Стрічка новин
Сумщина поки що у «зеленій» карантинній зоні: За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, Сумщину другий тиждень поспіль віднесли до «зеленої» карантинної зони. ...У добрий вечір, щедрий вечір: -Зоєчко, ми не змінюємо правила? Прогулянка не від­міняється? – відкрила двері в дім сусідки Наталя. – Так сьогодні ж щедрувальники ходять. Поліція викрила крадіїв електротехніки: Менше доби знадобилося оперативникам Лебединського відділення поліції аби встановити осіб, причетних до крадіжки чужого майна та вилучити у них викрадені Гості із Баку: «Здесь встретили нас дружелюбно»: Влітку в Лебедині завжди багато гостей: зустрічаються рідні люди, друзі. І нам, корінним його жителям, не байдуже, яке враження в Роман ХРІН: «живи, як слід, і не заважай жити іншим!»: Ми обіцяли розповідати читачам про цікавих людей. Сьогодні є така можливість. Роман Хрін знайомий багатьом. І, в першу чергу, тим, Що таке родинне щастя?: Дивне запитання. Якими категоріями, розмірами виміряти його? Кожна людина підходить до тих вимірів по-своєму. Одні думають, якщо збудували не дім, Рекордний спів – до Дня народження країни!: Ось уже сьомий рік поспіль у Підопригорах, що на Лебединщині, відбувається фантастичний музичний фестиваль, який полюбився десяткам тисяч людей. Як лебединцям звернутись за невідкладною допомогою (визвати "швидку")?: Запам’ятайте телефони НЕВІДКЛАДНОЇ медичної допомоги: - кабінет невідкладної медичної допомоги у м.Лебедин (обслуговує м.Лебедин, с.Токарі, Олексенкове, Куданівка, Бишкінь, Ворожба, Калюжне, Курган, У Лебедині госпіталізували ще одну людину з підозрою на ботулізм: На Сумщині з підозрою на ботулізм 6 грудня госпіталізували ще одну людину. Наразі вона перебуває в Лебединській лікарні. Про це Уривки Лебединських розмов: Розмовляють дві «продвинуті» подруги у центрі Лебедина: – Хочеш, я познайомлю тебе з хлопцем, який знає п’ять іноземних мов, не п’є,

Ця знакова подія відбулася днями в ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства» завдяки тісній співпраці училища із роботодавцями та Лебединською міськрайонною філією Сумсь­кого обласного центру  зайнятості.

Основна мета діяльності Центру – надання допомоги учням училища та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри.

Стрічку, що відкрила символічні двері Центру, перерізали  директор училища Анатолій Троян та Катерина Шейкіна – методист навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

З вітальними словами звернулися до присутніх директор училища Анатолій Троян та гості, які відзначили важливість створення Центру на теренах училища з метою покращення співпраці та формування в учнів навичок активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар’єри, підвищення рівня конкурентоспроможності молоді на ринку праці.

Представники роботодавців: ФГ «Ферма ЕКО», ДП «Лебе­динський лісгосп», ТОВ «Млин-2018» презентували свої під­приємства, пропонува­ли учням та випускникам мож­ливості як проходження прак­тики, так і працевлаштуван­ня, хороші умови праці та кар’єрний ріст.

Відкриття Центру супрово­джу­­валось концертною прог­­­ра­­­­м­ою та майстер-класами, які під­­го­тували учні училища.

Людмила Бойко,

начальник відділу активної

підтримки безробітних

Лебединської

міськрайонної

філії Сумського обласного

центру зайнятості.Підписуйтесь та читайте нас в Telegram каналі та на Фейсбук
Додати коментар