Стрічка новин
Як відбувається оформлення та компенсація за роботу у вихідні дні?: Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом керівника, у якому зазначається вид компенсації за таку роботу. ...Школа з вікнами у сад: Вона завжди чекає своїх колишніх учнів, які літньої пори з радістю поспішають у її обійми. Пройдуться тінистою алеєю до її Інформація про стан оперативної обстановки на території м.Лебедина та Лебединського району з 17 по 23 серпня 2020 року.: Протягом звітного періоду до Лебединського відділення поліції надійшло 131 заяв та повідомлень громадян, з них 7 на момент реєстрації Уривки Лебединських розмов: На лавочці в парку ім. Шевченка, що в центрі Лебедина, порівняно теплого осіннього дня сидять і люб’язно розмовляють молоді чоловік Володимир Білоконський: «Немає значення, в якій місцевості лікарі трудяться, скрізь вони повинні бути вірні клятві Гіппократа»: – Щиро вітаємо Вас, Володимире Володимировичу. Дякуємо, що погодилися поспілкуватися з читачами тижневика «Будьмо разом». Ми впевнені, що жителі Лебединщини Професійна орієнтація – це важливо: Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця. Професійна орієнтація осіб, які звернулися до Студентське наукове товариство діє: Сучасна концепція патріотичного виховання вимагає залучення молоді до наукової роботи в галузі історичних дисциплін та краєзнавства. «Доброго дня, дядю Гришо»: Щоденно так звучить моє вітання двоюрід­ному дяді Григорію Даниловичу Яковенку. У відпо­відь чую неголосне: «Доброго здоров’я». Однією рукою дадуть, іншою – заберуть: Валя, доки сонце ще не піднялося високо, вийшла на город: потрібно ще пройтися по бур’янах. Поглянула на грядку з помідорами: Спортсмен, активіст: Володимир Фалько проживає в Лебедині. Навчався в Ле­бединській за­гальноосвітній школі I-III ступенів №6. В цьому році закінчив Ле­бединський педагогічний

Щиросердно вітаємо вас із про­фе­сій­ним святом – Днем медичного працівника. За висловом Гіппократа, медицина – це найшляхетніше з усіх мистецтв, і його оцінка професії є цілком справедливою.

Адже вам довіряють найдорожче, що подарував Бог людині – життя і здоров’я. Така довіра вимагає від медичних працівників не тільки найсучасніших знань і найвищої кваліфікації, але й кращих людських чеснот та повної самовіддачі. 

День у день сумлінною працею ви демонструєте приклади профе­сіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Низький уклін вам за мудрість, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній професії.

Шана і повага тим, хто нині рятує життя наших захисників у зоні АТО, не шкодуючи власного.

Особливі слова вітання для ветеранів медичної служби, які впродовж багатьох років віддавали теплоту свого серця зціленню людей, а свої знання і досвід – молодому поколінню спеціалістів.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, миру, тепла і розуміння від близьких, вит­римки і терпіння, благополуччя в родинах, невичерпної енергії та людської шани.

Надія ТИЩЕНКО,

голова районної профспілкової організації

КНП «Лебединська ЦРЛ  ім. К.О.Зільберника».

Додати коментар