат. А потім у газеті з’являлися світлини, кожною з яких фотокор Олександр Резніченко прагнув подивувати її читачів. Додавалися вони й у наші сімейні альбоми.  За сумісництвом він ще працював і редакційним водієм, дбаючи, щоб автомобіль був завжди на ходу, щоб виблискував чистотою. Взагалі, до будь-якої справи, за яку брався Олександр Іванович, яку йому доручали, наш колега ставився з великою відповідальністю. Інакше просто не міг. Не міг він обійти увагою ближнього, який потребував допомоги, з якою турботою і любов’ю розповідав про свою родину, дітей, двох прекрасних онучок.

Пам’ять про хорошу людину – це те, що назавжди залишається в душі і серці. Її не зітруть роки. Залишилися для багатьох поколінь фотосвітлини в газеті «Життя Лебединщини», з яких дивляться чиїсь батьки, друзі, односельці, школярі і студенти, самодіяльні артисти, люди в білих халатах… А під ними – один рядочок друкованого тексту – «Фото Олександра Резніченка».

Дорогий друже! В ці сумні, скорботні для всіх нас дні ми завжди пригадуємо тебе радісним, бадьорим, щасливим, адже звикли бачити тебе саме таким. Ти весь час був гордий своєю професією – журналіста-фотокореспондента і залишишся ним назавжди.

Місце твого вічного спочинку увінчане квітами, які ти за життя дуже любив. Спи спокійно, нехай твоя душа знайде спокій у Царстві Небеснім і Божа ласка огорне тебе у Вічності своїм теплом.

З глибоким сумом колеги з тижневика «Будьмо разом».

Додати коментар