Стрічка новин
Небезпека електронагрівальних приладів: На жаль, в експлуатації у по­бу­ті знаходиться безліч електро­нагрівальних прист­роїв кустарного, тобто саморобного виготовлення різної конструкції та призначення, Об’єкти не здали, гроші привласнили: СБУ викрила розкрадання 19 мільйонів гривень на будівництві медичних і навчально-виховних закладів на Сумщині. Нові карантинні обмеження з 19 грудня: Кабінет Міністрів 14 грудня оприлюднив пере­лік карантинних обмежень, які діятимуть з 19 грудня. Зокрема, нові обмеження забороняють: Перемога в МIжнародному конкурсI «ProFest»: 30 травня цього року в Києві відбувся дистанційний Міжнародний конкурс-фестиваль творчості «ProFest» за інформаційної підтримки Міністерства Відновлення доріг – питання високої пріоритетності: Стан доріг загального користування на Лебединщині завжди було риторичним питанням. Незадовільна якість доріг – це проблема не останнього року. Щиро вітаю вас з новим 2021 роком та різдвом христовим!: Рік, що минає, був насичений подіями, які поставили перед суспільством непрості виклики й турботи, а світ за цей час змінився. Вже 27 років в Україні! : Ви можете покладатися на Креді Агріколь Банк! Наприкінці травня Креді Агріколь відзначив 27 років роботи в Україні. День народження – це До уваги громадян!: У зв’язку зі святкуванням Дня Конституції України, відділи державної реєстрації актів цивільного стану Сумщини, Полтавщини та Чернігівщини будуть працювати за Власний бізнес – за сприяння служби зайнятості: Якщо ви є зареєстрованим безробітним, хочете працювати на себе, прагнете самостійно створити влас­­не робо­че місце, має­­­те хист до підпри­єм­ницької діяль­ності, Вогнеборці ліквідовували загоряння в житловому будинку: 12 квітня о 00:45, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Даценківська в с.

Лебединським дітям надзвичайно пощастило. Адже вони отримують ази футболу у відомого футболіста, знаменитого воротаря, професійного тренера Сергія Страшненка.

Ми відвідали тренування і поспілкувалися з викладачем Сергієм Сергійовичем та його помічницею Маргаритою, яка допомагає йому.

– Як виникла ідея створити приватну футбольну школу?

– Я думаю, у багатьох спортсменів виникають думки про відкриття власної школи. В моїй голові все це теж відкладалось, відкладалось, а потім трапився випадок, після якого я твердо вирішив, що буду зай­матися спортом тільки на благо дитячого футболу, відкрию футбольну школу Сергія Страшненка.

– Це була Ваша особиста ініціатива?

– Так, звичайно, моя особиста.

– Як Ви прийшли у футбол?

– Напевно, так склалося  життя. Мій батько – відомий футболіст Сергій Васильович Страшненко. Він з 17 років почав професійно займатися футболом. Був у збірній СРСР. Грав у складі таких відомих команд, як «Карпати» (Львів), «Пахтакор» (Ташкент), «Закарпаття» (Ужгород). В Сумах розпочав  футбольну кар’єру, в Сумах її й завершив. Це Людина з великої літери, завдяки йому я теж прийшов у футбол.

– Якими є Ваші юні вихованці?

– Вони займаються футболом, з великим бажанням. Це можна побачити під час тренувань. Зараз займаються три групи, віком від 4,5  до 12 років. Заняття проходять на стадіоні ШМАСу три рази на тиждень.

– Що потрібно, аби вступити до Вашої школи?

– В першу чергу, бажання дитини та любов до цього виду спорту.

– Що потрібно зробити, щоб стати відомим футболістом?

– Надзвичайно багато працювати. Тому що тільки так можна досягти вершин в ігровому виді спорту.

–  А Ви в яких командах гра­ли?

– Розпочинав я свою кар’єру після закінчення школи в 1996 році. Мій перший професійний досвід був у клубі «Закарпаття» (Ужгород), 1-ша ліга. Я відіграв перше коло, і мене запросили до клубу «Металург» (Запоріжжя) у вищу лігу. Потім були клуби «Фрунзенець-Ліга99» (Су­ми), «Жемчужина» (Сочі), «Спартак» (Суми), «Сталь» (Дніпродзержинськ), «ФК Суми» (Су­ми). Це все незабутні спогади, враження.

– Бажаємо Вам і ось цим хлопчакам, які вже зараз бачать себе зірками у футболі, високих спортивних досягнень.

Бесіду вела Вікторія БЕРЕСТ.

 

Додати коментар