Стрічка новин
На конкурс: Леонід Павлович Каплін (72 роки), село Боровенька. Риболовлею займається з юних років. Спіймав щуку вагою 6 кг 300г. Нагадуємо, конкурс Особливості надання житлових субсидій у період карантину: 25 березня 2020 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України за № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», якою передбачено: Олександр Басанець - відомий український художник-живописець: Лебединська земля здавна славиться майстерними, талановитими людьми. Одним із них є старійшина мистецького цеху Лебединщини Олександр Дмитрович Басанець, На Сумщині почали курсувати потяги: Ось їх детальний розклад. Наразі вони курсують безкоштовно. Працюємо над новими напрямками. НЕБЕЗПЕКА – для людей, СОРОМ – для влади!: У мережі Фейсбук у групі «Підслухано Лебедин» з’явився допис Олени Соляник, яка занепокоєна, в якому стані знаходиться Меморіал Слави. «Меморіал Нерест-2020: З метою посилення охорони рибних запасів і біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумщини розпорядженням голови Сумської обласної Небезпека електронагрівальних приладів: На жаль, в експлуатації у по­бу­ті знаходиться безліч електро­нагрівальних прист­роїв кустарного, тобто саморобного виготовлення різної конструкції та призначення, Щоб не було пiзно: Григорію тридцять п’ять років. Самот­ній. До завершення навчання  жив із батьками. Закінчив школу з добрими оцін­ками, вивчився на інженера-будівель­ни­ка На лебединщині помітно прискорюється вакцинація від COVID-19: За повідомленнями національних засобів масової інформації, така динаміка спостерігається в усій Україні. Міністерство охорони здоров’я запевняє, що вакцини для цього Кожен, хто перестає вчитися, старіє...: Це  одне із могутніх висловлювань великих людей, які поклав у основу свого життя наймолодший доктор економічних наук  Харківського національного аграрного

Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, і його оцінка професії є цілком справедливою.

Адже вам довіряють найдорожче, що подарував Бог людині – життя і здоров’я. Така довіра вимагає від медичних працівників не тільки найсучасніших знань і найвищої кваліфікації, але й кращих людських чеснот та повної самовіддачі. 

День у день сумлінною працею ви демонструєте приклади профе­сіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Низький уклін вам за мудрість, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Шана і повага тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного.

Особливі слова вітання для ветеранів медичної служби, які впродовж багатьох років віддавали теплоту свого серця зціленню людей, а свої знання і досвід – молодому поколінню спеціалістів.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, тепла і розуміння від близьких, вит­римки і терпіння, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та людської шани.

Надія ТИЩЕНКО,

голова районної профспілкової організації

КНП «Лебединська ЦРЛ  ім. К.О.Зільберника».Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар