Стрічка новин
Горів будинок: 11.11.2020 року о 13 годині 18 хвилин на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне Нерест-2020: З метою посилення охорони рибних запасів і біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумщини розпорядженням голови Сумської обласної Поліція Сумщини розшукує псевдобанкіра, який спустошив рахунок жителя Лебедина: Минулої доби мешканець міста Лебедин став жертвою шахраїв. Сума збитку складає 53 000 гривень. Поліція проводить оперативно-розшукові заходи з метою 102: що трапилось? з 23 по 29 березня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відді­лен­ня поліції надійшло 122 заяви та повідомлення громадян, з них 11 на І цінна продукція, і робочі місця: ТОВ «Рябушківський бекон» працює на Лебединщині біля 10 років. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових та свиней. Воно має в обробітку Уривки Лебединських розмов: Дві  сусідки на вулиці: – Вчора поїхала в ліс і привезла велосипедом мішок шишок. Такі великі! А як горять у грубі! Із сторіччям, ветеране!: «До сотні літ бажаємо прожити і добрий слід лишити на землі», – такі ось рядки у побажаннях часто звучать на Безкоштовна паліативна служба на дому діє: У відділенні паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні діє мобільна мультидисциплінарна бригада. Очолює виїзну паліативну бригаду лікар, Станом на 24 вересня 2020 року на Сумщині 3352 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію: За минулу добу Covid-19 підтвердили у 72 осіб (Суми - 54, Ромни - 2, Лебедин - 3, Білопільський р-н - Сильна духом і майстриня на всі руки: Один із останніх травневих днів видався сонячним, теплим, без дощику. Тож і вирішила завітати до Катерини Харченко з м.Лебедина,

На сьогоднішній день в державі працює програма «Велике будівництво», і дуже образливо стає пересічному жителю Лебедина, проходячи чи проїжджаючи містом, бачити його стан доріг.

Так сталося, що Почесний громадянин Лебедина Владислав Бухарєв завітав на свою малу батьківщину і відпочивав серед мальовничих краєвидів річки Псел, між селами Токарі та Межиріч.

До нього, скориставшись цією нагодою, звернулися люди із запитанням: «Владиславе Вікторовичу, скажіть, будь ласка, чому в інших регіонах робляться дороги, покращується санітарний стан, а в нашому регіоні нічого не робиться?» Владислав Вікторович уточнив: «Що ви хочете?» І люди висловили своє прохання, щоб за цьогорічних сприятливих погодних умов була побудована дорога Токарі – Межиріч. Колишній народний депутат відповів: «На це потрібно не так багато коштів, тому що протяжність цієї ділянки біля шести кілометрів. Я повернуся в Київ і постараюся вам допомогти». А потім він передзвонив і сказав: «Дорозі Токарі-Межиріч бути!». Найближчим часом, дякуючи Владиславу Вікторовичу, ці роботи розпочнуться.

Євген Магаляс, с.Межиріч

Додати коментар