Стрічка новин
...Підприємства немає, а спогади – залишилися: Ні, це була не жіноча зустріч, так званий «дівичник», коли старі подруги раз на тиждень, відірвавшись від домашніх справ, збираються, Кому на Сумщині вдається знайти роботу на карантині: Коронакриза стала справжнім викликом для служби зайнятості. На Сумщині, як і в цілому в Україні, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій Молодь-рушійна сила: Знайомтеся:  Ярослав Сліпченко – учень 11 класу ЗОШ №1. Юнак добре навчається, а ще бере активну участь у суспільному житті Лебединському «Феніксу»  – три роки: П’ятого жовтня представництво на Лебе­дин­щині громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» відсвяткував своє триріччя! Життєстверджуючі, упев­нен­­­­ні, силь­ні, відкриті, надзвичайні! 102: що трапилось? з 10 по 16 серпня 2020 року: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 96 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації містили Яна стала переможцем: Студентка Лебединського педа­го­гічного коледжу спеціальності «Музичне мистецтво» Яна Сіробаба стала лауреатом І ступеня Міжнародного конкурсу ...Тата в армiю забирають: Успішно закінчивши військове училище, Віктор Рогов отримав бажані зірочки на погони і звання лейтенанта. Йому запропонували посаду начальника полігону, Знешкоджено 2 боєприпаси: 16 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), Відкритий чемпіонат міста Суми з боксу: У заліку команди ОДЮСШ СОО ВФСТ Колос три золоті та дві срібні медалі! Висловлюємо щиру подяку за підтримку команди Лебединському Наш Марк: Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ загальнокомандне місце за результатами чемпіонату ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики

В останню неділю вересня вся когорта працівників закладів дошкільної освіти відзначає Всеукраїнський День дошкілля.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, а заклад дошкільної освіти недаремно вважають першою школою життя. Адже в цьому віці формується життєва компетентність малят, закладаються основи здорового  способу життя, виховується любов до природи, довкілля, родини, Батьківщини. І найголовнішою людиною для дошкільників є, звичайно, вихователь. Бути вихователем – високе покликання. Ця професія вимагає самовіддачі, величезного терпіння, нескінченної любові до своєї справи, до дітей.

Такими відповідальними, креативними, високоосвіченими і є пе­дагоги нашого закладу. Ви­хователі Т.О.Калюжна, Л.О.Лисянська, Л.В.Кравченко, Н.С.Ри­мар, В.В.Гудим, В.М.Дрюхі­на, О.П.Пустова, Н.М.Бой­ко, Л.А.Маліка, Л.В.Попіль­нух, Т.М.Бурик, Н.В.Чунен­ко та спеціалісти закладу А.О.Тара­сенко, І.І.Бойко, Л.В.Безугла, А.Б.Зінченко, А.О.Пономаренко на високому професійному рівні взаємодіють із здобувачами освіти, забезпечуючи якість освітніх послуг  та рівний доступ до неї.

Започатковане з метою піднесення престижності професії вихователя, це свято допомагає психологічно зблизитися всім учасникам навчально-виховного процесу, об’єд­­нав­шись в одну велику родину під назвою ДОШКІЛЛЯ.

Користуючись нагодою, я щиро вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти, хто забезпечує безпечне і комфортне перебування дітей в садочку, хто долучився до справи виховання розумних і талановитих малят, до справи формування нового покоління  українців, та висловлюю подяку за вашу нелегку, але почесну місію.

Бажаю всім працівникам дошкілля міцного здо­ров’я, мирного неба. Нехай  ва­ше життя буде сповнене но­вих можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів.

Група молодшого дошкільного віку №3 «Пролісок» разом з вихователем Тетяною КАЛЮЖНОЮ та музичним керівником Анною ТАРАСЕНКО.

 

Група старшого дошкільного віку №2 «Казка» разом з вихователем Лілією ЛИСЯНСЬКОЮ.

Лариса ХОРУНЖА,

завідувач ЗДО «Ромашка».

Фото Вікторії БЕРЕСТ.

 

Додати коментар