Стрічка новин
Про дострокове припинення повноважень Лебединського міського голови: Двадцять першою сесією восьмого скликання Лебединської міської ради від 29.09.2021р #460-МР було прийняте рішення (шляхом таємного голосування) «Про дострокове припинення Друзі, щиро вітаю з Великоднем!: Нехай це Величне Свято наповнить наші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Лебединське бюро правової допомоги роз’яснює: Як давати гроші у борг: До Лебединського бюро правової допомоги звернувся громадянин Н., якого цікавило питання як правильно давати гроші у борг, щоб потім їх На Сумщині поліцейські викрили громадян у торгівлі самогоном та безакцизними цигарками: Поліцейські виявили два факти продажу безакцизних товарів та виготовлення самогону. Відносно правопорушників дільничні офіцери поліції склали адміністративні матеріали. Сьогодні відбудеться черговий раунд переговорів з РФ: Українська делегація вже прибула до Стамбулу. Перемовини розпочнуться після 10.00 Обережно, шахраї!: Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи закликає сумчан не вірити шахраям, які користуються Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції : Лебедин у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції 12.03 – 04.04.2020 року На Сумщині поліцейські затримали грабіжника та двох крадіїв: З початку року працівниками поліції Сумщини було розкрито 314 крадіжок чужого майна та 34 грабежі. Лише за минулу добу поліцейські Спали сидячи й топили сніг: Село Стеблянки Сумського району з 19 до 26 березня було окуповане російськими військовими, повідомляє Суспільне Суми. Щиро вітаю вас з новим 2021 роком та різдвом христовим!: Рік, що минає, був насичений подіями, які поставили перед суспільством непрості виклики й турботи, а світ за цей час змінився.

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, після довгих обговорень і дебатів, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Конституція України є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої країни як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. 14 розділів найважливішого для громадян України Закону гарантують додержання прав і свобод людини, регулюють суспільний устрій держави, розтлумачують механізм функціонування представницьких, виконавчих та законодавчих органів влади.

Проте важливішим за його прийняття 25 років тому є сумлінне дотримання постулатів Основного Закону кожним громадянином України – щодня у повсякденному житті. І саме українці, для яких «дорожньою картою» стала Конституція, кожен з нас є творцем щасливого сьогодення і майбутнього для наших дітей та нащадків.

Бажаю усім миру й чистого неба над головою. Нехай у нашій державі панують злагода і процвітання.

Зі святом! З Днем Конституції України!

Віктор Химич, голова Сумської районної ради.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар