Стрічка новин
САКВИ САМОВИДЦЯ: До нової книги Василя Пазинича ввійшли окремі газетні вірші, які були написані впродовж крайнього десятиріччя. Тут – філософія, іронія, образність Автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника – одразу звернись до ДВС: Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості, кошти на банківських рахунках таких За крадіжку чужого відповідай по Закону: Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури здійснювалось підтримання державного обвинувачення у кримінальному Лебединському ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 – 140 років: Історія Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 сягає другої половини XIX століття і пов’язана безпосередньо з відкриттям трьохкласного Їм хліборобська справа – до душі: СТОВ «Хлібороб» віддав­на славиться своїми ва­го­мими здобутками в аграр­ному сек­торі. Йо­го трудівники прагнуть бу­ти завжди на пере­до­­вих позиціях, до­кла­­даючи до Перемогла дружба: Минулої суботи відбулася товариська зустріч з лижних гонок. У ній взяли участь  любителі цього красивого виду спорту із міст Суми, Українські військові звільнили місто Тростянець на Сумщині: Як повідомив голова Тростянецької міськради Юрій Бова, військові рф тікають з міста на крадених автівках та скутерах. Трудові колективи: Як приємно дивитися на це фото. Представники адміністрації ДП «Лебединське лісове господарство», під чиїм керівництвом працює весь трудовий колектив, зібралися Бійці особливого фронту: Вони завжди щирі й невибагливі до людей стосовно надання їм душевної теплоти, людської підтримки, виконання всіх можливих і неможливих функцій, Вибухотехніки поліції Сумщини розміновують територію області: Кілька російських авіаційних ракет типу «Повітря – Земля», що не спрацювали при запуску, виявили і знищили співробітники вибухотехнічної служби ГУНП

На території Сумської області з жовтня по листопад 2021 року проводиться комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності, попередження дорожньо-транспортних пригод під умовною назвою «Автобус-2021».

У цей період звертається особлива увага на виявлення фактів порушення водіями Правил дорожнього руху України, що призводять до настання дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів. А саме:

– керування транспортними засобами в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння;

– правил проїзду перехресть;

– правил проїзду пішохідних переходів;

– користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку;

– керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом;

– порушення вимог дорожніх знаків та розмітки;

– правил зупинки та стоянки.

Керівництво відділення поліції № 3 (м. Лебедин) Сумського районного управління поліції звертається до громадян у період проведення комплексу профілактичних заходів і в подальшому дотримуватися норм чинного законодавства та пам’ятати про власну безпеку та безпеку інших осіб, які є учасниками дорожнього руху. Про усі правопорушення, очевидцями яких ви стали, закликаємо оперативно інформувати на службу 102 або за номером мобільного телефону чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) 0668607142.

Олег МАМЕЦЬ,

капітан поліції, начальник СРПП.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар