Стрічка новин
На Сумщині розпочинаються багатоетапні антитерористичні навчання: Тренування проходитимуть з 16 квітня до кінця травня по всій території Сумської області. Особлива увага учасників навчань буде зосереджена на Відома ведуча Леся Нікітюк відвідала Лебедин: 22 червня наше місто від­ві­дала відома ведуча Леся Ні­кі­тюк. Знімали сюжет для тревел-шоу «Le маршрутка». Ту­рис­­­тичний проєкт покликаний Чому затримали субсидії?: Жителі Лебединської громади стурбовані затримкою субсидій та пільг для оплати комунальних послуг за березень 2021 року. Об’єднані піснею: Кожного року родина Попельнух бере участь у фестивалі «Родинне джерело». Цього року родинний дует у складі Світлани та Маргарити Попельнух Всеукраїнський тиждень у міських бібліотеках: Сьогодні модні гад­же­ти витісняють та­ке необхідне для все­бічного розвитку дитини чи­тан­ня книг. У кращому випадку юне покоління вибирає електронні видання. Валерія Андрієвська: «У нашій хаті, як завжди, дме вітер різних напрямків»: Багато лебединців знає, що досить частим гостем Лебединщини була одна відома людина, ім’я якої великими літерами вписане в історію України. В Охтирці на теплопостачанні привласнили сорок мільйонів: В Охтирці на Сумщині співробітники СБУ задокументували виведення понад 40 млн грн коштів із місцевої ТЕЦ. У Сумській області зняли карантин по АЧС: Як повідомлялося раніше, 4 серпня поточного року в Лебединському районі був зареєстрований спалах африканської чуми свиней. Перейшли на дистанційну модель: Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості для запобігання поширенню коронавірусної інфекції запровадила запобіжні дії. 102: що трапилось? з 23 по 29 листопада 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшла 91 заява та повідомлення громадян, з них 5 на момент реєстрації містили

«Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка – це якість, перевірена часом» – такий меседж придумали наші студенти цього року задля реклами.

Але це не лише реклама, не просто слова, це – дійсність.

Для отримання медичної освіти в Україні – і лікарів, і медичних сестер, і фельдшерів – необхідною умовою є здача тестів КРОК. Для повноцінної підготовки студентів до таких випробувань кожен навчальний заклад  розробляє свою власну стратегію. Цим іспитом (а це є теоретична частина державних екзаменів) оцінюється вміння використовувати знання і розу­міння основних професійно – орієнтованих дисциплін.

Варто відмітити, що цього року на І Всеукраїнському форумі керівників та співробіт­ників закладів фахової перед­вищої освіти визначено, що за під­сумками тестування КРОК–М із 114 медичних нав­ча­льних закладів, які готують медичних сестер і фельдшерів, Лебединський фаховий медичний коледж  імені професора М.І. Ситенка зайняв 5 місце (фельдшери) та 11 місце (медичні сестри).

І ми горді з того, що наші випускники показують такі високі бали. Це заслуга всього педагогічного колективу. У коледжі створені всі умови для навчання студентів: достатня матеріальна база, інформаційне забезпечення дозволяють проводити їх на сучасному рівні.

Кінцевим етапом кожної нав­чальної діяльності є випускні, державні екзамени. Вони у нашому коледжі  проходять дуже серйозно. Цього року для перевірки рівня вмінь, знань, професійної компетентності на фельдшерському відділенні було організовано 12 станцій, тобто кожен студент виконував професійні завдання (практичні навички, ситуаційні задачі) на кожному етапі.

Оцінюють студентів досвід­чені викладачі та присутні на Державній кваліфікаційній атестації її голова – Максим Новіков – заступник директора з медичної роботи Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, заступник голови ДКА – директор коледжу Олександр Удодік та завідувач навчально-тренувального відділу СОЦЕМД та МК Світлана Березовська.

Державний екзамен у медичних сестер приймала комісія під головуванням заступника директора з медсестринства КНП «Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради» Юлії Іщенко, до речі нашої випускниці. Майбутні медичні сестри, успішно здавши тести Крок М, демонстрували свої практичні навички та професійні вміння на 10 станціях.

Завершився ще один навчальний рік. У житті коледжу це ще одна сторінка, а у житті кожної людини – ціла книга. І цьогоріч 78 випускників медсестринського і фельдшерського відділень отримали дипломи, 8 із них – дипломи з відзнакою. 78 молодих людей отримали путівку у життя, професію, яка є найгуманнішою у світі.

«Варто відмітити, що випуск­ники коледжу є високо­про­фе­сійними  спеціалістами, кон­­ку­рентноспроможними на рин­­ку праці. Це завжди від­­мі­чають  роботодавці – керівники зак­ладів охорони здоров’я Сум­сь­кої області», –зазначає директор коледжу Олек­сандр Удодік.

Надія ВОЛОШИНА,

методист.

Додати коментар